Osobisty trener

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Tak, Hubert sam układa diety indywidualnie dla każdego klienta. Dobiera w nich odpowiednie ilości białka, węglowodanów i tłuszczów. Co jakiś czas mi ja zmieniał.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Osobisty trener

Post autor: Roel_1910 »

Ja rowniez jak Jozin uwazam, ze praca z osobistym trenerem jest jak najbardziej nas PLUS, samemu cwiczac na silowni popelnialem duzo bledow a na efekty trzeba bylo dlugo czekac, pod okiem trenera a mowie tutaj o Panu Kamilu G. ( nie bede pisal nazwiska bo nie wiem czy sobie tego zyczy),w ciagu piltora miesiaca przybralem na masie miesniowej i jestem mega zadowolony, naturalnie dieta ciezki trening i suplementacja, bez tego byloby ciezko.

I tutaj Cie Jozin zaskocze bo Kamil posiada rowniez uprawnienia instruktorskie,nie tylko z kulturystyki., z tego co wiem praktyki odrabial W Klubie Atlas pod okiem Anety i Huberta, wiec jak widac powaznie traktuje to co robi i uczy sie od najbardziej doswiadczonych w tym fachu w Jasle. Żonie rowniez rozpisywal plan zywieniowy i cwiczenia ktore wykonuje w domu i oboje jestesmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Osobisty trener

Post autor: john1234 »

Roel_1910 pisze:Ja rowniez jak Jozin uwazam, ze praca z osobistym trenerem jest jak najbardziej nas PLUS, samemu cwiczac na silowni popelnialem duzo bledow a na efekty trzeba bylo dlugo czekac, pod okiem trenera a mowie tutaj o Panu Kamilu G. ( nie bede pisal nazwiska bo nie wiem czy sobie tego zyczy),w ciagu piltora miesiaca przybralem na masie miesniowej i jestem mega zadowolony, naturalnie dieta ciezki trening i suplementacja, bez tego byloby ciezko.

I tutaj Cie Jozin zaskocze bo Kamil posiada rowniez uprawnienia instruktorskie,nie tylko z kulturystyki., z tego co wiem praktyki odrabial W Klubie Atlas pod okiem Anety i Huberta, wiec jak widac powaznie traktuje to co robi i uczy sie od najbardziej doswiadczonych w tym fachu w Jasle. Żonie rowniez rozpisywal plan zywieniowy i cwiczenia ktore wykonuje w domu i oboje jestesmy bardzo zadowoleni.
Mam pytanie a ten trener Kamil to on się tym zajmuje zawodowo ?? mógłbyś coś więcej napisac bo szukam trenera a z Hubertem się nie mogę skontaktować.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

a próbowałeś dzwonić ?
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Osobisty trener

Post autor: cerzka92 »

siema jeśli chodzi o trenera hm to zależy ja mam kolegę który być może (ale trzeba się popytać) udzielił by paru lekcji skakania na Trampolinie wykonując przy tym wszelakie wygibasy. tu macie filmik do jego wyczynów.
http://www.youtube.com/watch?v=a8bnCeiI ... e=youtu.be
a tu Nr gg w celu komunikacji.
7155539
Bardzo miły kolega jak i zarazem trener Polecam.;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Roel_1910 pisze:Ja rowniez jak Jozin uwazam, ze praca z osobistym trenerem jest jak najbardziej nas PLUS, samemu cwiczac na silowni popelnialem duzo bledow a na efekty trzeba bylo dlugo czekac, pod okiem trenera a mowie tutaj o Panu Kamilu G. ( nie bede pisal nazwiska bo nie wiem czy sobie tego zyczy),w ciagu piltora miesiaca przybralem na masie miesniowej i jestem mega zadowolony, naturalnie dieta ciezki trening i suplementacja, bez tego byloby ciezko.

I tutaj Cie Jozin zaskocze bo Kamil posiada rowniez uprawnienia instruktorskie,nie tylko z kulturystyki., z tego co wiem praktyki odrabial W Klubie Atlas pod okiem Anety i Huberta, wiec jak widac powaznie traktuje to co robi i uczy sie od najbardziej doswiadczonych w tym fachu w Jasle. Żonie rowniez rozpisywal plan zywieniowy i cwiczenia ktore wykonuje w domu i oboje jestesmy bardzo zadowoleni.

Uprawnienia z kulturystyki to Pan Kamil zdobędzie dopiero jak odbędzie praktyki, więc chwalenie się nimi jest trochę na wyrost.
TrenerOsobisty
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 września 2012, 15:26

Re: Osobisty trener

Post autor: TrenerOsobisty »

Witam, doszly mnie sluchy, ze wspomniano o mojej osobie na tym forum, dlatego postanowilem napisac male sprostowanie mimo, iz nie jestes fanem tego typu dyskusji. Rozwiewajac wszelkie watpliwości, posiadam uprawnienia wydane przez Polska Akademie Sportu, zarówno z Fitnessu jak i z Kulturystyki, prawda jest, iz odbywalem praktyki pod okiem Huberta i Anety, ktorych jak najbardziej polecam i pozdrawiam. Ponadto jestem mgr. Wychowania Fizycznego z gimnastyka korekcyjna, obecnie zajmuje sie Treningiem personalnym na terenie naszego miasta. Nie chce aby ten post byl odbierany jako osobista reklama, dlatego, jezeli ktos chcialby uzyskac szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu mailowego.

Pozdrawiam Kamil G.
[email protected]
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Osobisty trener

Post autor: u-ka »

witam ....czy mozna u pana zapisać sie na zajecia ,jesli tak to prosze o podanie nr. telefonu .....
proszę o informacje ...czy zajecia moga odbywać sie na nowej siłowni ul. Baczyńskiego ,lub w domu w prywatnej siłowni ?
pozdrawiam .....
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Osobisty trener

Post autor: u-ka »

A ja poprosze namiary do kontaktu z Panią Anetą Kamińską ...wspaniale wyglada i jest trenerem osobistym chętnie się zapiszę na taki trening ...pozdrawiam Pania Anetę :)
GG2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 22:30

Re: Osobisty trener

Post autor: GG2012 »

john1234 mam pytanie do Ciebie, czy wkoncu skorzystales z treningów personalnych i jesli tak to czy jestes zadowolony, bo rowniez sie nad tym zastanawiam.
ODPOWIEDZ