Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

W Jaśle to chyba tylko pani Sanocka i Biesiadowska reszta to szkoda czasu na wizyty ;)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Charlie_P »

ananasek pisze:
paulina123 pisze:Ja polecam dr Kucharzyka. Mi pomógł. Przepisał dobre tanie maści a nie jak inni drogie. Najwidoczniej tego Pana nie przekupują firmy farmaceutyczne. Polecam :)
Taa ... przepisał mi na trądzik 1 maśc za 54 zł. i 2 za 20 zł. każda, których nie można stosowac na trądzik ...
fachowcy się odezwali, jak wiesz lepiej jakie leki można stosować jakie nie to po co wizyta u lekarza? Przeczytaj ulotkę APAP, też pisze, że może wywołać nawet zawał, lekarz wie jakie leki zapisać i nie zawsze to co pisze firma farmaceutyczna w ulotce jest w danej chorobie niezalecane, a jak już miałaś takie przemyślenia to wystaczyło iść do lekarza i o tym powiedzieć, zapytać dlaczego taki lek a nie inny, ale najlepiej siedzieć cicho w gabinecie, a potem ostro nadawać na forum :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Charlie_P pisze:
ananasek pisze:
paulina123 pisze:Ja polecam dr Kucharzyka. Mi pomógł. Przepisał dobre tanie maści a nie jak inni drogie. Najwidoczniej tego Pana nie przekupują firmy farmaceutyczne. Polecam :)
Taa ... przepisał mi na trądzik 1 maśc za 54 zł. i 2 za 20 zł. każda, których nie można stosowac na trądzik ...
fachowcy się odezwali, jak wiesz lepiej jakie leki można stosować jakie nie to po co wizyta u lekarza? Przeczytaj ulotkę APAP, też pisze, że może wywołać nawet zawał, lekarz wie jakie leki zapisać i nie zawsze to co pisze firma farmaceutyczna w ulotce jest w danej chorobie niezalecane, a jak już miałaś takie przemyślenia to wystaczyło iść do lekarza i o tym powiedzieć, zapytać dlaczego taki lek a nie inny, ale najlepiej siedzieć cicho w gabinecie, a potem ostro nadawać na forum :)
Bardzo chętnie bym poszła, ale ten pan przyjmuje od poniedziałku do piątku od 10-11, więc wyobraź sobie, że nie leże w domu i nie pachne i nie mam możliwości iśc do niego znowu. Czemu nie odezwałam się w gabinecie ?! bo jeszcze nie wiedziałam jaką maśc mi przepisuje, chyba logiczne. (może nie dla Ciebie ?!). Dopiero, gdy kupiłam ją w aptece, przyniosłam do domu, przeczytałam ulotkę to się dowiedziałam. Nie, nie wiem lepiej od lekarza jakie leki mogę stosowac, ale czytam ulotkę, żeby nie zrobic sobie krzywdy, więc skoro wyraźnie jest napisane tłustym drukiem "W ŻADNYM PRZYPADKU NIE STOSOWAC, GDY WYSTĘPUJE TRĄDZIK" to wyobraź sobie, że wole nie ryzykowoac. I nie nadaje na forum, tylko wyrażam swoją opinie o tym lekarzu w wątku "dermatolog opinie" czy widzisz w tym coś dziwnego ?!
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Charlie_P »

