Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: wojasxxx »

Chcę kupić kilkanascie moskitier ale takich na twardej ramce,do zdejmowania.W Jaśle wszyscy sprzedawcy trzymają jedną wysoką cenę.Może ktoś wie gdzie jest jakis producent albo sklep gdzie można zamówić poniżej 100 zł za m2 .
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: T135 »

ja kupowalem tu http://allegro.pl/moskitiera-ramka-siat ... 71944.html 12.50zl za 1 mb obwodu.
dudixx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 20:18

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: dudixx »

Ja kupowałem na Floriańskiej w Zakładzie Szklarskim KRYSZTAŁ bardzo dobra jakość wykonania i cena 85 zł m2 :hyhy:
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: Festyn »

w "OGRODZIE" dostaniesz samą siatke za grosze..
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: onomatopeja »

"okienko" jak sie na zielony rynek schodzi.. po lewej stronie
myszulka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 14:17

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: myszulka »

Ja znalazłam numer telefonu w internecie i zadzwoniłam. Pan jest producentem i czas oczekiwania był bardzo krótki, bo dwa dni od pomiaru. Cena również była dobra. Polecam. Mogę podać numer telefonu i adres e-mail: 606 951 654 , [email protected]
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: wojasxxx »

Z tych które podaliście to są sklepy,po za ostatnim podanym przez myszulka,ten Pan faktycznie jest producentem i ma dobrą cenę ale jednak nim zamówie chciałbym porównać tą cene z może jeszcze jednym producentem z okolicy,przy tej ilości każda złotówka się liczy.
MARF
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2012, 20:21

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: MARF »

Najtaniej w Jaśle u producenta, mają dobre ceny hurtowe. Podaję numer 600 701 343.
mieszkaniec
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 16:05

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: mieszkaniec »

Ostatnio kupowałem w punkcie na ul Staszica, na przeciwko banku PKO, zapłaciłem 35 zł, kupowałem też tam fajne rolety.. Wszystko szybko, sprawnie.. :hurra: :hurra: i komarów nie widać :hyhy:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: Wojtq »

Moskitiery się kupuje w zimie jak nie ma sezonu i ceny są niskie a nie w środku lata gdzie sprzedawcy jadą na biednych pogryzionych człekach i windują ceny x3 albo i lepiej.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: Anna Wal »

ALMET Marek Kwiatkowski 606959615
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: Moskitiery,gdzie tanio kupię?

Post autor: karol83 »

Temat stary, ale pewnie zaraz będzie na czasie. Tanie moskitiery ma VACO. Firma jeszcze kilka miesięcy temu była mi nieznana. Generalnie mają oni preparaty na komary, meszki i kleszcze oraz właśnie moskitiery. Plusem jest to, że kosztują niecałe 14,00zł (nie, nie pomyliłem się) i można wybrać kolor biały lub czarny. Inne firmy raczej preferują czarne. Rzadko kiedy można dostać białą moskitierę. Przetestowałam i stwierdzam, że są dobre.
ODPOWIEDZ