Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mar7741
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:07

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mar7741 »

Dr Sanocka przyjmuje od 15 ale niewiem czy w kazdy dzien
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulisia212121 »

Polecam prof Langnera przyjmuje w Rzeszowie oraz w Iwoniczu. Jestem w trakcie leczenia AZS i już na drugi dzień były efekty, oprócz tego sam stwierdził ze mam trądzik po czym i na to też zapisał maść. Twarz jest o wiele ładniejsza a co ważniejsze zdrowsza... :)
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulisia212121 »

Szeherezada pisze:Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś miał robione testy płatkowe?
Ja miałam robione :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Do paulisia mogłabyś podać jakieś namiary do tego profesora z Iwonicza? czy on przyjmuje w klinice ? dzięki :)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Szeherezada »

paulisia212121 pisze:
Szeherezada pisze:Mam pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś miał robione testy płatkowe?
Ja miałam robione :)
A mogłabyś mi napisać gdzie robiłaś, ile trwały i jaki koszt?
I jeszcze jedna sprawa - napiszcie proszę, czy jutro jakiś dermatolog przyjmuje. Sprawa jest pilna, bo po wizycie u kosmetyczki mam poparzoną twarz :wsciekly:
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: herbata87 »

Jutro w przychodni dr Sanocka powinna cie przyjac to fajna babka.a jak pilna sprawa dzis byla do ok 19 prywatnie w gabinecie naprzeciwko skarbowki.Coz to za straszna kosmetyczka cie tak urzadzila? :/
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Szeherezada »

herbata87 pisze:Jutro w przychodni dr Sanocka powinna cie przyjac to fajna babka.a jak pilna sprawa dzis byla do ok 19 prywatnie w gabinecie naprzeciwko skarbowki.Coz to za straszna kosmetyczka cie tak urzadzila? :/
Nie chcę tym paniom robić antyreklamy za bardzo. Jutro rano pójdę do lekarza pierwszego kontaktu. A dr Sanocka w której przychodni przyjmuje? Może uda mi się do niej dostać. Teraz twarz mi płonie i wyglądam fatalnie. Poza tym czytałam, że stężenie 50% to bardzo dużo i kosmetyczki tego robić nie powinny. A właśnie tyle mi zaserwowano...
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: herbata87 »

dr Sanocka przyjmuje w przychodni dermatologicznej na pierwszych stopach od kosciola franciszkanow w prawo tam bodajze jest tez rehabilitacja ona jest tam przewaznie do 13 radze ci sprobowac sie dostac do niej powinno sie udac.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Szeherezada »

herbata87 pisze:dr Sanocka przyjmuje w przychodni dermatologicznej na pierwszych stopach od kosciola franciszkanow w prawo tam bodajze jest tez rehabilitacja ona jest tam przewaznie do 13 radze ci sprobowac sie dostac do niej powinno sie udac.
Bardzo Ci dziękuję.
Na stronie szpitala znalazłam informację, że pani dr przyjmuje jutro do 14.35 u nich, więc już nie wiem, gdzie ją łapać....
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Orientuje się ktoś gdzie moge w Jaśle zrobic wymaz ze zmian ropnych ? podejrzewam, że przyczyną mojego trądziku jest bakteria gronkowca, chce się przekonac czy moje podejrzenia są prawdziwe.
paulisia212121
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:29

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulisia212121 »

mija pisze:Do paulisia mogłabyś podać jakieś namiary do tego profesora z Iwonicza? czy on przyjmuje w klinice ? dzięki :)
http://www.iwolang.com.pl/content/index.php ja byłam w Rz na wizycie a dokładnie w http://www.intermed.pl/wizytowka,1592 czeka się w Rz na wizytę ok miesiąca nie wiem jak w IWOLANGU, prof polecam zmagałam się z AZS kilka lat byłam u paru lekarzy każdy zapisywał co innego co lekarz to więcej leków. Po 2 tyg stosowania leków od dr Langnera objawy mięły i już nie swędzi a to było najgorsze żaden lekarz nie mógł sobie z tym poradzić dopiero pan profesor :)
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: robobosss »

Jest tu ktoś z Ł........???i jest zadowolony z leczenia eŁki w jaśle.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Czy ktoś się orientuje gdzie w Jaśle można zrobic Wymaz bakteriologiczny z zmiany ropnej ?
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: toszi »

ananasek pisze:Czy ktoś się orientuje gdzie w Jaśle można zrobic Wymaz bakteriologiczny z zmiany ropnej ?
Myślę, że takie badanie zrobisz w Pracowni Mikrobiologii w szpitalu/
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Dziękuję za odpowiedz. A orientujesz się czy na takie badanie musze miec skierowanie ? od dermatologa/lekarza rodzinnego ? moge je wykonac prywatnie ?
ODPOWIEDZ