Mikrodermabrazja

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: La Mamba »

Na blizny potrądzikowe bardzo dobre są ultradźwięki :)
kimlil
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: kimlil »

ile razy nalezy wykonac zabieg mikrodermabrazji aby zauwazyc poprawe stanu skory ?
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: czarna30 »

Na pewno kilka nie wystarczy, często to długi proces który należałoby powtarzać co kilka tygodni. Zabieg jedynym służy bardziej innym mniej , musisz też pamiętać, że skóra będzie czerwona, wręcz może swędzieć i piec i nie wolno raczej się malować/jeśli jesteś kobietą/oraz unikać opalania. Plusy to: poprawa skóry, nawilżenie a sam zabieg pobudza produkcje kolagenu.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: marley »

w niektorych miastach mikrodermabrazje przeprowadza dermatolog ,a czy w jasle jest jakis ktory przeprowadza ten zabieg ?czy jedynie u kosmetyczki?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: krolik »

A czy rozstepy likwiduje?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: onomatopeja »

rozstępy zlikwiduje tylko rool cit
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: La Mamba »

Ja chodze do mojej kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, juz po kilku zabiegach zauważyłam wyraźną poprawę skóry na mojej twarzy :) Polecam :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: czarna30 »

W Jaśle można zrobić ten zabieg , koszt ok 100 zł w zależności od salonu. Zabieg ten usuwa blizny potrądzikowe , poprawia koloryt skóry, usuwa zmarszczki nawet rozstępy i cellulit. Fajnym zabiegiem, które możemy zrobić same w domu to mezoterapia igłowa a ona nie usuwa naskórka jak poprzedni zabieg . Koszt takiego urządzenia to od 50 wzwyż i ma szerokie spektrum działania .
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: marley »

ale czy mozna zrobic u jakiegos dermatologa?czy wylacznie u kosmetyczki ?
Julitta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 września 2012, 17:13

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: Julitta »

A po zabiegu można iść do pracy od razu czy skóra jest zaczerwieniona?
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: marley »

pytalam kosmetyczki i powiedziala, ze to nalezy zrobic kilka zabiegow i przed latem niewskazane i odradza ,lepiej robic zima :))
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: insanity »

witam, korzystniej wychodzi zakup np. Total Renewal exfoliator i codzienne masowanie-efekty już po paru dniach a i mniej zaczerwienień. Cytuję siostrę :hyhy:
Barbara33
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 listopada 2013, 23:26

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: Barbara33 »

Dwa lata temu zaczęłam przygodę z mikrodermabrazją, uczęszczałam do kilku salonów w Jaśle i Krośnie, rezultaty są widoczne juz po kilku wizytach, kwestia tego jaka jest cera w danej porze roku a także kto jak wykonuje zabieg. Ostanio odwiedziłam na Rejtana studio urody Obsesja, bo znajoma mi poleciła, faktycznie mają promocje na mikrodermabrazje w cenie 65zł a do tego z maską algową dzięki której skóra nie jest tak podrażniona po zabiegu. Polecam wypróbować właśnie tam.
enigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 19:07

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: enigma »

Mikrodermabrazja jest zabiegiem pielęgnacyjnym.Polega na ścieraniu naskórka,niestety nic nie wnosi w biologię skóry.Gdy naskórek odrośnie po 3 tygodniach wygląd skóry jest taki ,jak przed zabiegiem.Nie leczy blizn,rozstępów,może usunąć bardzo powierzchowne przebarwienia.Broń boźe nie likwiduje tzw.rozszerzonych porów.Powoduje głębsze działanie kwasów w peelingach.Nie wolno opalć twarzy do miesiąca po mikrodermabrazji.Grozi przebarwieniami,na które na razie nie ma leku :padam:
zuzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 października 2013, 07:55

Re: Mikrodermabrazja

Post autor: zuzak »

ja polecam mikro w salonie make up studio na kadiego w salonie fryzjerskim diamond. cena pierwszego zabiegu 80zl a kazdy kolejny juz tylko 60zl. efekt jest rewelacyjny!!
:oczami:
ODPOWIEDZ