Bardzo chętnie bym poszła, ale ten pan przyjmuje od poniedziałku do piątku od 10-11, więc wyobraź sobie, że nie leże w domu i nie pachne i nie mam możliwości iśc do niego znowu. Czemu nie odezwałam się w gabinecie ?! bo jeszcze nie wiedziałam jaką maśc mi przepisuje, chyba logiczne. (może nie dla Ciebie ?!). Dopiero, gdy kupiłam ją w aptece, przyniosłam do domu, przeczytałam ulotkę to się dowiedziałam. Nie, nie wiem lepiej od lekarza jakie leki mogę stosowac, ale czytam ulotkę, żeby nie zrobic sobie krzywdy, więc skoro wyraźnie jest napisane tłustym drukiem "W ŻADNYM PRZYPADKU NIE STOSOWAC, GDY WYSTĘPUJE TRĄDZIK" to wyobraź sobie, że wole nie ryzykowoac. I nie nadaje na forum, tylko wyrażam swoją opinie o tym lekarzu w wątku "dermatolog opinie" czy widzisz w tym coś dziwnego ?!
No nie wiem ale jak ja idę do lekarza, zapisuje mi leki to dokładnie pytam co to za lek, czy są inne, mówię, że nie chce żeby był za drogi, pytam czy są tańsze itd. po to się idzie do lekarza, po drugie jeżeli idzie się prywatnie to normalne że leki będą droższe bo nie są refundowane, po trzecie, jak siostra miała pewną chorobę i robiły jej się czerwone plamy i strupy na skórze głowy to zapisał jej jakiś szampon przeciwłupieżowy (chociaż żadnego łupieżu nie było) i nic w ulotce nie pisało, że ma też jakieś działanie, ale po tygodniu stosowania plamy zniknęły - jednak pomógł. PS. co to była za maść?
A i przyjmuje 4 razy w tygodniu i nie o 10 tylko od 15.00.... :)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Szeherezada »

Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś miał robione testy płatkowe?
agusia3333
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 22:52

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: agusia3333 »

WITAM, PROSZĘ O AKTUALNĄ INFORMACJĘ, CZY DR KUCHARZYK JESZCZE PRZYJMUJE I W JAKICH GODZINACH
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Maja321 »

agusia3333 pisze:WITAM, PROSZĘ O AKTUALNĄ INFORMACJĘ, CZY DR KUCHARZYK JESZCZE PRZYJMUJE I W JAKICH GODZINACH


Przyjmuje :) ale trzeba się telefonicznie umówić, wtedy podaje termin :/
sharpen123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 16:30

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: sharpen123 »

witam

chciałem prosić o pomoc. Czy dr. Kucharzyk jeszcze przyjmuje? W jakie dni i gdzie ? Jaki sposób rejestracji jak w/w czy kto pierwszy ten lepszy? Jeśli bym mógł prosić to jeszcze o tel. do niego...

Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Przyjmuje każdego dnia w godzinach 10-11 czy 10-12 nie pamiętam dokładnie. Nie rejestrujesz się. Przychodzisz i już, kolejki się do niego nie ustawiają.
sharpen123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 16:30

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: sharpen123 »

dziekuję za szybką odp... a to miejsce to jest " Pan dr Kucharzyk, mieszka na Madejewskich, to na osiedlu XX lecia" ????
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

sharpen123 pisze:dziekuję za szybką odp... a to miejsce to jest " Pan dr Kucharzyk, mieszka na Madejewskich, to na osiedlu XX lecia" ????

Tak. Na drzwiach jest tabliczka z godzinami przyjęc.
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mirinda »

sharpen123 pisze:witam

chciałem prosić o pomoc. Czy dr. Kucharzyk jeszcze przyjmuje? W jakie dni i gdzie ? Jaki sposób rejestracji jak w/w czy kto pierwszy ten lepszy? Jeśli bym mógł prosić to jeszcze o tel. do niego...

Z góry dziękuje :)
Jakiś czas temu byłam u dr Kucharzyka, ale nie bardzo mi pomógł. Dostałam maść ze sterydami, która wcale mi nie pomogła. Mojemu koledze pomógł w problemach z alergią, ale ja niestety nie mogę dołączyć do grona zadowolonych pacjentów.
sharpen123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 16:30

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: sharpen123 »

czyli jak to lekarz jednemu pomoże drugiemu nie :D no nic dziękuję i życzę wszystkim, którym nie pomógł aby znaleźli pomoc u innego specjalisty. ps. oczywiście wyrażę swoją opinie po wizycie i czasie leczenia :D ale jakieś 7 lat temu byłem z kurzajkami na ręce i po 2 tyg mi znikły i do dziś nie mam skórę jak pupcia niemowlaka :D haha pzdr
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: elemelek »

Mnie leczyła z trądziku Pani Sanocka - nie wyszło jej. Ogólnie na dermatologów chyba szkoda pieniędzy :(
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: basia_85 »

Witam! Wiecie może czy jakiś dermatolog w Jaśle przyjmuje w godzinach wieczornych? Prywatnie oczywiście. To pilne. Proszę o odpowiedź.
ODPOWIEDZ