Osobisty trener

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

absolutnie ! u mnie z myslenie wszystko ok . Masakra cie wyśmiał i nikt w to nie uwierzy ze w tak krótkim czasie tyle schudłes ...
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Prawdziwy Jozin z Bazin lalalalalalal :):)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

johny3050 pisze:Jozin - jasno i wyraźnie napisałeś że w 1,5 miesiąca, ćwicząc 3 razy w tygodniu schudłeś 15 kg. To jak, odpowiesz mi na moje pytanie ?
Weź i prześledź wątek, jeden matołek chciał się koniecznie dowiedzieć ile kasy na to poszło to była odpowiedź. Ćwiczyłem z Hubertem 3 x w tygodniu przez półtora miecha a potem już sam. Nie napisałem, że spadłem tyle z wagi w 1,5 miesiąca. Trwało to nieco dłużej ale przecież jak sam ćwiczyłem to nie płaciłem już za treneira. Tego matołka po prostu boli fakt, że ktoś potrafi zarabiać na swojej pasji - typowa polska przypadłość. To czy mam samozaparcie do schudnięcia czy wolę zapłacić komuś, żeby mi w tym pomagał to chyba moja prywatna sprawa i matołkom nic do tego. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten cel :)

Spójrz 2 posty wyżej i post poniżej. Zrozumiesz tu matołka ???
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2012, 16:40 przez Jozin, łącznie zmieniany 1 raz.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Wyniki pracy Huberta mówią same za siebie :))) Ze mnie zdjął ponad 15 kg :)) Ma świetne podejście do klienta i bardzo się angażuje w to co robi.[/quote]

Piszesz jakbys był na fazie ,autentycznie !!!
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Osobisty trener

Post autor: johny3050 »

Prześledziłem i proszę bardzo:
Post nr 1:
Jozin pisze: Wyniki pracy Huberta mówią same za siebie :))) Ze mnie zdjął ponad 15 kg :))
A tutaj kolejny post będący kontynuacją tego powyżej:
Jozin pisze: wystarczyło półtora miesiąca 3 x w tygodniu. A teraz liczymy....:)
Tutaj z kolei nieudolne tłumaczenie się z tego co wcześniej napisałeś:
Jozin pisze: 1,5 miesiąca to z trenerem, potem już samodzielnie.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Jozin koncze z Tobą dyskuscje i stwierdzam ,ze masz myślenie jak .... dopowiedz sobie sam ... a za to matołkowanie to powinieneś dostać BANA! Pozdrawiam reszte ekipy
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

spoko młody, skocz ściągnąć chmurę z kumplami, odświeżysz sobie umysł lub miejsce po nim :)))) "Stwierdzam".....buhahahaha
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Osobisty trener

Post autor: john1234 »

Jozin a mam pytanie, bo sam chce się zabrać za siebie i się zastanawiam nad Hubertem . Jak wyglądały te treningi? ile trwał jeden? itp ;) jak możesz to napisz coś o tym
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

john1234 pisze:Jozin a mam pytanie, bo sam chce się zabrać za siebie i się zastanawiam nad Hubertem . Jak wyglądały te treningi? ile trwał jeden? itp ;) jak możesz to napisz coś o tym
Jasne, to żadna tajemnica. Najpierw Hubert mnie przesłuchał :) Jaki prowadzę tryb życia, ile i co jem, kiedy itp. Potem postawił mnie na wadze. Zapisał wynik i zniknął na parę dni...... Jak wrócił dał mi jadłospis i ustaliliśmy harmonogram treningów. Na początku uświadomił mnie, że jak oleje dietę to choćbym nie wiem ile zasuwał na siłce to efekt będzie mizerny lub żaden. No i zacząłem jeść tak jak mi zlecił. Równolegle zaczęliśmy treningi. Na treningu pilnował abym robił dokładnie to co mi rozpisał i tak jak trzeba. Bardzo duży nacisk kładł na technikę i tempo ćwiczeń. Ochrzaniał mnie jak się opieprzałem, pilnował ilości powtórzeń, obciążeń itp. Po treningu siłowym zapędzał mnie na bieżnię i pilnował abym wychodził zapisaną dawkę. Po treningu zlecił mi suplementy na mięśnie : odżywki białkowe i aminokwasy. Najważniejsze, że uświadomił mi, że jak sam się nie będę pilnował to nic z tego nie będzie. Pomógł mi zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe.

Trening trwał ok godziny.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Ameryke odkrył buhahahaha
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Osobisty trener

Post autor: john1234 »

Jozin pisze:
john1234 pisze:Jozin a mam pytanie, bo sam chce się zabrać za siebie i się zastanawiam nad Hubertem . Jak wyglądały te treningi? ile trwał jeden? itp ;) jak możesz to napisz coś o tym
Jasne, to żadna tajemnica. Najpierw Hubert mnie przesłuchał :) Jaki prowadzę tryb życia, ile i co jem, kiedy itp. Potem postawił mnie na wadze. Zapisał wynik i zniknął na parę dni...... Jak wrócił dał mi jadłospis i ustaliliśmy harmonogram treningów. Na początku uświadomił mnie, że jak oleje dietę to choćbym nie wiem ile zasuwał na siłce to efekt będzie mizerny lub żaden. No i zacząłem jeść tak jak mi zlecił. Równolegle zaczęliśmy treningi. Na treningu pilnował abym robił dokładnie to co mi rozpisał i tak jak trzeba. Bardzo duży nacisk kładł na technikę i tempo ćwiczeń. Ochrzaniał mnie jak się opieprzałem, pilnował ilości powtórzeń, obciążeń itp. Po treningu siłowym zapędzał mnie na bieżnię i pilnował abym wychodził zapisaną dawkę. Po treningu zlecił mi suplementy na mięśnie : odżywki białkowe i aminokwasy. Najważniejsze, że uświadomił mi, że jak sam się nie będę pilnował to nic z tego nie będzie. Pomógł mi zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe.

Trening trwał ok godziny.
No ale Twoim celem było schudnięcie tak? no bo w moim przypadku ja wagę mam idealną, tak mi lekarz powiedział - przy wzroście 170 ważę ponad 60. Chodzi mi żeby wyrobić mięśnie, ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Takie rzeczy Hubert też robi :) tylko inna dieta i trening.
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Osobisty trener

Post autor: john1234 »

Jozin pisze:Takie rzeczy Hubert też robi :) tylko inna dieta i trening.
o napisałem wczoraj do niego ale jeszcze nie odpisał ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

spokojnie odpisze :)to solidny gość.
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Osobisty trener

Post autor: lupis »

A ja mam pytanie czy on sam układał dla Ciebie dietę? i na czym ona polegała?
ODPOWIEDZ