Pożyczka bez BIK

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
moniczka87
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 września 2016, 14:08

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: moniczka87 »

Zgadzam się z tym, żeby nie brać nic przez internet. Tak samo jak nie brać tych wszystkich chwilówek, które można dostać w każdym kiosku. Ja jakiś czas temu brałam pieniądze z firmy Janvest. Oczywiście najpierw dokładnie prześwietliłam całą firmę, żeby nie było żadnych niespodzianek. Szczerze? Byłam miło zaskoczona. Wszystko w jak najlepszym porządku :)
Kiiiajs
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2016, 14:32

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: Kiiiajs »

Szybko i bezproblemowo można wziąć pożyczkę w Lendon. Ja z tą firmą mam dobre doświadczenie, bo pożyczyłem jakiś czas u nich pieniądze, oddałem i bezproblemowo. Pierwsza pożyczka za free, przez internet idzie wszystko załatwić. Zawsze dobrze mieć taką awaryjną wersję w razie potrzeby.
aragz
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 8 listopada 2016, 12:37
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: aragz »

Co raz mniej jest firm udzielających pożyczek bez weryfikacji w bazach BIK, jeszcze do nie dawna bazy Biura Informacji Kredytowej zarezerwowane wyłącznie dla banków, teraz otworzyły się również dla firm pozabankowych. Jednak nadal jest firm które dane klientów które sprawdzają jedynie poprzez rejestry dłużników a więc ferratum, Ekspres Kasa, Via SMS, Netcredit, Incredit, ...
kwiotek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 grudnia 2016, 15:13

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: kwiotek »

Potwierdzam, w janvest nie ma opłat dodatkowych :)
papaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 lipca 2017, 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: papaj »

Niestety co raz mniej jest firm udzielających pożyczek bez BIK, bez weryfikacji w bazach. Generalnie większość firm pozabankowych je sprawdza ale to chyba dla naszego dobra byśmy nie wpadli w spiralę zadłużenia.
emmaS
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 17:49

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: emmaS »

Nikt nikomu pieniędzy w nie da w ciemno. Banki idą i tak na rękę udzielając pożyczek na dowód. W Raiffeisen można taki dostać a do tego jest nieoprocentowany. Jakby co to nazywa się Dany Kesz. :)
monikR
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 marca 2018, 13:28

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: monikR »

Moim zdaniem bardzo ciężko o pożyczkę bez BIK a jeśli nawet to sprawdzają inne bazy :/
marex
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 listopada 2018, 05:05

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: marex »

Pożyczki bez BIK to jedne z najdroższych usług finansowych. Są drogie, bo ryzyko ich niespłacenia jest wysokie. Zapewne z powodu tego ryzyka niewiele firm pożyczkowych decyduje się na ich udzielanie. A i dla pożyczkobiorców może to być mało korzystne.
Arkadiusz Bancovo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2019, 16:38

Re: Pożyczka bez BIK

Post autor: Arkadiusz Bancovo »

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony
ODPOWIEDZ