Rehabilitacja - gdzie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Rehabilitacja - gdzie

Postprzez Iwona25 » 24 stycznia 2013, 10:55

Gdzie w okolicy można się wybrać na rehabilitację? W Rzeszowie nie miałam tego problemu, chodziłam do Bogusława Mazura i było ok. Polecacie kogoś dobrego i niedrogiego? Czy jednak mam wsiadać w auto i gnać do Rzeszowa?
Iwona25
Początkujący
Początkujący

Re: Rehabilitacja - gdzie

Postprzez wiktorowsiak » 24 stycznia 2013, 11:27

Na ulicy Śniadeckich między stadionem Czarnych a Hutą Szkła niedawno został otwarty nowy gabinet rehabilitacyjny. Na początku siedem zabiegów było darmowe dużo ludzi korzystało, a teraz się nie orientuje jakie tam są ceny, ale warto tam zapytać.
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec

Postprzez medvedik » 24 stycznia 2013, 11:53

Jeśli chcesz na NFZ to zapewne trzeba poczekać chwilę a jeśli prywatnie to można

mgr fizjoterapeuta Łukasz Pruchnik
ul. Szkolna 36A
38-200 Jasło
Po drugiej stronie Biedronki

http://fizjokarpaty.pl/gabinet/index.php
medvedik
Guru
Guru

Postprzez wiktorowsiak » 24 stycznia 2013, 23:34

podejdż na te ul śniadeckich tam jest za darmo dopytałem się bo dużo znajomych tam chodzi i odpisz tu co ci powiedzieli podobno za wszystko płaci NFZ a masażyści przyjerzdżają z Nowego Sącza
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec

Postprzez mirinda » 25 stycznia 2013, 00:23

Ktoś już chyba pisał dawno temu na tym forum, że dobry fizjoterapeuta to Maria Piotrowicz, przyjmuje na Mickiewicza w Krośnie- tel: (13) 436-42-09
Postawiła na nogi nie jedną osobę, mojej mamie bardzo pomogła, dzięki niej kręgosłup ma w dużo lepszej kondycji ;)
O Panu Bogusławie Mazurze też słyszałam wiele dobrego, niestety do Rzeszowa mamy kawałek, więc wybraliśmy Krosno, ale najważniejsze, że wizyty pomogły
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Anka7 » 29 grudnia 2013, 22:16

Szukam pilnie dobrego masażysty. Mam skierowanie na masaż kręgosłupa,ale w przychodni trzeba czekać do października.
Anka7
Guru
Guru

Postprzez shift1 » 29 grudnia 2013, 23:59

Słyszałem że każda osoba ma 2 razy w roku możliwość pójścia na masaż zdrowotny bezpłatnie w ramach ubezpieczenia może ktoś to potwierdzić ?
shift1
Obyty
Obyty

Postprzez krolik » 31 grudnia 2013, 00:58

na Sniadeckich to nie jest rechabilitacja tylko lezy sie na fotelu z masarzem. Polecam na Gądkach.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Paulina67 » 10 lipca 2018, 13:37

Fotel masujący niczym się nie różni od masażu prowadzonego przez człowieka, więc warto przemyśleć taki zakup, jeżeli często chodzisz na rehabilitację. Ja za masażystę rocznie w Warszawie płaciłem ponad 5000 złotych, a później postawiłem na fotel w podobnej cenie od Pro-Wellness i mam spokój, do tego bardzo podobne, jak nie lepsze wyniki. Rozluźnienie mięśni jest dla mnie najważniejsze.
Paulina67
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kozaczek2 » 19 września 2018, 15:06

Znakomita rehabilitacja jest w gabinecie fizjoterapii funkcjonalnej Sanomedica w Warszawie. Osobiście korzystam z Ich zabiegów już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony! Mają bardzo szeroki zakres zabiegów, leczą wiele schorzeń. Ja korzystam z zabiegów fizykoterapeutycznych, efekty są zdumiewające. Zapoznaj się jeśli chcesz z informacjami na tej stronie internetowej: http://www.sanomedica.pl/co-leczymy
Pozdrawiam serdecznie.
kozaczek2
Debiutant
Debiutant

Powrót do Opinie