aliexpress

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

aliexpress

Postprzez mela » 27 września 2018, 09:14

witam, chciałam zapytać wszystkich korzystających z aliexpress jak to dokładnie jest z tą ich rozmiarówką chodzi mi np o buty dla dorosłych i dla dzieci czy np rozmiar 23 to faktycznie 23 a ubrania M TO M ???
mela
Ekspert
Ekspert

Re: aliexpress

Postprzez renata_p22 » 28 września 2018, 11:26

Z tego co ja korzystałam i zamawiałam to rozmiarówka się zgadzała z tym co było w ogłoszeniu i nie odbiegała od polskiej normy. Ale z drugiej strony kiedyś mąż kupił na jednej stronie buty, po 2 latach kupił takie same na tej samej stronie taki sam rozmiar i trochę były za małe na niego a raczej 33 letniemu mężczyźnie stopa już nie rośnie? Więc ciężko trafić czasami z tymi zakupami przez internet.
renata_p22
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jowita » 28 września 2018, 13:21

Kupowałam sukienkę dla dziecka. Rozmiary zupełnie inne niż polskie, ale czytałam komentarze i czasem ludzie pisali jaki rozmiar kupili i jakiemu rozmiarowi polskiemu w rzeczywistości on odpowiadał. Zaryzykowałam i udało się, że trafiłam z rozmiarem. Sukienka bardzo ładna i jakość wykonania też ok. Ale niektóre rzeczy na zdjęciach w komentarzach nijak się miały do tych pokazanych na stronie sprzedającego. Tak, że polecam przejrzeć najpierw komentarze i ewentualne zdjęcia.
Jowita
Ekspert
Ekspert

Postprzez andaluzja » 29 września 2018, 17:12

Oj.. nie. To co oni podają a co przychodzi to dwie różne rzeczy. Zamówiłam córce kurtkę rozmiar 120 a była o 10 cm krótsza niż w podanych wymiarach i była tak malutka, że może na 104 by pasowała. Nie polecam tam zamawiać. :dobani:
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez girlwithpower » 1 października 2018, 15:27

Zamawianie na alliexpress nie zawsze jest tak fajne jakby się mogło wydawać. Czasami produkt jest niezgodny z opisem, albo przesyłka zamiast miesiąc trwa trzy, albo i dłużej. To tak na dobrą sprawę loteria :D
girlwithpower
Obyty
Obyty

Postprzez smerfetka1718 » 16 listopada 2018, 08:53

Trzeba czytac feedbacki, nie zawsze rozmiar jest zgodny z tabela
smerfetka1718
Guru
Guru

Postprzez Silke » 5 grudnia 2018, 13:33

Tak, rozmiary się zgadzają, przynajmniej w moim przypadku :)
Silke
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Opinie