gdzie kupić sukienke

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

gdzie kupić sukienke

Post autor: samaslodycz »

Witam. Chciałam zapytać gdzie w jaśle można tanio kupić ładną sukienke na wesele??
ZEBRA Suknie Ślubne
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 czerwca 2012, 11:45

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: ZEBRA Suknie Ślubne »

Witamy, w ZEBRZE na schodkach na rynek jest calkowita WYPRZEDAZ sukienek wizytowych, weselnych- WSZYTSKIE PO 40zl.

A ponadto:
PLAK SUKNIE.jpg
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: Mary »

tanio raczej nie kupisz - chyba , że trafisz na wyprzedaż , o którą teraz może być ciężko no bo w końcu teraz na takie sukienki jest sezon.
Ja na Twoim miejscu spytałabym się w wypożyczalni sukien JOANNA tam można wypożyczyć sukienkę po okazyjnej cenie lub też kupić
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: wiolka666 »

ja teraz kupuje tylko na szafa.pl dawniej jak szłam na wesele kupowałam własnie w takich sklepach i w kazdym jednym byly takie same sukineki poźniej na weselu bylo pare dziewczyn które miały takie same ,,worki,, na sobie bo to nie mozna nazwac sukienkami tylko prosto uszytymi workami na szafa .pl lupie dwie lub 3 w tej cenie która dam za jedną...
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: Laura Diaz »

No cięzko w Jaśle kupić coś na wesele, co nie byłoby sztywnym, nieforemnym, satynowym koszmarkiem :/ wszystko na jedno kopyto, wiocha wiochę wiochą pogania, jedna trzecia lasek na weselu wygląda tak jak ty :spi: jeśli już, to proponuję wyprawę do Rzeszowa, lub chociaż do naszego Top Secter albo Mojito, tam można upolować coś, co się przyda nie tylko na wesele, ale i na mniejsze święto :super:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: ananasek »

Laura Diaz pisze:No cięzko w Jaśle kupić coś na wesele, co nie byłoby sztywnym, nieforemnym, satynowym koszmarkiem :/ wszystko na jedno kopyto, wiocha wiochę wiochą pogania, jedna trzecia lasek na weselu wygląda tak jak ty :spi: jeśli już, to proponuję wyprawę do Rzeszowa, lub chociaż do naszego Top Secter albo Mojito, tam można upolować coś, co się przyda nie tylko na wesele, ale i na mniejsze święto :super:

Popieram. Nigdy nie kupiłabym sukienki na wesele w Jaśle. Rzeszów, albo sklepy internetowe.
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: samaslodycz »

ponawiam pytanie, gdzie kupie ładną sukienke taką do 100zł ??
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: jjaa18+ »

w umieszczu jest pani ktora ma malutki sklepik w domu (wiem od znajomej)ma ciuchy oryginalne ze stanow sukienki zakiety i inne i z tego co wiem niedrogie niewiem czy za 100zl cos kupisz ale moze warto zobaczyc zawsze to jakas odmiana po tych jasielskich kieckach a jak nie to internet zostaje bo szkoda do rzeszowa jechac i tracic kase na paliwo lepiej dolozyc i z netu cos wybrac
wagabunda
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:45

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: wagabunda »

w sklepie tally weijl:))) chociaz w jasle go niema ale jesli bylabys juz gdzies w wiekszym miescie to polecam sukienki swietne za 50,60zl
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: ananasek »

jjaa18+ pisze:w umieszczu jest pani ktora ma malutki sklepik w domu (wiem od znajomej)ma ciuchy oryginalne ze stanow sukienki zakiety i inne i z tego co wiem niedrogie niewiem czy za 100zl cos kupisz ale moze warto zobaczyc zawsze to jakas odmiana po tych jasielskich kieckach a jak nie to internet zostaje bo szkoda do rzeszowa jechac i tracic kase na paliwo lepiej dolozyc i z netu cos wybrac

Ale przez internet nie możesz przymierzyc :) Bilet do Rzeszowa w jedną stronę kosztuje 9 zł. (chyba, że podrożał) więc w obie wychodzi ok. 18 zł. czyli prawie tyle, ile musisz dac za przesyłkę, więc różnicy dużej nie ma.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: Laura Diaz »

wagabunda pisze:w sklepie tally weijl:))) chociaz w jasle go niema ale jesli bylabys juz gdzies w wiekszym miescie to polecam sukienki swietne za 50,60zl
Jak dla mnie Tally Weijl to takie troszkę szmaciaste ciuchy i nie mój styl, ale myślę że młodym dziewczynom pasuje:) Na pewno jest w Krk, ale czy w Rz to nie pamiętam?

Ale najlepsze ciuchy to i tak można kupić na necie, choćby na allegro - używane, ale jak nowe i przynajmniej ciekawe i oryginalne.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: ananasek »

Właśnie jest Tally Weijl w Rzeszowie ? ;> w Millenium nie ma na 100%
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: AMWeronika »

w kazde srody w debicy na ulicy kraszewskiego koło biedronki
zjezdzaja sie bułgarzy i maja zaje fajne sukienki po 25 zł buty po 20 zł
ubierzesz sie tanio a ładnie POLECAM !!!
malinkaminka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2015, 13:14

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: malinkaminka »

Polecić mogę sklep danvera.pl może coś znajdziesz dosyć często mają nowe modele sukienek może akurat coś znajdziesz:-)
angela93
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwietnia 2015, 15:52

Re: gdzie kupić sukienke

Post autor: angela93 »

Podłączam się pod post gdzie w Jaśle lub okolicach można kupić ładna suknie wieczorowa długa do kostek ?
ODPOWIEDZ