Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita »

Wypowiem się najpierw z perspektywy gościa, który w ostatnich latach bywa na ok. 2-3 weselach rocznie - świetnie bawiłam się na weselach, gdzie oprawę muzyczną zapewniał zespół Revers z Wrocanki oraz Fruwająca Kanapa. Ten pierwszy mnie naprawdę pozytywnie zaskoczył (nagrania w sieci są dużo słabsze od tego co panowie prezentują na żywo), repertuar mają dość zróżnicowany, z przewagą polskiej muzyki. Drugi zespół posiada trochę bardziej "światowy" repertuar, ale jest zespołem o mniejszym składzie i korzysta z dyskietek.

Z perspektywy osoby planującej wesele powiem, że to trudna sztuka znaleźć dobry zespół, nie zbankrutować przy tym i nie dać się oszukać :) Nam zależało na niepijącym, kulturalnym zespole, który zna granice dobrego smaku w prowadzeniu zabaw dla gości i takiego, który gra muzykę dla starszych gości i dla młodych oraz zespołu dla osób lubujących się w muzyce disco polo i dla osób nietolerujących takiej muzyki. Innymi słowy szukaliśmy zespołu, który zagra wesele w taki sposób, że dla każdego znajdzie się coś miłego :)
Zespołu szukałam naprawdę długo, na 2 lata przed planowanym terminem wesela, część zespołów, do których dzwoniliśmy miała już zajęte terminy!
Ostatecznie po wielu tygodniach poszukiwań zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z zespołem Hit Street, a poprawiny będzie obsługiwał zespół Optimum. Jestem jeszcze przed tym wielkim dniem, więc nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale jestem naprawdę pozytywnie nastawiona i liczę, że moi gości będą się świetnie bawić :)
orchidea9
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 stycznia 2015, 19:06

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: orchidea9 »

Witam! Polecam Zespol REVERS z Wrocanki. Chlopaki naprawde super. Potrafia rozkrecic zabawe na maxa. Zabawy super. Rowniez jak dla mnie to cena przystepna wogole nie wygorowana. Goscie byli zachwyceni, potrafia zagrac dla mlodych i tych starszych gosci. Jak wesele to tylko z zespolem REVERS!!!
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: marzenka24 »

Fruwająca Kanapa - konferansjerka świetna, ale wiadomo, że zespół dyskietkowy, i jak na to, że nie grają "na żywo" to dla mnie biorą za dużo.http://www.fruwajacakanapa.pl/
O Reversach też słyszałam dobre opinie, mimo że sama ich nie słyszałam, ale znajomi byli zadowoleni z zabawy weselnej :)
U koleżanki na wakacjach grali Są Gorsi i podobał mi się uniwersalny repertuar i fajne, kulturalne prowadzenie imprezy. Muzyka dla młodych i starszych. http://www.sa-gorsi.pl/
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: karluska93 »

A co sadzicie o zespole Metrum?
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: MartaMarija »

czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: landri101 »

Szukam opini o zespole REWERS, ale nie z Wrocanki, a z Rzeszowa ;) (Tyczyna) ktoś coś ?
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: BiBi »

MartaMarija pisze:czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
Witam MartaMarija, Zespół Benett gra wyżej wymienione piosenki(to tzw. "weselne standardy" :) ), z wyjątkiem Skanera ;) Jesteśmy wszechstronnym zespołem, w repertuarze mamy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne utwory. Każde wesele jest inne , dlatego zawsze wcześniej omawiamy jego przebieg z Młodą Parą. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt- chętnie porozmawiamy ;)
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy

Na naszym profilu na Facebooku znajdują się wszelkie aktualności, dotyczące zespołu Benett:
https://www.facebook.com/benettband?fref=ts
maria.maria.maria
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 lutego 2013, 12:40

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: maria.maria.maria »

Witam,
a czy ktoś był na weselu gdzie grał Zespół muzyczny Viva? 5 Panów gra na żywo... Polecacie? A może odradzacie?
hermeska
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 lipca 2014, 19:41

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: hermeska »

szczerze polecam zespół Benett :) jesteśmy tuż po weselu 06.06 i wybawiliśmy się jak nigdy dotąd!!
mam nadzieję, ze jeszcze będzie okazja spotkać się na jakimś weselu :*
habibi83
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:33

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: habibi83 »

maria.maria.maria pisze:Witam,
a czy ktoś był na weselu gdzie grał Zespół muzyczny Viva? 5 Panów gra na żywo... Polecacie? A może odradzacie?
Ja miałam zespół Viva z Gąsówki na własnym weselu i byłam jeszcze na weselu na którym grali, bardzo fajna kapela, polecam ludzie u nas bawili się z nimi do 6:00 rano każdy był zadowolony z muzyki
Awatar użytkownika
Joanna_M
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 09:30

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Joanna_M »

Tez czegoś szukam, co polecacie? na sierpień 2016,
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: borsuk 1.8 »

Plecam Bis Band
Awatar użytkownika
laura256
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 maja 2014, 11:35

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: laura256 »

Polecam zespół Rafa grali u mnie na weselu tydzień temu, goście byli zachwyceni i my też oczywiście. Z tego co wiem maja jeszcze wolne terminy na 2016 rok
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Roel_1910 »

Tylko i wylacznie benet
ashika
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 18:31

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: ashika »

krater z tomaszowa lubelskiego. nocleg ich cie nie interesuje,a sa rewelacyjni i czesto graja w naszych stronach
ODPOWIEDZ