uwaga na sklep obuwniczy Viola

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
hella
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 listopada 2014, 20:42

uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: hella »

Witam -będa przyjęcia do sklepu obuwniczego Viola w jaśle uważajcie dziewczyny bo przymuja tam pracownika tylko na 3 mc obiecuja przedłuzenia umowy ale niestety tej obietnicy nie dotrzymuja. w tym sklepie w tym roku na stanowisko sprzedawca było juz przyjete pewnie z 6 dziewczyn. z dnia na dzień zostajesz sama i sobie radz!!! a pozniej wywalaja cie jak" psa."i nastepna. ten sklep to jak bomba zegarowa niewiadomo kiedy wybuchnie!!!!! jednego dnia masz prace a drugiego dnia nawet ci nie podziekuja!!!!
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: krolik »

Ale to jest normalne u pryuwaciarza, wykorzystac stazyste z biura pracy i nastepny.
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: łodyniec »

hella pisze:Witam -będa przyjęcia do sklepu obuwniczego Viola w jaśle uważajcie dziewczyny bo przymuja tam pracownika tylko na 3 mc obiecuja przedłuzenia umowy ale niestety tej obietnicy nie dotrzymuja. w tym sklepie w tym roku na stanowisko sprzedawca było juz przyjete pewnie z 6 dziewczyn. z dnia na dzień zostajesz sama i sobie radz!!! a pozniej wywalaja cie jak" psa."i nastepna. ten sklep to jak bomba zegarowa niewiadomo kiedy wybuchnie!!!!! jednego dnia masz prace a drugiego dnia nawet ci nie podziekuja!!!!

:niepewny: nie wypłacili ci kasy że tak ujadasz ? trzy miesięczny okres próbny to norma , i nie ma co skowyczeć. Dziwisz się,że ci nie przedłużyli umowy ?Ja się nie dziwie ,skoro nie potrafiłaś sobie z dnia na dzień radzić :P Wywalili cię przez drzwi czy oknem żeś wyleciała :niepewny: Koniec umowy i do widzenia ,widać nie nadawałaś się i tyle :P
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: landri101 »

nie tylko w sklepach obuwniczych tak jest ;) wystarczy podpytać, a dowiesz się jaka jest migracja pracownika... im wieksza tym bardziej jest cos nie tak....
hella
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 listopada 2014, 20:42

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: hella »

nie o to chodzi ze sobie nie radziłam jak najbardziej troche doświadczenia mam wiec nie w tym rzecz nie sztuka jest ogarnoc program sprzedazy, obsluge klienta . kasa wypłacona dostałam za wszystko co mi sie nalezało ale po prostu oszczegam bo jak by nie było obiecuja kolejna umowe zwodza cie dniami, tygodniami masz nadzieje, wdrażasz sie w swoje obowiązki pilnujesz wszystkiego, osiagasz swoj plan dzienny. tygodniowy ,miesieczny starasz sie zeby wszystko było dobrze a i tak potraktuja cie jak smiecia. ja tylko oszczegam bo w tym sklepie jest straszna rekrutacja pracowników.pozdrawiam
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: marionetk »

Wybacz ale patrząc na styl Twojej wypowiedzi, widzę ogromne braki w edukacji z języka ojczystego i nie do końca znasz znaczenie słów które używasz. Jeżeli Twoja praca wyglądała tak jak Twoje posty to nie mam żadnych wątpliwości dlaczego nie została przedłużona Ci umowa. Btw." ryneczek" pracy w Jaśle każdy wie,że jest bardzo ubogi, prywatni przedsiębiorcy niestety mogą robić co chcą bo i tak zawsze znajdzie się następny chętny. Rozwiązań jest kilka: albo wyjazd w poszukiwaniu dobrej pracy do innego miasta bądź za granicę, postawienie na siebie = rozkręcenie własnego biznesu, albo dać "poniewierać" się jasielskim pseudo-biznesmenom, czego efektem i tak prędzej czy później będzie bezrobocie....
jan12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 sierpnia 2014, 14:31

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: jan12 »

To jest prawda.I ci pseudo-biznesmeni startują do władz miasta.To jest smutne.Nie mają żadnych zasad w biznesie i myślicie,że będą mieli w rządzeniu?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: asterka »

a gdzie ten sklep się znajduje ? podajcie adres i więcej u takiego gnoja i łacha nic nie kupić ! niech padnie dziad .Mam doradzać jak się takich złatwia.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: johny3050 »

Nie ma to jak zgnoić kogoś anonimowo.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: czarna30 »

Dziewczyny przestańcie się ujadać nawzajem. Chyba jednak jest coś racji w tym co dziewczyna pisze bo tam stale ktoś nowy i kartka na oknie wystawowym co jakiś czas z ofertą pracy jest wywieszana, więc bardzo możliwe , że tak jest bo dziś pracodawcy tak właśnie postępują..niestety...
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: ekonomista »

landri101 pisze:nie tylko w sklepach obuwniczych tak jest ;) wystarczy podpytać, a dowiesz się jaka jest migracja pracownika... im wieksza tym bardziej jest cos nie tak....
Rotacja pracowników, a nie migracja
;)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: czeszka »

:ok:
krolik pisze:Ale to jest normalne u pryuwaciarza, wykorzystac stazyste z biura pracy i nastepny.
jablko80
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 13 listopada 2013, 09:03

Re: uwaga na sklep obuwniczy Viola

Post autor: jablko80 »

czeszka pisze::ok:
krolik pisze:Ale to jest normalne u pryuwaciarza, wykorzystac stazyste z biura pracy i nastepny.

Prawda jest taka, że wystarczy zerknąć na oferty pracy w Jaśle, jeśli ktoś ciągle poszukuje to znaczy ewidentnie, że kombinuje!
Oferty pracy ciągle się powtarzające w jaśle to: sprzedawca e-papierosy, sklep obuwniczy Viola, merkury market, madart biuro podróży, dyskont odzieżowy TANIA ODZIEŻ, play jasło... i można by kilka jeszcze innych wymienić. Rotacja non stop! Od razu widać, że to nie pracownicy są winni - tylko pracodawca.
ODPOWIEDZ