Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Dermatolog

Post autor: pocachontas84 »

paolla304 pisze:mógłby mi ktoś podac numer telefonu do dr Biesiadowskiej? ale nie do szpitala tylko tam gdzie przyjmuje nad biedronką.
13 44 50 150 rejestracja do dermatologa w Przychodni Gemini czyli m.in. do dr Biesiadowskiej
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog

Post autor: ananasek »

czy mógłby ktoś podac mi numer telefonu do pani doktor Sanockiej ?! Rejestruje się do niej telefonicznie ? :)
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2011, 11:40 przez ananasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog

Post autor: ananasek »

czy mógłby ktoś podac mi numer telefonu do pani doktor Sanockiej ?! Rejestruje się do niej telefonicznie ? :)
Ostatnio zmieniony 1 lutego 2011, 11:40 przez ananasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog

Post autor: ananasek »

czy mógłby ktoś podac mi numer telefonu do pani doktor Sanockiej ?! Rejestruje się do niej telefonicznie ? :)
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: Dermatolog

Post autor: Cassandra »

ananasek pisze:czy mógłby ktoś podac mi numer telefonu do pani doktor Sanockiej ?! Rejestruje się do niej telefonicznie ? :)
Pani dr Sanocka przyjmuje prywatnie w przychodni u Masteja w czwartki. Rejestracja jest w każdy piątek. To numer do przychodni 13 44 380 00.
Natomiast na NFZ pani Sanocka przyjmuje w poradni dermatologicznej powyżej szpitala. To numer na rejestrację 13 44 638 62.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dermatolog

Post autor: Mała_Miczitanka »

Na NFZ to raczej trzeba byc od 6 rano w przychodni przyszpitalnej, bo dodzwonić się raczej nie. A rejestrowane jest cos około 10 osób. Lepiej raz się poswięcic, wstać wczesniej, by mieć pewnosc że się dostanie do lekarza.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog

Post autor: ananasek »

dziękuję slicznie :) spróbuje jutro dodzwonic się. Pozdrawiam
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

Orientuje się ktoś czy w Jaśle przyjmuje jakiś ginekolog-endokrynolog i czy potrzebne jest skierowanie??
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Dermatolog

Post autor: lilijka »

Prywatnie przyjmuje dr Samborski - endokrynolog, ale trzeba wcześniej się umawiać na wizytę bo jest spora kolejka. Jeżeli zależy Ci na badaniach hormonów to prywatnie można to też zrobić u Teleszyńskich, mają swoje laboratorium. Jak jest z endokrynologiem przyjmującym na fundusz - nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Dermatolog

Post autor: xyz123 »

Przez bardzo długi okres leczyłam się u dr Samborskiego w 100% polecam. Kompetentny, rzetelny i wyrozumiały. Jeszcze raz polecam :super:
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

Dziękuję za odpowiedzi :) A czy leczył ktoś trądzik hormonalny u ginekologa-endokrynologa i jak to wyglądało tzn. na czym polega leczenie, jakie leki itd?
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

Gdyby jednak ktoś wiedział coś jeszcze na temat badań hormonów, lekarzy endokrynologów-ginekologów czy cokolwiek w temacie proszę o wpisy.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dermatolog

Post autor: Mała_Miczitanka »

Ja obecnie leczę hormonalnie, ale niepotrzebne były żadne badania u endokrynologa. Po prostu dermatolog mi przepisał tabletki.
edzia000
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 17 lutego 2011, 12:11

Re: Dermatolog

Post autor: edzia000 »

Ja też leczę trądzik hormonami. W krośnie przyjmuje dr Krystyna Welz, która powiedziała mi jakie dokładnie hormony mam zbadać. Badania musiałam wykonać prywatnie. Z tego co pamiętam to badania robiłam tam, gdzie przyjmuje ginekolog Teleszyńska.
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

A mogłabyś napisać ile płaciłaś za badania hormonów i jak takie badanie wygląda ?
ODPOWIEDZ