Praca chałupnicza

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Lusstrzana »

Za jedną bombkę dostajesz grosze, więc jeśli chcesz na prawdę zarobić, musisz zrobić ich masę, a terminy gonią, robisz po nocach i g.. z tego tak na prawdę masz. Jeśli będziesz to robić chałupniczo w domu, licz się również z tym, że to nie jest składanie długopisów, które w każdej chwili wrzucisz do pudełka i masz posprzątane. Moja mama zajmowała się zdobieniem bombek. Cały jeden pokój musiał być przeznaczony na pracownie, w całym domu śmierdziało farbami, lakierami i rozpuszczalnikami, a brokat był dosłownie wszędzie: w dywanach, we włosach, na ciuchach, oddychało się tym i znajdywało nawet w zupie. Jak był termin to jak już wspominałam, siedziała całą noc nad bombkami, bo musiało być i żadne ale nie wchodziło w grę, a grosze za to dostawała, prawie zawsze nie dostając wypłaty w terminie i nie ważne, że na chleb brakowało. Malowania bombek na prawdę nie polecam, chyba, że już na prawdę w ostatecznej ostateczności..
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Praca chałupnicza

Post autor: chichotka »

Ok.z tymi bombkami sie zgadzam bo tez slyszalam ze nie za fajnie,ale np.skladanie długopisow albo cos w tym stylu ,siedze w domu wiec zawsze moze jakies grosze by wpadly do kieszonki?
Nikola73
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 08:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Nikola73 »

Metoda która naprawdę działa. Twoja praca polega na reklamowaniu twojego własnego linku aktywacyjnego. Im więcej ludzi zarejestruje się na nim, tym więcej kasy zarobisz. Jak dla mnie najbardziej przekonująca oferta zarobku przez Internet. Szczegóły na [email protected]
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Lusstrzana »

Słyszałam, że składanie długopisów też się kiepsko opłaca, ale szczerze to nawet raz się nie natknęłam na ogłoszenie czy cokolwiek z tym związanego. Niby pełno ogłoszeń, a nic znaleźć nie można. Niedawno zabrałam się za składanie i klejenie torebek, takich na prezenty ze sznureczkiem. Mogę na priv przesłań numer kontaktowy.Przyznam szczerze, że po wykonaniu jednego zlecenia, albo raczej nie wykonaniu go, bo nie byłam w stanie, zrezygnowałam. Z początku teoretycznie wydawało się okay, ale było mało opłacalne ze względu na to, że z Jasła kawał się tam jedzie, a samemu trzeba przywieźć sobie materiały i zawieźć je tam już gotowe. Nie pamiętam teraz dokładnie ceny za jedną gotową torebkę, nie chcę opowiadać głupot, spytam mamy i dam znać jak coś, ale to też były grosze. Pani dała nam do sklejenia w 3 dni - 400 torebek. składałyśmy je we dwie i nie dałyśmy rady złożyć wszystkich siedząc od rana do dość późnych godzin wieczornych. "Zarobiłyśmy" wtedy koło 30 złotych na dwie osoby, to po 15 złotych na jedną. Wypłaty w dniu odwiezienia torebek oczywiście nie dostałyśmy. Musiałyśmy przyjechać w późniejszym terminie "bo szef nie wypłaca od tak" i w ten sposób jeżdżąc tam i z powrotem 3 razy jesteśmy z zarobkiem niestety na minusie.

Szczerze powiedziawszy wielu ludzi tak się zachwyca chałupnictwem, ale trzeba chyba cudem trafić na na prawdę ofertę z niebiańskiej tablicy ogłoszeń, żeby się nie zaharować, zarywając noce, a zarobić wystarczającą, satysfakcjonującą nas kwotę.

Pozdrawiam.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Praca chałupnicza

Post autor: chichotka »

Kurcze to rzeczywiscie nie jest tak ciekawe ...30 zl na 2 osoby masakra i jeszcze jechac tam i z powrotem....
kurcze ja nie mowie juz o zarobkach 1300-1600 tak jak sie reklamuja bo to nie realne....ale jak by cos to mozesz podac numer na priva.
kudlaty88
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 13 listopada 2011, 19:48

Re: Praca chałupnicza

Post autor: kudlaty88 »

