Gdzie kupić okna pcv?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: swiecny »

Witam, szukam okien do nowego domu, potrzebuje 12 okien plus 3 tarasowe, pytałem już w Bogdańskim, i koło parkingu przy europie sklep Chemix sprzedają drutex-a i różnica jest duża na korzyść Chemixa ale jak z jakością, jaką inną firme wybrać.
Awatar użytkownika
slaveq71
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2010, 19:27

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: slaveq71 »

szczerze nie polecam Chemixa.zamawiałem i wiem.baaaaaaaaaaaaardzo długie terminy oczekiwania na gotowy produkt.życzę powodzenia w poszukiwaniu rzetelnych firm.
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: swiecny »

akurat nie zależy mi na czasie może być i za kilka miesięcy :D raczej skupiam sie na jakość a cena.
Awatar użytkownika
slaveq71
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2010, 19:27

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: slaveq71 »

swiecny pisze:akurat nie zależy mi na czasie może być i za kilka miesięcy :D raczej skupiam sie na jakość a cena.
jeżeli chodzi o jakość i cenę to polecam.co do tego nie miałem zastrzeżeń.
kos
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 18:50

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: kos »

Osobiście polecam firmę Beta. Biuro mają na przeciwko Policji. Wiem, że oni produkują okna w Sanoku. Jestem bardzo zadowolony i cena była naprawdę konkurencyjna.
im_re
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 11:20

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: im_re »

Może dako? salon jest na kosciuszki, od znajomych wiem ze jakosc bardzo dobra.
Darko6
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 1 października 2011, 15:44

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Darko6 »

Jeśli chodzi o okna firmy Drutex to raczej nie polecam,zresztą poczytaj obie na różnych forach internetowych.
"kos" polecił "Bete", w porządku firma, z tego co się orientowałem to mają KBE, ale polecam również "Prozuz", mają profil Deucenick, dobry wyrób,a poza tym to zadowolony jestem z montażu, warto się zapytać u nich o cenę. A tak nawiasem to odradzam Ci również okna z Dobroplastu, Avangarda chyba profil, znajomy pracuje w jednej z firm która nim handluje i mi odradził, podobno jedne z najgorszych okien, ale fakt cena dobra.
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: joseph1234 »

polecam firmę EDOM ulica floriańska tel. 13 4485300 kupowałam wszystkie okna do domu cena dla mnie była extra chociaż byłam w każdym w jaśle i były o 400 zł droższe wszędzie ,i nie polecam koloru białego po kilku latach z zewnątrz jest kolor jasny żółty wiem to ze swojego doświadczenia bo mam już ich 9 lat
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: Charlie_P »

W MerkuryMarket dobre ceny okien, tylko trzeba czekać z 2 tygodnie.
sam sobie
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 09:48

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: sam sobie »

Polecam Sambud jakościowo są bardzo dobre do nowego domu polecam wiadomo trochę droższe ale wykończenie i montaż perfekcyjnie. Ja zamawiałem na cały nowy i jestem bardzo zadowolony na całości idzie dogadać się z ceną. Polecam .
nikita_nikita
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 listopada 2011, 17:22

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: nikita_nikita »

Dobre okna maja też na ul. Lenartowicza zaraz koło jaskini solnej- niedaleko koscioła Franciszkanów tylko trzeba dobrze poszukac :super:
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: edit »

Również polecam okna ze sklepu na ul. Lenartowicza. Poza tym mają bardzo konkurencyjne ceny. Naprawde warto.
bkemot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2011, 16:06

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: bkemot »

Polecam okna z firmy przy ul. Lenartowicza. Mają okna od kilku producentów, z różnych profili i naprawdę dobre ceny. Ja brałem od nich okna z firmy Petecki i lux. Jakość montażu - bez zastrzeżeń Z tego co wiem to w grudniu zawsze są dodatkowe bonusy.
powiatowy-1981
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 19:51

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: powiatowy-1981 »

joseph1234 pisze:polecam firmę EDOM ulica floriańska tel. 13 4485300 kupowałam wszystkie okna do domu cena dla mnie była extra chociaż byłam w każdym w jaśle i były o 400 zł droższe wszędzie ,i nie polecam koloru białego po kilku latach z zewnątrz jest kolor jasny żółty wiem to ze swojego doświadczenia bo mam już ich 9 lat
Zgadzam się w 100%, ale nie brać DRUTEXA na profilu igloo tylko profil VEKA z firmy KNS, kupowałem u nich okna na cały domek, dotrzymują terminu, ja czekałem 5 tyg.ale trafiłem na szczyt sezonu.
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Re: Gdzie kupić okna pcv?

Post autor: swiecny »

Dzięki za wszystkie rady i propozycje postaram się odwiedzić wszystkie wymienione sklepy zobaczymy co zaoferują.
ODPOWIEDZ