Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: toszi »

Badania raczej na pewno można zrobić odpłatnie, a jak będziesz miała skierowanie to wiadomo badania za darmo. Czy lekarz rodzinny wypisze skierowanie to nie wiem. Do dermatologa można się zapisać bez skierowania.
Najlepiej zadzwoń sobie do Prac. Mikrobiologii i się dopytaj, tel. 13 443-76-49
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Dziękuję za informacje. Moja sytuacja wygląda tak: mam bardzo silny trądzik. Podskórne ropne kule, które okropnie bolą i nie chcą wyjśc na wierzch. Byłam u wszystkich dermatologów w Jaśle, oczywiście sytuacja tylko pogorszyła się. W zeszłym tygodniu byłam w przychodni dermatologicznej w Iwoniczu. Dostałam leki i zapytałm panią doktor czy mogę zrobic wymaz, bo dużo czytałam na temat tych kuli ropnych i mam podejrzenia, że przyczyną trądziku może byc gronkowiec złocisty, jednak ona stwierdziła, iż na temat trądziku wie więcej ode mnie i jest to trądzik piorunujący. Nie podważam jej opinii, aczkolwiek chce się przekonac na 100% że to nie gronkowiec.
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: toszi »

Jak bierzesz leki to nie wiadomo czy badania wyjdą ci miarodajne. Ja się męczyłam z takimi gulami lata całe i robiłam sobie wymaz z takiego ropnia i z tego co pamiętam to nic mi tam nie wyszło. Też podejrzewałam gronkowca. Po latach męczarni jestem w trakcie kuracji izotekiem i wreszcie mam gładką twarz bez pryszczy i tych ropnych guzów. Mam nadzieję tylko, że po zakończeniu kuracji pryszcze nie wrócą.
Trzymam kciuki i powodzenia w leczeniu!
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: toszi »

a tak z ciekawości to czym Cię leczą w tym Iwoniczu? Przy trądziku piorunującym to nie wiem czy najlepszym lekiem nie jest właśnie izotek. Ja przeszłam wszystkich dermatologów , zjadłam tony leków, przetestowałam chyba wszystkie maści i zero poprawy.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

A u kogo się teraz leczysz ? Przepisali mi encorton, potas i dalacin C.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dax »

Ja przeszłam wszystkich dermatologów , zjadłam tony leków, przetestowałam chyba wszystkie maści i zero poprawy.
Z bardzo prostego powodu: żadne chemiczne leki nie są w stanie wyleczyć żadnej choroby, jedynie jej skutki.
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: toszi »

obecnie u Turka Z.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Happy »

Witam, ja byłam u p. Lew u Masteja. Wizyta 50zl. Jestem zadowolona
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Czy p. Sanocka przyjmuje gdzieś na NFZ ?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Do ananasek ;)a w Iwoniczu to u jakiej pani dr byłaś? :)
motyl11
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 27 kwietnia 2012, 17:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: motyl11 »

Ja leczyłem się u prof. w Iwoniczu, poszło na to wiele kasy, a wyleczył mnie............ dr Turek!!!
Cudze chwalicie, swego nie znacie!
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

mija Ostatnio byłam u p. Rajchel.

motyl11 Zanim zdecydowałam się na Iwonicz to obeszłam większośc Jasielskich dermatologów - bez skutku. Miałam już dosc bycia królikiem doświadczalnym, a i wątrobe mam tylko jedną.

Ostatnio dowiedziałam się, że p. Sanocka jest uczennicą prof. Langera. Chciałabym dokończyc leczenie u niej, bo jeżdżenie co 3, 4 tygodnie do Iwonicza jest dośc kłopotliwe i drogie.

Ponawiam pytanie: Gdzie teraz przyjmuje p. Sanocka ?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Dr Sanocka przyjmuje na przeciwko urzędu skarbowego w przychodni Elixir nr tel 696137070 .Jeszcze jedno pytanko czy ta dr Rajchel z Iwonicza jest w miare godna polecenia? czy może ktoś inny , bo do profesora to długie kolejki dzięki :)
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ruda33 »

Ja obecnie lecze sie u dr Turka i bardzo jestem zadowolona chociaz wczesniej bylam w Jasle u kilku dermatologow ale poprawy nie bylo zadnej On przyjmuje na Szajnochy
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ruda33 »

Ja obecnie lecze sie u dr Turka i bardzo jestem zadowolona chociaz wczesniej bylam w Jasle u kilku dermatologow ale poprawy nie bylo zadnej On przyjmuje na Szajnochy
ODPOWIEDZ