kostka brukowa

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

kostka brukowa

Postprzez roki » 10 września 2014, 18:47

ostrzegam przed firma jozef polak z jasla ktora uklada kostki brukowe ktora nie potrafi poprawic spartaczonej roboty przyklad plytka tarasowa 40x40 po ulozeniu
moga sie zaby kapac a jak prosilem o poprawe to sie okazalo ze oni za darmo nie beda robic :hurra: apropo to firma z wincentego pola
roki
Debiutant
Debiutant

Re: kostka brukowa

Postprzez Nana » 10 września 2014, 19:10

Witam... Niestety niepodziele Pańskiej opinii na temat tej firmy dlatego ze u mnie tez robili i byłam z nich bardzo zadowolona.
Z całą odpowiedzialnością polecam tą firme
Nana
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez roki » 11 września 2014, 22:54

ja niemam zamiaru sie przepychac kto ma racje tylko zapraszam do obejrzenia ich pracy ja ostrzegam a wybor nalezy do inwestora reasumujac : budujac dom i wykanczajac tylko donich mam powazne zastrzezenia :dobani:
roki
Debiutant
Debiutant

Postprzez Master » 18 sierpnia 2018, 13:40

Popieram Pana. Raz -cena duzo wyższa jak było umówione 2- kostka sie zapadla i niemoge od roku doprosić sie o poprawke 3- rachunku nie było komu wystawić
Master
Początkujący
Początkujący

Postprzez igom » 17 września 2018, 11:26

Jak mają takie podejście do klienta to się nie dziwie. Coś nie wyjść może każdemu, rzecz ludzka, ale jak się potem nie przyznają i nie chcą poprawić czegoś co sami spartaczyli, to już zupełnie co innego.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez adm » 21 września 2018, 14:50

Warto poszukać firmy w katalogach firm budowlanych. Wiele takich znajduje się na portalach budowlanych np. https://www.liderbudowlany.pl
Na portalu tym znajdują się też ciekawe artykuły dotyczące firm zajmujących się układaniem kostki brukowej.
adm
Debiutant
Debiutant

Postprzez sem » 21 września 2018, 18:09

adm napisał(a):Warto poszukać firmy w katalogach firm budowlanych. Wiele takich znajduje się na portalach budowlanych np. https://www.liderbudowlany.pl
Na portalu tym znajdują się też ciekawe artykuły dotyczące firm zajmujących się układaniem kostki brukowej.

Tak z czystej ciekawości, dla własnej satysfakcji: ile płacą za jeden komentarz sponsorowany?
sem
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez mariuszkol » 2 października 2018, 15:19

To teraz trochę zmieniły się moje plany, ja to chyba przejdę się po sąsiadach i popytam kto im robił i za ile. Co więcej dzięki temu zobaczę od razu jak to wygląda. Też myślę o założeniu paneli jednak to wygląda momentami dziwnie, nie? Macie jakieś zdjęcia realizacji takich paneli już, ja znalazłem tu https://energyre.pl/realizacje/?
mariuszkol
Debiutant
Debiutant

Postprzez bobnorek » 2 października 2018, 18:00

mariuszkol napisał(a):To teraz trochę zmieniły się moje plany, ja to chyba przejdę się po sąsiadach i popytam kto im robił i za ile. Co więcej dzięki temu zobaczę od razu jak to wygląda. Też myślę o założeniu paneli jednak to wygląda momentami dziwnie, nie? Macie jakieś zdjęcia realizacji takich paneli już, ja znalazłem tu https://energyre.pl/realizacje/?

a może lepiej
po specjalistach się przejdź? z głową?bo faktycznie momentami dziwnie piszesz... :hyhy:
bobnorek
Obyty
Obyty

Powrót do Opinie