Lusstrzana pisze:Słyszałam, że składanie długopisów też się kiepsko opłaca, ale szczerze to nawet raz się nie natknęłam na ogłoszenie czy cokolwiek z tym związanego. Niby pełno ogłoszeń, a nic znaleźć nie można. Niedawno zabrałam się za składanie i klejenie torebek, takich na prezenty ze sznureczkiem. Mogę na priv przesłań numer kontaktowy.Przyznam szczerze, że po wykonaniu jednego zlecenia, albo raczej nie wykonaniu go, bo nie byłam w stanie, zrezygnowałam. Z początku teoretycznie wydawało się okay, ale było mało opłacalne ze względu na to, że z Jasła kawał się tam jedzie, a samemu trzeba przywieźć sobie materiały i zawieźć je tam już gotowe. Nie pamiętam teraz dokładnie ceny za jedną gotową torebkę, nie chcę opowiadać głupot, spytam mamy i dam znać jak coś, ale to też były grosze. Pani dała nam do sklejenia w 3 dni - 400 torebek. składałyśmy je we dwie i nie dałyśmy rady złożyć wszystkich siedząc od rana do dość późnych godzin wieczornych. "Zarobiłyśmy" wtedy koło 30 złotych na dwie osoby, to po 15 złotych na jedną. Wypłaty w dniu odwiezienia torebek oczywiście nie dostałyśmy. Musiałyśmy przyjechać w późniejszym terminie "bo szef nie wypłaca od tak" i w ten sposób jeżdżąc tam i z powrotem 3 razy jesteśmy z zarobkiem niestety na minusie.

Szczerze powiedziawszy wielu ludzi tak się zachwyca chałupnictwem, ale trzeba chyba cudem trafić na na prawdę ofertę z niebiańskiej tablicy ogłoszeń, żeby się nie zaharować, zarywając noce, a zarobić wystarczającą, satysfakcjonującą nas kwotę.

Pozdrawiam.
Ja też sobie trochę dorabiam w tej branży razem z matką u jednej Pani która też rozdaje materiał i odbiera gotowe torebki i muszę przyznać że kokosów nie zarobisz ale źle nie jest.Ceny za torebkę od 8 do 14/16gr za sztukę.
Na początku jest ciężko coś zarobić ale jak już się załapie to te 400sztuk to samemu w jeden dzień się machnie ale te 10-12h trzeba posiedzieć.
Nie wiem czy mówimy o tej samej osobie ale system pracy jest podobny,nie spotkałem sie z sytuacją żebyśmy musieli jeździć i dopraszać się o wynagrodzenie.Zawsze płaciła przy odbiorze albo jeśli nie miała w tej chwili pieniędzy to umawialiśmy sie że po prostu zadzwoni jak szef da pieniądze,najdłużej czekałem jakiś tydzień nim skompletują zamówienie.
Jak coś to mogę dać namiary na PW.

BTW Lusstrzana mogłabyś podać mi na PW numer tej pani to sobie sprawdzę czy mówimy o tej samej osobie :P
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Praca chałupnicza

Post autor: chichotka »

Ok.dzieki to podajcie namiary na priva.
Awatar użytkownika
broch
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: 3km od dębu

Re: Praca chałupnicza

Post autor: broch »

Jeżeli można to też bardzo proszę o namiary
ciasteczkowy_potwór
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2012, 17:59

Re: Praca chałupnicza

Post autor: ciasteczkowy_potwór »

Jeśli to nie problem to również proszę numer na priva
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Lusstrzana »

Powysyłałam na priv numer telefonu do babki od sklejania torebek. Mnie to nie szło i nie opłacało się. Wam może się spodoba ;) Życzę powodzenia i pozdrawiam!
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: Praca chałupnicza

Post autor: ewelinaj103 »

mozesz i mi wyslac numer telefonu na te torebki
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cytrynowakredka »

Też poproszę namiary na te torebki, z góry dziękuję :)
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Lusstrzana »

Dajcie znać tu w temacie, czy ktoś podjął się torebek i jak mu idzie? ;) Pozdrawiam.
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Lusstrzana »

Uważajcie na firmy, które znajdujecie w internecie oferujące pracę chałupniczą, a żądające symbolicznych wpłat 'wpisowego' bądź opłaty za kuriera. To jedna wielka ściema i niestety przekonałam się o tym na własnej skórze. Chwała Bogu, że była to śmieszna kwota 9zł, i to mnie właśnie zmyliło, bo z 50, 80zł bym nie zaryzykowała na pewno, a 9zł to było nic i dlatego też wydało mi się dość wiarygodne. Niestety po tym jak dłuższy czas paczki i kuriera u mnie nie było, zaczęłam się martwić i okazało się, że niestety dałam się nabrać. :(

Firma, która mnie oszukała:

Ewelina Kępa
P.P.H.U. Work & Services
Ul. Leśna 19
02-840 Warszawa
numer konta 02 1140 2004 0000 3102 7045 8200
Nasz e-mail: [email protected]

Człowiek uczy się na błędach i ja osobiście już nigdy podobnego nie popełnię.
Proszę Was uważajcie!
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Praca chałupnicza

Post autor: jasnowidzroman »

ODPOWIEDZ