Praca chałupnicza

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Krzysiek13923
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 19:12

Praca chałupnicza

Post autor: Krzysiek13923 »

czy wie ktoś gdzie można się starać o prace chałupniczą i czy jest to opłacalne?
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Praca chałupnicza

Post autor: wilhelm »

sasiadka kiedys bedac w ciazy robila jakies torebki na prezenty. W ogloszeniach widzialem nie raz ze poszkuja do dlugopisow, ona tez miala z ogloszen z neta. Czy oplacalne to nie wiem ale chyba tych pieniedzy w domu nie wysiedzisz. Dla kogos kto nie ma mozliwosci pojscia do pracy takie cos jest dobre. No ale wszystko zalezy co robisz i w jakim czasie sie masz zmiescic, jej narzucili dosc szybkie tempo i pamietam ze sie skarzyla ze nie wyrabia.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Praca chałupnicza

Post autor: Jozin »

jak będziesz szukał w ogłoszeniach to od razu odrzucaj te, gdzie będą chcieli od Ciebie jakiekolwiek pieniądze , kaucje i tp.
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

bodajże jak sie nie myle w informacjach to na żółkowie niedaleko tego hotelu 3-4gwiazdkowego nie pamiętam jak sie nazywa tam jest taka firma w której maluje się bombki świąteczne różne wzory. podobno idzie z tego wyżyć do 1500można wycisnąć na miesiąc przy standardowym malowaniu parę godzin dziennie.
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Praca chałupnicza

Post autor: lupis »

cerzka92 pisze:bodajże jak sie nie myle w informacjach to na żółkowie niedaleko tego hotelu 3-4gwiazdkowego nie pamiętam jak sie nazywa tam jest taka firma w której maluje się bombki świąteczne różne wzory. podobno idzie z tego wyżyć do 1500można wycisnąć na miesiąc przy standardowym malowaniu parę godzin dziennie.
Wiecie coś więcej na ten temat?
gazil
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2010, 19:22

Re: Praca chałupnicza

Post autor: gazil »

Jeśli nikt nie powie CI więcej na ten temat to ja Ci powiem gdzie to jest to sobie możesz podejść tudzież podjechać ;) nie będę Ci mówił ulicami bo możesz nie znać wiec powiem tak jedziesz jak na Nowy Żmigród/Dukle czyli bliżej nas jak na Żółków, mijasz za rondem które teraz zrobili koło górki klasztornej jakieś 500m po prawej stronie jest DUUUŻY hotel Imperial się zowie, a przed nim jest mniejszy budyneczek i tam te bańki robią. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ;)
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

lupis pisze:
cerzka92 pisze:bodajże jak sie nie myle w informacjach to na żółkowie niedaleko tego hotelu 3-4gwiazdkowego nie pamiętam jak sie nazywa tam jest taka firma w której maluje się bombki świąteczne różne wzory. podobno idzie z tego wyżyć do 1500można wycisnąć na miesiąc przy standardowym malowaniu parę godzin dziennie.
Wiecie coś więcej na ten temat?

ja ci moge tak powiedzieć jeźdz sie popytaj na żółkowie. Ludzie ci udziela informacji (na pewno nie będą skąpi) zapytaj się ludzi mieszkających obok tej Restauracji gdzie jest stara hurtownia czy coś w tym stylu gdzie bąbki maluje.Z Pewnością Udziela ci informacji.
Dam ci Numer do Znajomej nr.Stacjonarny to sobie porozmawiasz z nia (maluje te babki). zerknij na PW.
dorota87
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 marca 2012, 21:33

Re: Praca chałupnicza

Post autor: dorota87 »

halo hallo!!! ja tez bym chętnie się czymś takim się zajęła ale nie malowaniem bombek lecz jakiś kartony mogłabym sklejać lub długopisy czy ktoś ma jakieś propozycje chetnie przyjmę.
polećcie co!!!!!!!
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

dorota87 pisze:halo hallo!!! ja tez bym chętnie się czymś takim się zajęła ale nie malowaniem bombek lecz jakiś kartony mogłabym sklejać lub długopisy czy ktoś ma jakieś propozycje chetnie przyjmę.
polećcie co!!!!!!!

yep :cool:
mam tu coś dla ciebie z dzisiaj :ok:
http://praca.hiperogloszenia.pl/praca-w ... hg-oferta/
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca chałupnicza

Post autor: iwa »

mnóstwo jest ogłoszeń o tego typu pracy zobacz nawet na Jaslo4u.pl ;)
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

łe ja patrzyłem sie i nic nie ma.
podrzucisz linka? ;)
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Praca chałupnicza

Post autor: anonimowy »

czy ktos wykonuje taka prace jak to wygląda ile dziennie trzeba tego wyrobić.?.....
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

anonimowy pisze:czy ktos wykonuje taka prace jak to wygląda ile dziennie trzeba tego wyrobić.?.....
to zależy jeśli chodzi o bombki i złapiesz w prawe do wymalowanie bombki zajmuje ci do 3-4min wiec policz sobie max 4min na 1szt. bombke malując sobie po 3-4godz. (a orobić sie tym nie dasz rade :P , jedynie co to znudzić :zakrecony: ). kolejna rzecz tam w fimie dostaniesz Wzór według którego malujesz. :ok:
a od bombki masz do 50gr albo w zależności od wzoru nawet ceny dochodzą do 1,50gr. :oczami:
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Praca chałupnicza

Post autor: lupis »

Możesz mi wysłać ten numer?
Awatar użytkownika
cerzka92
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 17:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: Praca chałupnicza

Post autor: cerzka92 »

lupis pisze:Możesz mi wysłać ten numer?
zerknij na PW ;)
ODPOWIEDZ