KEKS Jasło (rynek)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Femme fatale
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 14:32

KEKS Jasło (rynek)

Post autor: Femme fatale »

Cześć,
co myślicie o Keksie w Jaśle? Chodzi mi głownie o obsługę. Ja wielokrotnie wyszłam stamtąd niezadowolona i więcej razy nie odwiedzę tego miejsca! Za każdym razem czekam chcąc zgłosić zamówienie, a jestem ewidętnie olewana. Kilka panienek siedzi za ladą, plotkuje w najlepsze i ani myślą podejść i kogoś obsłużyć, a gdy już się zbliżą z wielką łaską i ogromną nieuprzejmością odnoszą się do klientów. Kiedyś zamówiłam ciasto i Pani zapakowała mi je na wynos, a gdy powiedziałam, że zjem na miejscu dostałam delikatnie mówiąc NIEZŁY OCHRZAN, że nie uprzedziłam. Chyba to ona przyjmując zamówienie powinna zadać pytanie- na miejscu czy zapakować!!! Kolejnym razem przed świętami stałam i czekałam chcąc coś sobie zamówić, panie za ladą chodziły,śmiały się, cos sobie opowiadały... Za mną stanęły już kolejne 2 osoby, ale nikt na nas nie zwracał uwagi. Po kilku minutach weszła jakaś stara pańcia w białych kozaczkach uważająca sie za elite i wszytskie panie kelnerki zostawiły nas czekających już dluższą chwile i zaczęły skakać koło owej damy w bieli.Skoro weszła ostatnia to niech czeka jak inni!!!A jak już jest tak ważną klientką, to niech jedna ją obsłuży a inna obsługuje pozostal=łych!!!kolejnym razem zamówiłam kilak ciast na wynos, Pani gdzieś poszła i kazała koleżance dokończyć moje zamówienie. czekałam. po kolejnej długiej chwili jakaś inna panienka podeszła zapakowała mi je i wybiła rachunek. W domu odpakowując je i chcąc poczestować gości zauważyłam, że brakuje jendego ciasta!!!!Mocno zdenerwowana zadzwoniłam i poprosiłam o wyjasnienie sutyacji. Usłyszałam, że zostało ono na ladzie, bo kolezanka zapomniala włozyc je do siatki i czeka na mnie zapakowane, że moge się po nie wrócić!!!!!!!!!!!to chyba oni powinni mi dostarczyc ciasto, ktore sami zapomnieli zapakowac!!! mogłabym przytaczac jeszcze inne historie, nawet moich znajomych, ktorzy tez nie raz byli źle obzluzeni w tym miejscy, ale wolę zobaczyc jakie jest wasze zdanie na ten temat?
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: japonka12 »

Skoro jest tak, jak piszesz to tam nie chodz, zmien lokal na inny. Po problemie.
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: shift1 »

Jak poprzednik ...skoro tak Ci nie leżą to po diabła tam chodzisz jak widać namiętnie :/ chyba że wątek założyłaś tylko po to aby ich obsmarować....
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: ananasek »

Tak trudno zwrócić się do kelnerek: 'przepraszam, czy ktoś może mnie obsłużyć'? Tak ciężko powiedzieć przy zamówieniu 'na miejscu poproszę?' Ewentualnie zgłosić skarge, skoro już byłaś tak niezadowolona. Albo więcej tam nie kupować, kawałek dalej masz Santosa.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: wiolka666 »

ale czemu ma zmieniać lokal jak jej tan smakuje ja zamawiałam tam i na miejscu jadłam ale zostałam obsłuzona ok:)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: mija »

Panie może faktycznie co niektóre mało uprzejme ale lokal bardzo przyjemny i warto tam zaglądać ;)
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: arikazukitoka »

Zgadzam się z powyższymi opiniami, jeśli nie odpowiada Ci obsługa w KEKS-ie to poprostu omijaj go szerokim łukiem i po problemie. Nie rozumie też, po co tracić czas i energię na zakładanie takiego wątku na forum i smarowanie komuś d u p s k a za plecami. Skoro byłaś tam tyle razy i za każdym razem coś Ci nie pasowało to trzeba było im zwrócić uwagę i powiedzieć coś "na miejscu" a nie wylewać swoje żale w internecie. Ja osobiście z obsługi w KEKS-ie jestem zadowolona i nigdy nic takiego mnie tam nie spotkało.
MayDay0075
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 15:28

