obrączki ślubne???

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

obrączki ślubne???

Post autor: mandarynka »

Porządny, może nie najdroższy jubiler w okolicy - to???
podpowie ktoś gdzie warto kupić obrączki? :)
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: obrączki ślubne???

Post autor: Patka_21 »

Ładne i nie drogie obrączki maja na przeciw parku w jubilerze i maja nawet spoko wybór sama tam kupowałam i jestem zadowolona:)
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: obrączki ślubne???

Post autor: szmitu3 »

Dobry tokarz z kawałkiem mosiądzu ...
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: obrączki ślubne???

Post autor: mati85061 »

ja polecam sklep jubilerski wyżej europy :) bardzo miła obsługa bardzo korzystne ceny sami tam kupowalismy wszystkim polecam. po zwiedzeniu wszystkich chyba jubilerów w jasle własnie tam zdecydowalismy sie na zakup :)
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: obrączki ślubne???

Post autor: sebastiano19 »

jak chcesz ładne krążki kupić to dowiedź się jakie macie z partnerką rozmiary i poszukaj na allegro albo w jakimś innym sklepie internetowym..my kupiliśmy 6 mm. z białego złota, wzór który wybraliśmy z wielu modeli z grawerką i przesyłką w cenie 1750 PLN.

w każdym jasielskim jubilerze podstawowe bez fajerwerków, kamieni, i wzorów 3 tyś. PLN sobie krzykali więc wybór był prosty i oszczędność znaczna:)

pzdr.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: obrączki ślubne???

Post autor: onomatopeja »

A my robiliśmy swoje obrączki w gorlicach. Jest tam Pan który nazywa się Sylwester Sylwester i zrobi co chcecie, ma swoje wzory, można też przyjść ze swoim wybranym. Za dużo tańsze pieniądze niż kupuje się u jubilera. I do tego te zrobione przez niego są naprawdę masywne, a nie cienkie jak większość.. naprawdę polecam
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: obrączki ślubne???

Post autor: non serviam »

Dla tych co chcą mieć coś całkiem innego ! http://www.hadrys.pl/bizuteria.php
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: obrączki ślubne???

Post autor: mati »

Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: obrączki ślubne???

Post autor: Mysia84 »

Który jubiler wykona porządnie obrączki na zamówienie ?? Kogo Polecacie ??
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: obrączki ślubne???

Post autor: rjarek »

A da się wykonać ze starych z rosyjskiego złota nowe obrączki (przerobić)? Uważam mimo wszystko że takie byłyby ładniejsze niż z tego złota co teraz jest, tylko jest kwestia czy można tak przerobić?
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: obrączki ślubne???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

rjarek pisze:A da się wykonać ze starych z rosyjskiego złota nowe obrączki (przerobić)? Uważam mimo wszystko że takie byłyby ładniejsze niż z tego złota co teraz jest, tylko jest kwestia czy można tak przerobić?

Co do rosyjskiego złota, to niestety nie orientuję się. Myślę, że najlepiej zapytać u jubilera po prostu. Oni są najbardziej doinformowani w tym temacie. Jeśli chodzi natomiast o przerobienie biżuterii na obrączki to bardzo polecam ten sposób. Razem z mężem dostaliśmy od naszych mam 2 pierścionki, kolczyki i bransoletkę (złote). Z tego wszystkiego wyszły 2 obrączki takie jak chcieliśmy, a złoto, które zostało sprzedaliśmy po cenie złomowej. Na końcu wyszło nas to wszystko 63 zł :)
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: obrączki ślubne???

Post autor: onomatopeja »

ten pan z gorlic przerabia tez ruskie złoto!!!
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: obrączki ślubne???

Post autor: edward »

"lazur" na czackiego w jaśle nie jest może tani ale ma swoje projekty robi super daje gwarancje godny polecenia
sapka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2012, 20:02

Re: obrączki ślubne???

Post autor: sapka »

jeżeli chodzi o lazura, oni nie przerabiają ponoć złota.... dlatego z mężem wybraliśmy sie do Krakowa do jubilera Wec. ma mase wzorow... byl i ten z lazura. przerabiaja złoto każdego rodzaju... nawet z koron na zęby... no i ku naszemu zaskoczeniu dostalismy pudelko LAZUR, bo razem współpracuja. cena oczywiscie za samą usługę. a co do jasielskich jubilerow, to rozwazne ceny są naprzeciw parku i kolo halagardy wiem ze tez mozna liczyc na dobre upusty ;)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: obrączki ślubne???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Myślę, że Łazur jest godny polecenia. 5 lat temu dostałam od mojego obecnego męża pierścionek i do tej pory wygląda znakomicie. Oczywiście poza drobnymi oznakami użytkowania (noszę go cały czas). Nie zmienił koloru (podobno białe złoto lubi upodabniać się do srebra) ani kształtu.
Co do obrączek ślubnych to pisałam już wcześniej o nich. Przetapialiśmy je w Krośnie, ale swój sklep mają też w Jaśle (Art Jubiler), właśnie obok (nieistniejącej już) Halagardy. Przy zakupie obrączek dostaje się imienną kartę stałego klienta z 10 % rabatem na dalsze zakupy. Oczywiście późniejsza zmiana rozmiaru obrączki jest bezpłatna.
ODPOWIEDZ