kamerzysta i fotograf na wesele???

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
muzyk28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 lutego 2012, 18:11

kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: muzyk28 »

hej poszukuje kamerzysty i fotografa na wesele kogo polecacie??? jakie maja oferty???cennik???
mooseq
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 13:08

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: mooseq »

ja napiszę Ci 9 września :P czy polecam czy nie pewnoego Pana z okolicy ^^ pzdr!
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: przem0 »

Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: Maxmaks »

zapraszam na swoją stronę :)
jeśli będziesz zainteresowany ceny na pw, lub emaila ...
pozdrawiam :)
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: Maxmaks »

wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: wścieklica »

@Maxmaks - nie szukam fotografa. Ale powiem Ci tak - zauważyłem że w 9o% ślubne reportaże to standard w ujęciach, kompozycji, kolorach i oświetleniu. Tak z nudów czasem przeglądam weselne galerie. I wszystkie są niemal takie same.
Twoje zdjęcia są zupełnie inne - widać że jesteś artystką, a zdjęciom bliżej do malarstwa niż trzaśnięcia migawką. Gdybym szukał fotografa - na pewno bym Cię zatrudnił.
Właśnie dlatego życzę Ci powodzenia.
VIDEO FILM
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lutego 2012, 12:26

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: VIDEO FILM »

Przykładowy scenariusz filmu:
1. Pokaz zdjęć (z dzieciństwa/ narzeczeństwa)z podkładem muzycznym.
2. Krótkie klipy filmowe z przygotowań do uroczystości (ubieranie Pary Młodej / strojenie samochodu).
3. Błogosławieństwo Pary Młodej przez rodziców (przed wyjściem z domu do kościoła).
4. Msza święta z najważniejszymi jej elementami.
5. Życzenia po mszy świętej.
6. Uroczystość weselna: toast, zabawa weselna, konkursy, tort weselny, oczepiny, podziękowanie rodzicom.
Filmowanie kończy się blokiem tanecznym po oczepinach.
7. Na zakończenie filmu weselnego, montaż krótkiego teledysku przedstawiającego najważniejsze chwile z uroczystości.
8. Plener tego samego dnia lub w tygodniu po weselu.

To jest taka wstępna propozycja,szczegóły lub państwa jakieś sugestie omawiamy na spotkaniu z nami.

Proszę o odpowiedź na e-mail: [email protected] czy jest pan zainteresowana i gdzie to wesele miałoby się odbyć?
Pozdrawiam
Wiesław Makurat
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: Maxmaks »

@Wścieklica i co ja mam napisać........d z i ę k u j ę.....:)
paulina123
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2012, 17:15

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: paulina123 »

Pan Krzysztof Radoń profesjonalnie podchodzi do sprawy. Podczas ślubu i wesela nie odczuwało się obecności kamery. Niestety nie mam numeru telefonu ale z tego co pamiętam to mieszka w bloku na 3-go Maja tam gdzie jest spółdzielnia mieszkaniowa.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: onomatopeja »

lukas35
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 listopada 2010, 18:41

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: lukas35 »

żeby fotograf kupował zdjęcie hhhiii ładny obciach ciekawe czy ma aparat hhhiiii czy może dopiero sobie kupi hhii
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: marzenka24 »

Hehe ale się uśmiałam :)

sprawka tylko i wyłącznie konkurencji, która chce 'zniszczyc' potencjalnego 'wroga rynkowego' :)

Mi osobiście zdjęcia maxmax również się podobają i bardzo fajnie, że oferuje w swoich usługach takie sesje dla maluszków, ciążowe itp. :ok:

Btw... odnośnie kradzionych zdjęć ---> pewna bardzo znana firma fotograficzna, krótej ulotki, kalendarze itp można często spotkać w knajpach itp umieszcza na swojej stronie internetowej nie swoje zdjęcia i podaje je jako swoje, dlatego radzę aby przed wyborem fotografa nie kierować się wyłącznie tym co ON/ONA pokazuje ale (w miarę możliwości oczywiscie) opinią znajomych, którzy korzystali z usług danej firmy.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: mila »

marzenka24 pisze:szkalujecie młodą osobę, która ma talent, o jakąś dziwną sprawę... :dobani:
Jak ma talent, to po co kupuje zdjecia? niech pokaze TYLKO swoje, a nie swoje i kupione, talentu sie nie zdobywa, by z czasem dodac swoje, a tymczasem reklamowac sie cydzym, jak to broni sie maxmaks... Dla mnie jest to zenujace.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: avicularia »

marzenka24 Wypraszam sobie kolejne pomówienia. Już raz jakiś typ mnie posądzał o rozdwojenie jaźni, i nie zamierzam drugi raz się tłumaczyć, bo to żałosne. Ale widzę,ze umiesz podługiwać się google,bo nie sądze,żeby nagle okazało się ,że hodujesz avicularie :] Pewnie nawet nie wiesz, który z pająków domowych moze Cię pogryźć a który nie :D
A żeby nie było off topic. Nie wiem czemu 3 osoby bronią ,,fotografkę" która reklamuje się nie swoimi zdjęciami. ( pewnie to rodzina)Uderzyło to we mnie osobiście, bo - jak już pisałam- po obejrzeniu galerii internetowej tej pani- rozważałam zlecenie jej sesji. Więc czuję się zrobiona w bambuko :zdegustowany:
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: kamerzysta i fotograf na wesele???

Post autor: marzenka24 »

1. Nie trzeba być rodziną tej Pani :)
2. Na tym forum gro ludzi szuka tylko jakiegoś pretekstu do zaczepki, do skutecznego zwlaczenia wroga rynkowego...
3. Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce poszerzyć zakres swoich usług, to zwyczajna rzeczą jest, że klientowi chce pokazać jak dana usługa ma wyglądac. Mnie, jako osobę zainteresowaną tego typu usługami wcale jakoś nie oburzył fakt, że jedno zdjęcie było przykładowo dodane, mimo iż nie było zrobione przez tą Panią. Fakt, można było nadmienć, iż to zdjęcie nie jest jej własnością, a służy jako wzorzec, ale nie było tam tylko jedno zdjęcie...
4. Osoba, która rozdmuchała tą całą dyskusję, na pewno na tej stornie /banku zdjęć/ czy jak to zwał nie znalazła się z przypadku :hyhy: więc zastanówcie się sami co tam mogła robić, hm????
Skoro są to płatne zdjęcia, to sądze,że sama chciała coś sobie kupić. Poza tym mogę z góry założyć, iż jest z konkurencji, ponieważ przeciętny człowiek nie interesujący się fotografią, czy interesujący się w sposób przeciętny, nawet nie wie, że jest coś takiego jak bank zdjęć! :niepewny: ...
5. A komentarze typu 'ciekawe czy wogole ma aparat itp' to już w ogóle totalne dno... takie dno jak wypisuja ludzie zazdrośni np w pierwszym z brzegu artukule o chłopaku, który wygrał szansę na sukces...co ma np jego wygląc do tego jak śpiewa? niektórzy nie mogą znieść, że ktoś chce osiągnąć więcej niż reprezentują oni sami.... ale cóż POLSKI NARÓD :) :) :)
na tym kończe moją jakże długą wypowiedz... :) choć jeszcze raz zaznaczam, że nie jestem ani rodziną tej Pani, ani nawet jej nie znam hehe :) ale nauczcie się ludzie w końcu przestać pisać takie zazdrosne bzdury...
ODPOWIEDZ