Mikrodermabrazja

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
anecia011
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 20:09

Mikrodermabrazja

Post autor: anecia011 »

Witam. Czy możecie mi polecić salon kosmetyczny, który wykonuje ten zabieg? Jakie są tego efekty oraz cena?
Estera
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 29 listopada 2011, 12:59

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: Estera »

Salon Impresja w Jaśle. Obecnie za 69 zł można tam zrobić mikro plus ultradźwięki.
Osobiście polecam, ale 1-2 zabiegi to zdecydowanie za mało. Myślę, że po ok. 5 można fajne efekty zobaczyć. Tylko trzeba się spieszyć, żeby zdążyć przed ciepłą wiosną, bo później będzie zbyt mocne słońce.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: xyz123 »

Czy zabieg jest bolesny ? Ile kosztuje ? I gdzie najlepiej jest wykonywany ?
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: rina22 »

Zabieg nie jest bolesny. Ja polecam salon pani Ilony Szatkowskiej. Cena od 80 zł.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: martunialla »

Ja chodzę do Avangardy, cena to chyba 60 czy 70 zł za mikrodermabrazje z ampułka. Nie jest bolesny, ale przyjemny też nie :) troche takie uczucie zasysania się ma :)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: magnesik19 »

tam na Mickiewicza, za masarnia idac w stronę swiatel. Najpierw wchodzi sie do fryzjera a stamtad do kosmetyczki. Bardzo mile panie sa:) ja tam chodzę na inne zabiegi ale mikrodermabrazja tez czeka w kolejce...
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: onomatopeja »

dziewczyny teraz już nie robi się mikrodermabrazji.. to jakby buzią przejechać po asfalcie..
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: ananasek »

onomatopeja pisze:dziewczyny teraz już nie robi się mikrodermabrazji.. to jakby buzią przejechać po asfalcie..
Może rozwiń swoją wypowiedz, czemu ? :)
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: yorker »

ananasek pisze:
onomatopeja pisze:dziewczyny teraz już nie robi się mikrodermabrazji.. to jakby buzią przejechać po asfalcie..
Może rozwiń swoją wypowiedz, czemu ? :)
Tak rozwiń! Bo ja choć chłop, to też się wybieram na to cudo :hyhy:
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: szaaalenstwo2937 »

heh a ja bylam na tym tyle ze nie wiedzialam ze to sie tak nazywa :P
ja bylam w salonie kosmetycznym w niemczech i w trakcie bylo wszystko ok :) taki mini relaksik :) tyle ze potem straszne rumience sie ma :D
efekty fajne tyle ze wiadomo trzeba regularnie chodzic co jakis miesiac w zaleznosci od typu skory.. no i trzeba miec potem dobry krem, nie tlusty :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: ananasek »

To ja korzystając z okazji chciałabym zaczerpnąc rady :) mam cerę tłustą, a w zasadzie to mieszaną z tendencją do wyskakiwania ogromnych pryszczy, wągrami :rozpacz: Jaki zabieg polecilibyście mi ? :P
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: johny3050 »

ananasek pisze:To ja korzystając z okazji chciałabym zaczerpnąc rady :) mam cerę tłustą, a w zasadzie to mieszaną z tendencją do wyskakiwania ogromnych pryszczy, wągrami :rozpacz: Jaki zabieg polecilibyście mi ? :P
Wnioskuje ze jestes w wieku dojrzewania i masz do czynienia z tradzikiem? Jesli tak,to zrezygnuj z jakichkolwiek zabiegow u kosmetyczki,bo jest to najwiekszym bledem.idz do dermatologa lub jakiegos innego dobrego lekarza znajacego sie na tych sprawach niech ci przepisze jakies zele,masci ewentualnie antybiotyk jezeli masz tych pryszczy duzo i po sprawie.zabiego na twarz dopiero po tym jak syfki przestana wyskakiwac tj. Mniej wiecej po 20 roku zycia.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: ananasek »

Nie jestem już w wieku dojrzewania :P byłam u dermatologa niejednokrotnie, dostawałam maści, nawet antybiotyk, który zadziałał okropnie, bo fakt pryszcze mi nie wychodziły na zewnątrz, tylko rosły pod skórą, masakra.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: johny3050 »

ananasek pisze:Nie jestem już w wieku dojrzewania :P byłam u dermatologa niejednokrotnie, dostawałam maści, nawet antybiotyk, który zadziałał okropnie, bo fakt pryszcze mi nie wychodziły na zewnątrz, tylko rosły pod skórą, masakra.
W ktoryms z tematow napisalem,co ja stosowalem i okazalo sie to bardzo skuteczne,z tym ze wiadomo trzeba bylo o siebie dbac i myc buzke rano i wieczorem :) Ogolnie to trzeba jakies specyfiki wysuszajace skore ja na samym poczatku stosowalem mydlo siarkowe ktore przez pewien czas sie sprawdzalo,pozniej trzeba bylo zmienic bo skora sie przyzwyczaila.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: ananasek »

Ja myję twarz kilka razy dziennie (jak jestem w domu). Mydłem siarkowym, szarym mydłem. Smaruje specyfikami wysuszającymi, ale i tak jakiś pryszcz jest. Nie ma znowu tragedii, nie mam w nich całej buzi, ale 2, 3.

A polecacie coś na blizny potrądzikowe ?
ODPOWIEDZ