Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
meteor
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 12:53

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: meteor »

inwest Profil
pawel1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lutego 2015, 11:38

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: pawel1212 »

Invest profil ? Proszę Cię ceny z kosmosu mają.

Szukając okien prześwietliłem prawie cały rynek okoliczny,w Jaśle największą wiedzę i znajomość tematu ma chłopak z firmy ktora jest obok myjni koło majstra. T en młody Pan mi wytłumaczył najwięcej, a ja stary głupi się pośpieszyłem i dzień wcześniej zamówiłem okna w Krośnie. :kwasny: Jak się okazało ich specyfikacja była zgoła inna niż potrzebowałem.
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: crowley »

firma drutex jasło. chyba najtaniej a solidnie chłopaki to robią
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: dudixx »

kater pisze:My jakiś czas temu wymieniliśmy okna. Mieszkanie narożne, zimne tak więc priorytetem było dla nas kupno okien, które będą miały dobrą izolację.Wybraliśmy okna pcv ( tutaj nie ukrywam,że liczyła się dla nas cena) firmy Budvar. Świetnie wykonane, 8 komorowa zabudowa profilu. Wysoki stopień energooszczędności. Mieszkanie jest o wiele cieplejsze, rachunki za prąd zmalały i jestem pewien,ze nie tylko z powodu lekkiej zimy ale właśnie dzięki nowym oknom.
aaa ... Avantgardy już nie macie w ofercie :mur: kolejna reklama :wstyd:
plus150
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 listopada 2015, 14:02

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: plus150 »

Poszukaj na googlach formę Omnicorp. Nie che tu wklejać linka żeby nie było że reklama.
czaki462
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2015, 19:46

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: czaki462 »

Ja nie poleca a wręcz stanowczo odradzam Firmę Mega-Stolar ponieważ:
1. Uszkodzili elewacje
2. Nie pomyśleli by usunąć gruz ze szpar po wymontowanym starym oknie (sam to robiłem)
3. Od strony zewnętrznej okno nie uszczelnione pianką montażową.
4. Okno nieuszczelnione poprawnie pianką. Zimne powietrze przedostaje się do środka (ciągnie)
5. Wewnętrzne szpalety są puste w środku
6. Pracownicy na kacu, śmierdzi od nich alkoholem.
Jestem bardzo rozczarowany usługami tej firmy bo mam porównanie do innej konkurencyjnej firmy która nie popełniła wyżej wymienionych błędów.
Kuszą atrakcyjną ceną na co ludzie się łapią. Radze dołożyć tą stówkę czy dwie i wybrać inną firmę która zrobi to fachowo.
Jasło jest małe a wieści szybko się roznoszą wiem że nie tyko ja jestem niezadowolony z usług tej firmy. Mój kolega poprawiał po nich drzwi jak mu zamontowali. W TBS-ie zrobili taką akcje że nie chcą ich widzieć na oczy.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: lusio »

Mój brat z żoną budują dom i z tego co kojarzę, zdecydowali się na okna firmy Budvar. Wyglądają ok, wszystko zamontowane solidnie i na pewno posłużą im przez lata. Są bardzo zadowoleni, brat mówił, że nie ma się do czego przyczepić:) Więc kiedy ja będę wymieniać okna u siebie, też postawię na nich :)
Szyszka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:55

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Szyszka »

firmę Mega Stolar to omijajcie szerokim łukiem....NIE POLECAM.....amatorzy a nie fachowcy!!!!!!!!!!
Lolowann1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 lutego 2016, 18:08

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Lolowann1 »

W moim domku firma Chemix z Jasła wymieniała okna na nowe pcv, prawie wszystkie drzwi wewnętrzne (DRE). Ja i moja małżonka nie narzekamy, wręcz przeciwnie! Poza tym fajny kontakt z właścicielem. W tym roku będę brał u nich także drzwi wejściowe.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: walentyna »

nie polecam firmy w Jaśle w rynku obok Keksa (nie pamiętam nazwy) .
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: stokrotka99 »

Moim zdanien rzetelna firma która montuje okna jest Profil-Bud z ulicy lwowskiej,pełen profesionalizm zero zastrzeżeń. ..
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Mecenas »

Podbijam temat - kogo teraz polecilibyście w Jaśle do zakupu i montażu okien oraz drzwi wejściowych i bramy garażowej?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: tiruriru »

Ja polecam Mega Stolar. Montowali nam okna i drzwi w całym domu i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Cena super, niższa niż w wielu firmach jasielskich.
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: tess »

Czy kupował ktoś okna pagen albo vetrex? Interesuje mnie również opinia na temat ekipy wstawiającej te okna
Awatar użytkownika
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 października 2016, 15:35

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Anitka »

Wycenę okien warto zrobic nie tylko w naszym mieście ale i okolicznych. Jest tak dużo konkurencja że przyjadą i zamontują.
ODPOWIEDZ