Co sądzicie o EUROPie??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
KoKoszka
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2009, 16:58
Lokalizacja: Aktualnie Rzeszów

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: KoKoszka »

Owszem jeśli są organizowane imprezy szkolne to noooo może iść taka 15 ale w sobotę nooo sorry ludzie...Niech się co stanie wtedy mamusia i tatuś idą do sądu rodzinnego... i nie ma tłumaczenia...
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: buła »

według mnie nie jest tak źle. to prawda że chodzi dużo małolatów(szczególnie płci pieknej) ale muzyka jest jak dla mnie ok, więc mozna pobawić. a co do ochroniarzy to bez komentarza.. :dobani:
ale ogólnie w porzadku...
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Insomnia »

Nie wiem czy dobrze myślę, ale wg mnie jak organizowana jest impreza szkolna, to zazwyczaj ma to miejsce w piątek. I nie świeci się napis 'disco'. Co oznacza tym samym, że jest to impreza zamknięta. Tak mi się wydaję bo z mojego okna Europę widać doskonale i nieraz siedząc na balkonie miałam okazję to zauważyć.. :rotfl: Impreza tylko do 24:00 :rotfl: a później podjeżdżają rodzice samochodami i zabierają nawalonych małolatów. Owszem, średnia wieku na takiej imprezie to 16-18lat..
A jak jest impreza dla wszystkich, to nie macie pojęcia jakie rzeczy można nieraz zauważyć.. 4 rano, wstaję nieraz w sobotę o tej godzinie jak jadę do szkoły.. Słyszę krzyki, patrzę przez okno, biegają dzieci po ulicy, panienka z gościem pod wierzbą na skrzyżowaniu. Narąbani jak talala, ona spodnie ściąga mu, on zakłada, ona ściąga on zakłada :rotfl: :rotfl: :rotfl: hehehe...
No i oczywiście siedzą na podwórku za moim blokiem dzieci, jeszcze przed imprezą, wiem że są nieletni, ale siedzą i piją.. i zakłócają spokój...
W Europie byłam raz. Na Sylwestra. I tak żałuję, że wydałam te 20 czy 30 zł na bilet (już nie pamiętam), że coś okropnego... Nigdy więcej tam nie pójdę! :cenzura:
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: klapouch »

Insomnia pisze:Impreza tylko do 24:00 :rotfl: a później podjeżdżają rodzice samochodami i zabierają nawalonych małolatów.
do 24:00 ? ;> eee, ja byłam raz na imprezie organizowanej przez LO i na pewno nie wyszłam o północy :) a nie piłam, więc pamiętam dobrze :D zresztą ja nie z takich... a 'europy' nie lubię :suchy: strach tam chodzić w ogóle :dobani:
krzysiekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:04

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: krzysiekkk »

moim zdaniem powinni otworzyć jakąś drugą imprezownie w Jaśle i wszystko byłoby O.K. ...a tak?? czysty monopol i co rok to gorzej... :dobani:
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Czarny Lotos »

krzysiekkk pisze:moim zdaniem powinni otworzyć jakąś drugą imprezownie w Jaśle i wszystko byłoby O.K. ...a tak?? czysty monopol i co rok to gorzej... :dobani:
Są osoby, które trzymają łapę, żeby nic nowego nie powstało - monopol to biznes i pewny dochód.
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: lenkamii »

no czarny lotos bardzo delikatnie i dobrze to ująłeś:)
niezdrowyrozsadek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:31

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: niezdrowyrozsadek »

Europa? tylko na tzn . "imprezy szkolne", wtedy jest okey. na "normalnej" imprezie w europie byłem raz, i sie wiecej nie pokazałem ( i nie mam zamiaru :hyhy: ). A jeśli chodzi o muzyke to zupełnie nie w moim stylu, jednak chyba jest to typowa muzyka dyskotekowa ( dokładnie nie wiem ,bo takowej nie słucham ;) ).
bzyku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 17 marca 2009, 00:32

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: bzyku »

co sądze o europie??hmm...krótko, zwięźle i na temat: przytułek dla wszelkiej maści dresów z całego miasta...od 16 latków do tych którzy powinni miec juz troche oleju w głowie
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Co sądzicie o EUROPie??

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja powiem tak : Jesli sie ma dobra ekipe i chec do zabawy to nawet w Europie moze byc fajnie :) Ostatnio bawilam sie Super! :hurra:
ODPOWIEDZ