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: MayDay0075 »

Ja również mam spore zastrzeżenia co do obsługi. Dziewczyny są bardzo miłe, lecz czasem ciężko im zauważyć kogoś siedzącego przy stoliku i oczekującego na obsługę.
nixon03
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 19:37

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: nixon03 »

Gdyby było tak źle jak piszesz to nie mieli by tylu klientów. Bardzo często zdarza się tak że w lokalu brak jest wolnych miejsc i trzeba czekać na wolny stolik. Jeżeli wszyscy byli by tak niezadowoleni jak ty, to lokal świecił by pustkami a jest wręcz przeciwnie. Więc nie zgrywaj urażonej, tylko zmień lokal jak ci nie pasuje!!!
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: ewciak »

akurat jedzenie tam jest dobre, więc dlatego KEKS ma wielu klientów, ale jak ktoś wyżej wspomniał, co niektóre panie, powinny nauczyć się kultury i mieć przyjazne podejście do klienta, bo kiedy tam nie jestem, to zawsze muszę czekać przy stoliku z 20minut, żeby jakaś pani łaskawie podeszła i z łaską wzięła zamówienie ;)
Cornelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 października 2013, 20:14

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: Cornelia »

ewciak pisze:akurat jedzenie tam jest dobre, więc dlatego KEKS ma wielu klientów, ale jak ktoś wyżej wspomniał, co niektóre panie, powinny nauczyć się kultury i mieć przyjazne podejście do klienta, bo kiedy tam nie jestem, to zawsze muszę czekać przy stoliku z 20minut, żeby jakaś pani łaskawie podeszła i z łaską wzięła zamówienie ;)

20 min ? o :hyhy: gdybym miała tyle czekać to wstałabym i poszła zamówić. Wy to macie problemy :hyhy:
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: ewciak »

Cornelia pisze:
ewciak pisze:akurat jedzenie tam jest dobre, więc dlatego KEKS ma wielu klientów, ale jak ktoś wyżej wspomniał, co niektóre panie, powinny nauczyć się kultury i mieć przyjazne podejście do klienta, bo kiedy tam nie jestem, to zawsze muszę czekać przy stoliku z 20minut, żeby jakaś pani łaskawie podeszła i z łaską wzięła zamówienie ;)

20 min ? o :hyhy: gdybym miała tyle czekać to wstałabym i poszła zamówić. Wy to macie problemy :hyhy:
wybacz, ale jak podeszłam do pani przy kasie i chciałam zamówić, to mi powiedziała, żeby poczekała, aż ktoś do mnie do stolika podejdzie, więc chyba trochę, to nie halo :]
Niko22
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 16:21

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: Niko22 »

Ja do obslugi w Keksie nie mam zadnych zastrzezen.Kelnerki sa mile i sympatyczne za kazdym razem jak tam jestem a jestem dosc czesto to nie zostalem zle obsluzony,wiec nie rozumiem skad takie opinie sie tutaj pojawiaja.Poza tym ciagle kelnerki nie stoja przy ladzie i nie wypatruja czy Ty wszedles czy nie bo jak zauwzyliscie sa tam dwie sale i moze jest ciezko kogos wypatrzec w dodatku jak kelnerka niesie zamowienie na inna sale albo stoi tylem do ekspresu i robi kawe.Bo nie wierze ze celowo jak kogos kelnerka widzi to nie podejdzie do klienta.Ciekawe czy tylko obsluge w Keksie tak obsmarowywujecie czy w innych restauracjach tez? Dobrze ktos napisal ze w weekendy jak sobie stolika nie zarezewujesz to nie siadziesz bo nie ma wolnych stolikow ( wiec cos to oznacza) a z tego co widze sa tam tylko dwie czy trzy kelnerki co juz dluzszy czas tam pracuja i dobrze sobie radza mimo takiego ruchu jaki tam panuje.A jak komus cos nie pasuje ma zastrzezenia do wszystkiego to restauracji jest pelno nawet kolo Keksa wiec nawet daleko nie trzeba isc.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: KEKS Jasło (rynek)

Post autor: kamil3 »

Bardzo dobre jedzenie wyśmienite obsługa bardzo fajna wszystko na wysokim poziomie polecam pstrąga oraz schabowego oraz wiele innych dań pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