Jakie meble do ogrodu?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Jakie meble do ogrodu?

Postprzez joasia.b » 21 lutego 2014, 02:34

Jakie macie u siebie meble ogrodowe? Tzn.z jakiego tworzywa wykonane? Przedemną zakup, a nie mam pojęcia co wybrać. Przeglądałam ostatnio kilka propozycji np. na http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl/ ale są tam dostępne zarówno aluminiowe, technorattanowe, drewniane ... Czym się kierować przy wyborze? Jaki materiał jest najbardziej trwały? Możecie coś doradzić? Te technorattanowe z wyglądu są świetne, ale z drugiej strony jak zobaczyłam z półwałków to także mnie zaciekawiły swoją nietypowością, bo prawdę mówiąc wcześniej takich nigdzie nie widziałam. Z jakiego tworzywa wy byście wybrali meble do ogrodu?
joasia.b
Debiutant
Debiutant

Re: Jakie meble do ogrodu?

Postprzez Tradescantia » 21 lutego 2014, 13:55

Tylko technorattan. Lekkie jeśli chcesz schować na zimę albo przesunąć do sprzątania.Sama przenoszę pół kanapy. Wytrzymałe i trwałe.Można myć karcherem albo z węża. U mnie jest wieczny problem ze srającymi ptakami.Przecieram na mokro z detergentem i nie ma żadnych wżer ani odbarwień. Wygodne bo bardziej elastyczne niż drewno.No i dość duży wybór kolorów i wzorów.
Drewniane są może ładne i stylowe ale nadają się tylko pod dach a i tak trzeba się namęczyć z konserwacją.
Tradescantia
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kamkaz » 21 lutego 2014, 16:29

technorattan - w jysku w sezonie jest duży wybór i ceny w miarę ok:) ewentualnie obi i majster :D
Kamkaz
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez czarna_kropeczka » 5 sierpnia 2014, 21:30

również polecam technorattan - lekki, trwały, ciekawie się prezentuje, nie trzeba impregnować i szczególnie zabezpieczać na zimę. Mam i polecam :)
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty

Postprzez greg01 » 13 sierpnia 2014, 17:07

Tylko techno rattan - ja używam od 3 lat z czego 2 zimy przestały na zewnątrz bez przykrycia i są dalej jak nowe.
Kupiłem u gościa w Jaśle - poszperaj na allegro - widze że ma jeszcze takie zestawy jak mój dla 8 osób.
greg01
Debiutant
Debiutant

Postprzez daniella.k » 18 sierpnia 2014, 01:23

ogrodowe :D lol
daniella.k
Debiutant
Debiutant

Postprzez JoasiaMod » 19 sierpnia 2014, 17:56

Podpisuję się pod wypowiedziami przemawiającymi na rzecz technorattanu, jest bardzo trwały a przy tym estetyczny, i nie należy do najdroższych rozwiązań. Ponadto jest lekki i jak ktoś nadmienił mozna do z powodzeniem przenieść do mieszkania na okres zimy. W następnym sezonie planuję zakup małego kompletu wypoczynkowego jak ten http://artbo.pl/meble-do-ogrodu/zestawy ... tinto.html całkiem ładny i stosunkowo w dobrej cenie.
JoasiaMod
Debiutant
Debiutant

Postprzez kasiamango » 9 września 2014, 09:39

Nie mam niestety ogrodu :( ale jak bym miała wybierać to bym zdecydowała się na coś w tym stylu: http://meblowiec.pl/stol-grand-80,id5103.html. Podejrzewam, że trzeba mieć bardzo równy trawnik, żeby zestaw służył parę lat, ale na moje oko ładnie się prezentuję :)
kasiamango
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez nicik » 27 lutego 2015, 15:52

W moim ogrodzie królują meble drewniane. Mam małą altankę, w niej stół i krzesła a obok huśtawkę ;). Już nie mogę się doczekać aż nadejdzie wiosna, lato i będzie można z nich znowu korzystać ;) Przeczytałam jednak ostatnio o kamiennych stolikach do ogrodu (http://kamienportal.pl/kamien-na-zewnat ... grodu.html) i tak się zastanawiam, czy do drewnianej altany pasowałby taki mały stolik. Szczególnie podoba mi się ten ostatni. Nie wiem, czy ma sens kupowanie stolika z kamienia do drewnianej altanki...
nicik
Początkujący
Początkujący

Postprzez malren1 » 1 marca 2015, 00:00

Jeśli masz altankę lub zadaszony taras-to drewniane jak najbardziej Jeśli nie,to niestety w naszym klimacie tylko tworzywa sztuczne
malren1
Obyty
Obyty

Postprzez borsuk 1.8 » 1 marca 2015, 19:15

Drewniane
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez puta7 » 10 marca 2015, 19:24

Budując dom pamiętaliśmy również o tarasie. Zdecydowaliśmy się na drewniany taras- http://gumitaras.pl/gumi7.html Drewno na tarasie wygląd naprawdę ładnie. Mamy również drewniane meble, które świetnie komponują się z drewnianą podłogą. Możemy przesiadywać godzinami na tarasie ;)
puta7
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez uklejka » 21 marca 2015, 11:22

Mnie się podobają z ratatanu.
uklejka
Początkujący
Początkujący

Postprzez jasmin » 23 marca 2015, 21:15

Ranfer napisał(a):U mnie dużą rolę odgrywają krzesła ogrodowe http://www.castorama.pl/katalog-produkt ... a-i-fotele Są kolorowe, więc każdy zwraca na nie uwagę. Polecam właśnie uatrakcyjniać ogród meblami.

A ja bym polecała nie sugerować się linkami wrzucanymi do każdej dyskusji przez spamerów.....

Ile ci płacą od wklejonego linka ? W każdym poście wklejasz jakiś link....
jasmin
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez ukili » 3 kwietnia 2015, 10:43

W Castoramie jest duży wybór albo w Jysku są duże przeceny napewno coś wybierzesz.
ukili
Początkujący
Początkujący

Następna strona

Powrót do Opinie