Pożyczka bez BIK

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Pożyczka bez BIK

Postprzez vogel » 1 maja 2016, 00:23

Bardzo dobre określenie.
vogel
Debiutant
Debiutant

Postprzez Maniutek » 1 maja 2016, 22:32

Dużo firm reklamuje się,że bez BIKu a jak przychodzi co do czego to wszystko odrzucają bo jest zadłużenie,bo za dużo zapytań o oferty co również w BIKu można zmonitorować itp itd.Poszukaj typowo na necie chwilówek.
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez moniczka87 » 16 września 2016, 14:13

Zgadzam się z tym, żeby nie brać nic przez internet. Tak samo jak nie brać tych wszystkich chwilówek, które można dostać w każdym kiosku. Ja jakiś czas temu brałam pieniądze z firmy Janvest. Oczywiście najpierw dokładnie prześwietliłam całą firmę, żeby nie było żadnych niespodzianek. Szczerze? Byłam miło zaskoczona. Wszystko w jak najlepszym porządku :)
moniczka87
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kiiiajs » 30 października 2016, 17:48

Szybko i bezproblemowo można wziąć pożyczkę w Lendon. Ja z tą firmą mam dobre doświadczenie, bo pożyczyłem jakiś czas u nich pieniądze, oddałem i bezproblemowo. Pierwsza pożyczka za free, przez internet idzie wszystko załatwić. Zawsze dobrze mieć taką awaryjną wersję w razie potrzeby.
Kiiiajs
Debiutant
Debiutant

Postprzez aragz » 8 listopada 2016, 13:49

Co raz mniej jest firm udzielających pożyczek bez weryfikacji w bazach BIK, jeszcze do nie dawna bazy Biura Informacji Kredytowej zarezerwowane wyłącznie dla banków, teraz otworzyły się również dla firm pozabankowych. Jednak nadal jest firm które dane klientów które sprawdzają jedynie poprzez rejestry dłużników a więc ferratum, Ekspres Kasa, Via SMS, Netcredit, Incredit, ...
aragz
Debiutant
Debiutant

Postprzez brotet » 13 listopada 2016, 12:06

Potrzebuję pożyczki na około 2,5 tys zł na prezent ślubny. Zastanawiam się w jaki sposób możliwie najtaniej pożyczyć te pieniądze. Myślałem o 1-rocznym terminie spłaty.
brotet
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez kwiotek » 5 grudnia 2016, 16:17

Potwierdzam, w janvest nie ma opłat dodatkowych :)
kwiotek
Debiutant
Debiutant

Postprzez x_n » 22 grudnia 2016, 12:31

Tak Dokładnie.

Dla nieemerytów oczywiście jest tego więcej :P
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez gaga3 » 27 grudnia 2016, 22:48

Też brałam chwilówkę w firmie lendon i polecam, bo faktycznie maja uczciwe zasady, wszystko czarno na bialym. Ja tak lubie, konkretnie i krotko. Wzielam pozyczkę, 30 dni, splaciłam i koniec tematu. Jak jest potrzeba to nie ma co się oglądać, bo wszystko jest dla ludzi, chwilówki też, tylko z głową brać i w uczciwych firmach i nie będzie problemu.
gaga3
Bywalec
Bywalec

Postprzez papaj » 14 lipca 2017, 12:16

Niestety co raz mniej jest firm udzielających pożyczek bez BIK, bez weryfikacji w bazach. Generalnie większość firm pozabankowych je sprawdza ale to chyba dla naszego dobra byśmy nie wpadli w spiralę zadłużenia.
papaj
Debiutant
Debiutant

Postprzez emmaS » 2 lutego 2018, 18:46

Nikt nikomu pieniędzy w nie da w ciemno. Banki idą i tak na rękę udzielając pożyczek na dowód. W Raiffeisen można taki dostać a do tego jest nieoprocentowany. Jakby co to nazywa się Dany Kesz. :)
emmaS
Debiutant
Debiutant

Postprzez monikR » 25 maja 2018, 17:35

Moim zdaniem bardzo ciężko o pożyczkę bez BIK a jeśli nawet to sprawdzają inne bazy :/
monikR
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 20 czerwca 2018, 08:45

Ja od pożyczek staram się trzymać z daleka, z tego nigdy nie wychodzi nic dobrego
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kilapo » 5 listopada 2018, 21:32

Witam! Jeśli ktoś z Was szuka dobrej pożyczki na całkiem dobrych warunkach spłacania to polecam wam sprawdzić ofertę spod tego oto linku: https://finratownik.pl/chwilowki-przez-internet - moim zdaniem warto sprawdzić.
kilapo
Debiutant
Debiutant

Postprzez marex » 6 listopada 2018, 06:13

Pożyczki bez BIK to jedne z najdroższych usług finansowych. Są drogie, bo ryzyko ich niespłacenia jest wysokie. Zapewne z powodu tego ryzyka niewiele firm pożyczkowych decyduje się na ich udzielanie. A i dla pożyczkobiorców może to być mało korzystne.
marex
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Opinie