prywatny detektyw

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

prywatny detektyw

Post autor: śliwka40 »

witam poszukuję opinii o prywatnym detektywie jasła lub krosna albo okolic korzystał ktoś z takich usług? może dokładnie kogoś polecicie?
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: prywatny detektyw

Post autor: buno1 »

Firmy chyba takiej w Jaśle czy Krośnie nie ma, chociaż moja sąsiadka ( emerytka) chyba w takiej instytucjii pracuje. Nie uwierzycie mi, ona wie kur.... wszystko !!!! :rotfl: :D :D
norbert71
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2014, 20:33

Re: prywatny detektyw

Post autor: norbert71 »

Witam Państwa,
na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego działa firma detektywistyczna "Bezpieczeństwo Biznesu".
Telefon kontaktowy: 535 213 952
e-mail: [email protected]

Pozdrawiam
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: prywatny detektyw

Post autor: czeszka »

śliwka40 pisze:witam poszukuję opinii o prywatnym detektywie jasła lub krosna albo okolic korzystał ktoś z takich usług? może dokładnie kogoś polecicie?
zapewnie sprawy ...małżeńskie.... :luka:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: prywatny detektyw

Post autor: zielony87 »

No wielu takich firm to w tej okolicy nie ma.Co do śledzenia (zapewne męża) to nie taniej w internecie kupić odpowiednio dobraną "pluskwę" :?: Do wyboru do koloru przesyłka pocztą/paczkomatem itp. Jeśli zdrada małżeńska miała by miejsce we własnym domu to odpowiednie testy (coś jak test ciążowy,ale inaczej) kosztują kilka stów.Rejestratory trasy czy pluskwy są odrobinę droższe ale też do kupienia przez internet.Oczywiście - nie są to kwoty z którymi przeciętnym mieszkańcom Jasła (w tym mnie) miło by było się rozstać.No ale - jak już kogoś stać na detektywa to to może być dużo tańsze rozwiązanie...

Oczywiście jednak - gdy idzie już o udowodnienie zdrady małżeńskiej,to faktycznie bardziej potrzebne są zdjęcia i detektyw...
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: prywatny detektyw

Post autor: pemo »

zalezy jaka usluge detektywistyczna chcesz ? chcesz kogos odszukac ? chodzi o obserwacje?
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: prywatny detektyw

Post autor: śliwka40 »

udowodnienie zdrad i liczne oszustwa
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: prywatny detektyw

Post autor: pemo »

do tego nie trzeba detektywa chetnie bym sie zajal ta sprawa
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: prywatny detektyw

Post autor: LenkaD »

buno1 pisze:Firmy chyba takiej w Jaśle czy Krośnie nie ma, chociaż moja sąsiadka ( emerytka) chyba w takiej instytucjii pracuje. Nie uwierzycie mi, ona wie kur.... wszystko !!!! :rotfl: :D :D
Dobre dobre i :super:
ODPOWIEDZ