Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: testifytiffan »

witam! Czy ktoś orientuje się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje Pani dr Błach? Czy długi jest czas oczekiwania na wizytę? Dziękuję.
Anilorak
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 11:22

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anilorak »

A był ktoś u Pani doktor biesiadowskiej? Mam trądzik A Pani Sanockiej teraz nie ma ostatnio u niej byłam i pomogła A teraz nw do kogo iść.... a wracajac do pytania to czy pani biesiadowskadużo bierze pieniędzy?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

W Jaśle godna polecenia jest tylko dr Sanocka. Dr Lew - bardzo miły, ale mi pomóc nie potrafił. Dr Turka skomentuje jednym słowem - PORAŻKA. Dr Biesiadowska podobnie jak dr Lew. Sprawdzone info, na własnej skórze! Dosłownie i w przenośni :ok:
Awatar użytkownika
wiliams
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 20:50

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: wiliams »

do dr Turka to nawet najgorszemu wrogowi nie polecam isc, czy to do przychodni czy prywatnie..
Iwolang -> Iwonicz Zdrój (dobrzy dermatolodzy)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: viktoria11 »

ja również polecam dr Sanocką teraz przy wypadaniu włosów zleciła odpowiednie badania a inni bagatelizowali że to po ciąży normalne a okazało się znaczny niedobór cynku....... u dr turka byłam w szkole średniej z trądzikiem to wręcz mnie wyśmiał że nie widzi problemu przepisał drogie kremy które nic nie dały dr lew równiez miły ale akurat mąż był u niego i nie pomógł aaa i pani dr Błach ona chyba na emeryturze ale ona też konkretna babka jak przyjmuje prywatnie to myślę że warto......... i jak ktoś wspomniał iwonicz zdrój tam są dobrzy specjaliści koleżanka tam jeżdziła i wkońcu wyleczyła trądzik.....
Anilorak
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 11:22

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anilorak »

Niestety Pani Sanockiej nie ma....
Anilorak
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 stycznia 2017, 11:22

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anilorak »

Ale dziękuję za tamte odpowiedzi . (Myślałam ze już nikt tu nie wchodzi). Jeszcze mam jedno pytanie dla osób co były u Pani biesiadowskiej czy jest dobra? (moim skromnym zdaniem Pani sanocka jest najlepsza byłam raz i rok czasu cieszyłam się piękna cera inaprawde polecam ale od października do marca jej nie ma ).
tomix17
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2017, 15:59

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: tomix17 »

Turek chamski i bezczelny.
Dno. Kompletny brak wiedzy.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Jedź lepiej do Iwonicza do Iwolągu - uwierz zapłacisz trochę więcej, ale wyjdziesz na tym lepiej. Nie ma sensu eksperymentować z innymi dermatologami moim zdaniem. Ja po wszystkich zmaganiach polecam tylko Iwonicz lub dr Sanocka.

A wracając jeszcze do dr Turka to również potwierdzam, że jest to lekarz chamski i kompletnie nie kompetentny. Nie wiem kto wypowiada się na jego temat pozytywnie, chyba tylko ludzie nie spełna rozumu.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anka7 »

Gdzie przyjmuje prywatnie Marek Lew?
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ruda33 »

Polecam dr Turka bo jest lekarz o dużej wiedzy medyczneji fachowości w zawodzie lecze sie u niego i widze dużą poprawe . Tak że polecam .Nie znam lekarza który by wszystkim dogodził .
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anka7 »

Przyjmuje już Lucyna Sanocka?
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Maja321 »

Super Blachowa
sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 23:07

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: sstory99 »

Ktoś wie gdzie przyjmuje Pani Sanocka?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Tylko Iwolang w Iwoniczu :)
ODPOWIEDZ