Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: banita »

W wrześniu zakupiłem dwie pary butów,dla siebie i synka półtorarocznego,no i CENA NIE CZYNIŁA CUDÓW,syn ściągał buciki,bo szycia wewnętrzne gniotły go,a moje zaraz na piętach się zagniotły - za 160zł. :zalamany: Reklamacje obydwie odrzucono pismami przez nikogo nie podpisanymi. Uzasadnienie- synowi kupiłem za małe buty,a ja muszę używać łyżki do butów.
Czy ktoś miał podobny przypadek z reklamacją w sklepie CCC w galerii?, jak nie dać się wykpić i uzyskać uwzględnienie roszczeń gwarancyjnych?
A może te buty w tej firmie maja 2 lata gwarancji w szafie,lub 2 spacery po mieście po 30 minut? :/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: dragoness »

Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: Charlie_P »

banita pisze:W wrześniu zakupiłem dwie pary butów,dla siebie i synka półtorarocznego,no i CENA NIE CZYNIŁA CUDÓW,syn ściągał buciki,bo szycia wewnętrzne gniotły go,a moje zaraz na piętach się zagniotły - za 160zł. :zalamany: Reklamacje obydwie odrzucono pismami przez nikogo nie podpisanymi. Uzasadnienie- synowi kupiłem za małe buty,a ja muszę używać łyżki do butów.
Czy ktoś miał podobny przypadek z reklamacją w sklepie CCC w galerii?, jak nie dać się wykpić i uzyskać uwzględnienie roszczeń gwarancyjnych?
A może te buty w tej firmie maja 2 lata gwarancji w szafie,lub 2 spacery po mieście po 30 minut? :/
Wystarczy zadzwonić do rzecznika praw konsumenta, 90% odrzuconych reklamacji, nagle staje się reklamacjami uznanymi. :)
Nr tel. (013) 448 34 20 wew.112
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: Jozin »

banita pisze:W wrześniu zakupiłem dwie pary butów,dla siebie i synka półtorarocznego,no i CENA NIE CZYNIŁA CUDÓW,syn ściągał buciki,bo szycia wewnętrzne gniotły go,a moje zaraz na piętach się zagniotły - za 160zł. :zalamany: Reklamacje obydwie odrzucono pismami przez nikogo nie podpisanymi. Uzasadnienie- synowi kupiłem za małe buty,a ja muszę używać łyżki do butów.
Czy ktoś miał podobny przypadek z reklamacją w sklepie CCC w galerii?, jak nie dać się wykpić i uzyskać uwzględnienie roszczeń gwarancyjnych?
A może te buty w tej firmie maja 2 lata gwarancji w szafie,lub 2 spacery po mieście po 30 minut? :/
Jak to się zagniotły ??? Same ????
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: MarioPuccini »

Do założyciela wątku.
Kiedyś paracowałem w takich miejscach.
Idź to sklepu i spytaj na jaki adres masz wziąć fakture od niezależnego rzeczoznawcy( poszukaj najbliższego) który i tak najprawdopodobnie w wyniku ewentualnej wizyty przyznałby Ci racje.Rzecznik praw konsumenta i tak odeśle Cie do rzeczoznawcy.Na 99 procent buty sie naprawią, znajdą nowe albo gotówka sie zwróci.
Odrzucanie rekalmacj to polityka.Pytaj o druk, pieczątkę i podpiasy(rządaj) na protokole reklamacyjnym(jedyny ewentualny dowód przy późniejszym chodzeniu po sądach)
W Jaśle generalnie reklamacje i fachowośc obsługi jest "niesamowita".Prym wiedzie Media Expert.Trzeci miesiąc czekam na towar z reklamacji, który jeździ w tą i z powrotem.
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: Bibendoo »

oto cała polityka "rekina " na rynku obuwniczym, sprzedać jak najwięcej i mieć w D....e klienta w razie reklamacji :mur: , i z tą łyżką do butów to już przesada. Ostatnio reklamowałam 2 pary butów z Campusa kupionych w jednej z galerii w Rzeszowie - za jedne zwrócili mi pieniadze, a drugie dali nowe, :super: czekalam tylko 2 tygodnie. To rozumiem, a tu w Jaśle traktuja nas jak jakiś ciemniaków ze wsi którym można wcisnąc wszystko, nie daj się i walcz o swoje bo takich jak Ty jest na peno więcej.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: julia1978 »

Bibendoo pisze:oto cała polityka "rekina " na rynku obuwniczym, sprzedać jak najwięcej i mieć w D....e klienta w razie reklamacji :mur: , i z tą łyżką do butów to już przesada. Ostatnio reklamowałam 2 pary butów z Campusa kupionych w jednej z galerii w Rzeszowie - za jedne zwrócili mi pieniadze, a drugie dali nowe, :super: czekalam tylko 2 tygodnie. To rozumiem, a tu w Jaśle traktuja nas jak jakiś ciemniaków ze wsi którym można wcisnąc wszystko, nie daj się i walcz o swoje bo takich jak Ty jest na peno więcej.
W CCC nigdy nie reklamowałam, ale za to zdażyło mi się reklamować obuwie w Daichmanie i Croppie. W Daichmanie buty wymieniono mi od ręki, natomiast w Croppie czekalam 2 tygodnie, ale też wymienili bez najmniejszych problemów.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: czarna30 »

Z reklamacjami jest tak : na kogo padnie na tego bęc "! o to ten Pan ma dziś pecha i w dużej mierze zależy to od Pani sprzedawczyni ! Coś o tym wiem :suchy:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Buty ze sklepu CCC w Jaśle - Galeria,REKLAMACJE?

Post autor: kociamberek »

czarna30 pisze:Z reklamacjami jest tak : na kogo padnie na tego bęc "! o to ten Pan ma dziś pecha i w dużej mierze zależy to od Pani sprzedawczyni ! Coś o tym wiem :suchy:
całkowicie się z Tobą zgadzam :ok:
ODPOWIEDZ