gdzie kupię elegancka koszule meska?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: gdzie kupię elegancka koszule meska?

Postprzez grochu0 » 16 czerwca 2013, 07:28

Ja koszule kupuje tylko w http://www.mojekrawaty.pl/. Nie muszę chodzić po sklepach, dobra jakość i przystępne ceny. Polecam zakupy w necie bo nie trzeba nie potrzebnie tracić czasu w szczególności jak ktoś nie lubi chodzić po sklepach.
grochu0
Debiutant
Debiutant

Postprzez magusia » 16 czerwca 2013, 12:24

W Rynku koło Keksu jest sklep z odzieżą męską ładne kolory koszul są do wyboru.
magusia
Guru
Guru

Postprzez drechu » 16 czerwca 2013, 13:22

w zeszłym roku kupiłem koszulę w tym sklepie przy deptaku, dobra gatunkowo, choć mnie się i ciężko rozprasować.
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez CrazyVirus » 17 czerwca 2013, 00:10

Zdecydowanie lumpeks. W tym obok ronda przed szpitalem jest dużo koszul męskich. Dobra nowa koszula męska kosztuje sporo pieniędzy. Po co przepłacać skoro można dostać używaną dobrej jakości. Taką rynkowa za 25zł to bez komentarza zostawię...
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez mija » 17 czerwca 2013, 15:32

W lumpexie można by pewnie spotkać , ale jak ktoś potrzebuje super kosulke wyjściową czy w ogóle jakąś to sory ale na szmaty chyba nie pójdzie , te na szmatexie to takie worki duże niewymiarowe ajak kupisz w sklepie fajny fason i wzór to od razu widać że na czasie .Osobiście polecam sklep na deptaku ale faktycznie jeśli chodzi o prasowanie to niektóre ciężko rozprasować ;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez warez » 17 czerwca 2013, 15:47

masakra napisał(a):Temat chyba założony ,dla reklamy własnego sklepu :hyhy: Jasło, to nie Warszawa jest raptem z 6 sklepów z odzieżą męską ,plus rynek i gdzieś tam ta pseudo hurtownia, a ty pytasz gdzie kupić koszulę .Najpierw zależy ci na cenie ,potem już nie ? Czyli wniosek nasuwa się jeden,że potrzebujesz kupić koszulę nie ważne jaką ,więc wybierz się do pierwszego lepszego sklepu i kup a nie pytaj na forum. Ja zastanawiam się czy nie zapytać na forum ,gdzie kupić papier toaletowy ,kolorowy ,albo zresztą nie musi być :oczami:

MASAKRA! Kto Ciebie uczył edytora tekstu? Aż w oczy piecze spacja przed przecinkami! :szok: To jest naprawdę masakra...
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez CrazyVirus » 20 czerwca 2013, 20:34

te na szmatexie to takie worki duże niewymiarowe

Zależy jakie kto ma wymiary :hyhy: Tak na serio, to wcale nie takie worki. Niektóre są jak nowe :)
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez takmabyc » 17 czerwca 2014, 12:42

Koszula ze stójką na pewno nie jest strojem odpowiednim na ślubną ceremonię (zwlaszcza dla Pana Młodego). Na ślub tylko i wyłącznie biała koszula i elegancki jedwabny krawat.
takmabyc
Debiutant
Debiutant

Postprzez Marta25 » 22 czerwca 2014, 18:26

Teraz to chyba nie ma wymogu żeby była biała.
Marta25
Obyty
Obyty

Postprzez dragoness » 22 czerwca 2014, 18:46

W sklepie z garniturami naprzeciw I LO. I jeszcze krawat dobiorą.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez AleksaSana » 17 lipca 2014, 12:30

A ta koszula to do jakiegoś garnitury czy po prostu elegancka na wyjście? Bo ja np. nie szukam z mężem nigdy po stacjonarnych sklepach tylko po prostu poprzez sklepy internetowe. Mąż bardzo lubi Diverse, ceni sobie ich jakość :) Może coś wybierzeciehttp://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/koszule.html#1 Teraz też zamawiam bo jest promocja :)
AleksaSana
Debiutant
Debiutant

Postprzez pinkie70 » 26 sierpnia 2014, 22:56

Poradźcie mi coś odnośnie doboru krawatu do zestawu grafitowy garnitur i biała klasyczna koszula. Nie mam pojęcia, myślę nad zakupem granatowego we wzory, żeby ożywić swój wygląd. Garnitur i koszula są gładkie. Gdzie kupujecie modne krawaty?
pinkie70
Debiutant
Debiutant

Postprzez agnetta » 28 sierpnia 2014, 22:04

Po koszule warto udać się poza Jasło. Moim zdaniem (i mojego lubego) bardzo dobre koszule to te z massimo poli. Kiedyś myślałam, że najlepsze są w wólczance ale grubo się pomyliłam. Dość dobre koszule kupiliśmy też w sklepie zara (gruby, porządny materiał) i w brice.
agnetta
Guru
Guru

Postprzez nosleep » 3 września 2014, 10:39

Ja ostatnio kupowałem koszulę przez internet. Akurat znajomy wskazał mi fajny sklep z dość eleganckimi koszulami, bardzo dobre jakościowo i co najważniejsze nie są aż takie drogie. Zajrzyj na stronkę www.sklep.thomaswaxx.pl
nosleep
Bywalec
Bywalec

Postprzez Anka7 » 3 września 2014, 18:15

: Koszule po dwieście złotych i to być nie drogo? :rotfl:
Anka7
Guru
Guru

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu