Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Mała_Miczitanka »

Ja się leczyłam u dr Biesiadowskiej. Nie polecam. Stokrotnie lepiej mi się leczyło u dr Sanockiej. Jest milsza i wszystko dokładnie mówi, a u dr Biesiadowskiej trzeba o wszystko wypytywać i z łaską odpowiada. Dr Sanocka bardziej przejmuje się pacjentem. Np dostałam mnóstwo próbek kremów gdy skończyłam leczenie.
lalala123
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 sierpnia 2011, 12:05

Adam Kucharzyk

Post autor: lalala123 »

Mam takie pytanie. Słyszałam że Adam Kucharzyk to dobry dermatolog. W związku z tym chciałam zapytać czy on jeszcze w ogóle przyjmuje. Jeśli tak to gdzie i w jakich godzinach ?
jaslanka4321
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 28 lipca 2011, 22:47

Re: Adam Kucharzyk

Post autor: jaslanka4321 »

pan kucharzyk przyjmuje caly czas od lat niestety niewiem w jakich godzinach wiem natomiast ze w swoim prywatnym domu tj chyba osiedle dwudiestolecia tam kolo bogumila na szajnochy troche wczesniej sie skreca w uliczke tam sa domki jednorodzinne i przy jego domu jest tabliczka..mysle ze jezeli wiesz w jakiej o okolicy to trafisz napewno pozdrawiam
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Adam Kucharzyk

Post autor: Messer »

dokladnie to ulica Madejewskich , bodajze drugi dom za hurtownią papierniczą. co do tego czy to dobry dermatolog, powiem tak dobry był kiedyś. teraz lepiej skorzystać z porad kogoś młodszego. ale każdy może leczyć się tam gdzie ma ochotę.
lalala123
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 sierpnia 2011, 12:05

Re: Adam Kucharzyk

Post autor: lalala123 »

czemu uważasz że już nie jest tak dobry jak kiedyś ?
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Mateuszdmks »

A ja polecam Panią Edytę Węgrzyn ul. Żółkiewskiego 142, 38-400 Krosno :super: ESTETYKA :super:
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: gosica502 »

Prawdopodobnie chodzi o to, że medycyna jest dziedziną w której bardzo szybko zachodzi postęp. Cały czas się pojawiaja nowe, lepsze produkty, metody, sprzęt itd. A niestety doktor Kucharzyk niekoniecznie podąża za tym wszystkim.
marakuja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 29 lipca 2011, 18:04

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: marakuja »

Wie ktos w jakie dni przyjmuje dr Sanocka prywatnie?
stanleykop
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 8 września 2011, 07:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: stanleykop »

Dr Sanocka przyjmuje w przychodni Elixir na Staszica, trzeba rejestrować się w poniedziałki po 15.oo, tel. 696 137 070
monis2009
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 09:44

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: monis2009 »

A ja byłam u wszystkich wyżej wymienionych lekarzy i totalna kicha. Nie wspominać już o Panu Ordynatorze Turku :kwasny:
Jedyną Panią doktor która potrafi za pierwszym razem trafić w leki jest Pani dr Barbara Nożyńska-Błach. Starsza Pani, ale wyrozumiała i zna się na rzeczy. :)
Ja w ciągu miesiąca pozbyłam się wszystkiego co miałam na twarzy. :)
Przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki 14:00-16:00 w kamienicy na ul. Franciszkańskiej (40zł) i na NFZ w przychodni na Baczyńskiego.
Naprawde z całego serca polecam ;)
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: lukk »

Tylko i wyłacznie pani doktor Sanocka jako jedyna przestała mnie truć kolejnymi antybiotykami i zaproponował choc mocny to konkretny lek. A po za tym ,że jest swietnym lekarzem to jest także bardzo dobrym człowiekiem zawsze miła dostępna wszystko wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości ;)

Polecam !!! :) :)
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

dobry dermatolog

Post autor: samaslodycz »

Mozecie mi polecić jakiegoś dobrego dermatologa, najlepiej żeby przyjmował na ubezpieczenie a nie prywatnie.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: dobry dermatolog

Post autor: Anuskaaa18 »

Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: dobry dermatolog

Post autor: Mała_Miczitanka »

W Strasznym Dworze na NFZ przyjmuje nowy lekarz - dr Lew. Do niego nie trzeba czekać na wizytę, wystarczy rano zadzwonić do przychodni i po południu jest wizyta. Siostra się u niego leczyła i jest zadowolona.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Snookie »

Polecam Panią Sanocką. Bardzo miła kobieta i zna się na rzeczy! :)
ODPOWIEDZ