kremy po 30

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

kremy po 30

Post autor: aleczka »

witam dziewczyny , chciałam was zapytać jakich kremów używacie po 30-stce. czy wydajecie więcej pieniędzy i kupujecie te z górnej półki , czy może te tańsze. nie zawsze kremy które kosztują fortunę są dobre czasami te tańsze mają lepsze działanie , oto przykład http://www.fakt.pl/tani-krem-z-lidla-na ... 073,1.html co o tym sądzicie ??
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: kremy po 30

Post autor: czarna30 »

Najprostszy sposób na sprawdzenie produktu to jego skład , zdziwisz się , że kosmetyki z "górnej" półki będą mieć ten sam, co te, tanie a bardzo często te drogie mają dla skóry drażniące substancję ...i tu mam na myśli kosmetyki na skale światowa, wiele z nich zostało wycofane w danych krajach , dzieje się tak bo jest wiele różnic w prawie w poszczególnych krajach w tym celu został powołany zespól Rapex który się tym zajmuje.W 2009 zostało zgłoszone 86 kosmetyków. Kosmetyki te zawierają np metylodbromoglutaronitryl - jest to środek konserwujący , którego używanie jest niedozwolone , albo np kwas akrylowy , który podrażnia w kontakcie ze skóra czy drogami oddechowymi.....przykładów jest mnóstwo...
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: kremy po 30

Post autor: oszolom221 »

najlepsza na zmarszczki jest maśc końska lub łuj z borsuka
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: kremy po 30

Post autor: anka86 »

Z Garniera są dobre kremy 30+.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: kremy po 30

Post autor: mija »

NIVEA Q10 fajne kremiki , Loreal ;)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: kremy po 30

Post autor: viktoria11 »

A ja mam krem ecollagen oriflame. mam mieszaną skóre i trudno mi znależć fajny krem a ten akurat mam na noc i jest bardzo fajny rano skóra rozjaśniona nawilżona:) piekny świeży zapach i konsystencja śmietanki:) na dzien mam z kolei lirene na pierwsze zmarszczki taki ani nie wygładzi ale też krzywdy skórze nie zrobi dalej szukam na dzień jakiegoś fajnego..........
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: kremy po 30

Post autor: CYNGIEL »

Po 30 już nic nie da.Starość i to by było na tyle. ;)
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: kremy po 30

Post autor: Kofi »

Ja używam te z ziaji. Najpierw stosowałam te z serii jagody acai, a teraz te 30+ z kwasem hialuronowym. Chcę jeszcze spróbować tę serię sopot spa.
Ja niestety/stety lubię eksperymentować i zmieniać kremy.
patimon
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2018, 21:08

Re: kremy po 30

Post autor: patimon »

proponuje ziaja lub aa
w rozsądnej cenie i dość tanie
martakrolicka91
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwietnia 2019, 14:57

Re: kremy po 30

Post autor: martakrolicka91 »

@laszlobaszlo korzystałaś jakiś kremów z kwasem hialuronowym? Słyszałam że są dobre
aleksandrabucior89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwietnia 2019, 14:53

Re: kremy po 30

Post autor: aleksandrabucior89 »

dołączam się do pytania :)
martakrolicka91
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwietnia 2019, 14:57

Re: kremy po 30

Post autor: martakrolicka91 »

korzystałam już z kremów różnych producentów, ale na mnie nic nie działa dlatego chciałam podpytac o wasze zdanie ;)
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: kremy po 30

Post autor: eleniii »

Polecam ta nowa linie z Bielendy kosmetyków przeciwzmarszczowych, mam od nich ten krem 40+ ujedrniający przeciwzmarszczkowy, to linie Royal bee elixir
marikka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 1 marca 2022, 08:55

Re: kremy po 30

Post autor: marikka »

Dla tak młodej cery doskonała jest linia Blue Matcha z Bielendy, delikatne kosmetyki nawilzające
majeczka35
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 marca 2023, 12:09

Re: kremy po 30

Post autor: majeczka35 »

Ogólnie Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki i dla młodych i starszych macie rację.
ODPOWIEDZ