Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

mija p. Sanocka w ELIXIRZE przyjmuje prywatnie ? słyszałam, że teraz przyjmuje na NFZ w centrum rehabilitacji koło kościoła Franciszkanów, ale nie wiem czy to prawda.

W Iwoniczu byłam dwa razy. 1 raz u jakiejś kobietki, niestety nie pamiętam nazwiska, była w miare, aczkolwiek moim zdaniem troszkę zarozumiała. Nie mogłam jej nic powiedziec, o nic zapytac od razu oburzała się. Najlepiej to jakbym siedziała, nie odzywała się, zapłaciła, wzięła recepte i wyszła, bo to przecież ona tu jest lekarzem i jest najmądrzejsza. Nie wątpie w to, że wie więcej ode mnie na temat chorób skóry, ale chyba mogę podzielic się z nią moimi spostrzeżeniami i obawami. Za 2 razem zapisałam się do p. Rajchel naprawdę miła kobietka, zanim przepisała mi lekarstwa konsultowała się z innym lekarzem, wszystko wytłumaczyła, mogłam zadawac jej 100 pytań i na wszystkie udzieliła odpowiedzi.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mija »

Tak w Elixirze przyjmuje prywatnie a jeśli chodzi czy przyjmuje na NFZ to nie wiem dokładnie gdzie :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulo06 »

który dermatolog dobry, od wypadania włosów, ktory mi najbardziej pomoze?
mar7741
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:07

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mar7741 »

Witam! Ja lecze dziecko w iwoniczu, poniewaz ma genetyczna chorobe. W Jasle leczylam go rok i byl coraz bardziej zesypany. Wkoncu wybralam sie do Iwonicza, od razu dostal lampy i teraz mamy spokoj od stycznia. jestem szczesliwa ale w Jasle od siebie moge polecic dr. Turka i dr.Sanocka.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: paulo06 »

a czy jakis tel kontaktowy do dr turka dostane? oraz gdzie przyjmuje
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Magladenka »

A ten dr Turek to dobry specjalista? Dobry lekarz. Wiem, że jest czy był ordynatorem, ale chodzi mi o to czy jest rzeczywiście dobrym lekarzem. O dr. Kucharzyku wiem, słyszałam, że to bardzo dobry lekarz, ale już chyba nie leczy?
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Zynek6 »

ja leczyłem się u dr Turka i nie narzekam pomógł mi i z tego co słyszałem to go chwalą
Wyszkoni
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2013, 23:16

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Wyszkoni »

Ja tam nie moge nic dobrego o Turku powiedzieć. Mam skórę z problemami i szukam właśnie też lekarza.
maturzysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2013, 14:00

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: maturzysta »

Ja bylem w trzech jasielskich dermatologów i powiem tak: Dr Sanocka jest naprawde bardzo miłą i kontaktową osobą, wszystko dokładnie tłumaczy ale mi osobiście nie pomogła, leki które przepisała nic nie skutkowały, byłem również u Dr Biesiadowskiej i dr Błach i jeśli chodzi o kontakt z pacjentem to Dr Sanocka jest najlepsza jednak moje choroby lepiej byly leczone przez dr Błąch i dr Biesiadowską.Myśle ze właśnie te Panie mógłbym polecić.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Magladenka »

Byłam u pani Sanockiej i też mogę powiedzieć, że jest bardzo miła i życzliwa. Ale przepisała mi taki lek, po którym nie mogłam przez kilka nocy spać, tak mnie wszystko swędziało i piekło. No to w sumie nie jej wina, że tak na lek zareagowałam, ale ona moją skórę oglądała z daleka, nie dotknęła nawet światło przyciemnione w gabinecie. MOże była zmęczona - nie wiem, każdy może być po paru godzinach pracy. Ale w moim wypadku: bardzo rozległe wysypki i bardzo, bardzo sucha, spierzchnięta skóra na ramionach to jednak trzeba by było bardziej wnikliwego badania.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: dax »

Zanim znajdziecie swojego dermatologa mogę wam polecić wzięcie sprawy w swoje ręce i załatwienie tego problemu od "d..y strony". Nie jestem lekarzem, nie wiem jakie macie problemy skórne ale większość z nich bierze się z powodu zapchanych jelit. Skutek jest taki że toksyny nie są tamtędy usuwane i organizm musi kombinować którędy je usunąć, więc wybiera miejsca na skórze w których może w łatwy sposób się ich pozbyć.

Recepta jest taka że w pierwszej kolejności należy oczyścić jelita (jakaś dietka oczyszczająca lub jakiś specyfika na jelita) oraz zmodyfikować swój sposób odżywiania. Dobrze też jest zadbać o swoją wątróbkę :) .Ważne też jest zastanowienie się skąd te problemy się biorą ponieważ każda choroba ma swoją przyczynę.

Na koniec jeszcze pytanie, jeżeli pęknie wam rura z wodą w ścianie i pojawi się plama to czy zamalowujecie tą plamę różnymi farbami czy skuwacie ścianę i naprawiacie rurę?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: julia1978 »

dirtyang3el pisze:który dermatolog dobry, od wypadania włosów, ktory mi najbardziej pomoze?
Z własnych doświadczeń wiem, że w Jaśle niestety żaden...
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Drapichrust »

A czy wiecie może ile dr Sanocka bierze za wizytę prywatnie?
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Anuskaaa18 »

Drapichrust pisze:A czy wiecie może ile dr Sanocka bierze za wizytę prywatnie?
Pół roku temu - 40zł.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Drapichrust Byłam miesiąc temu i brała 50 zł.
ODPOWIEDZ