Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
shamei
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 marca 2009, 12:54

Re: Dermatolog

Post autor: shamei »

nie do końca... Poszłam do Kucharzyka z trądzikiem, zalecił Słońce (o zgrozo!). Miałam również łuszczącą skórę na dłoniach, stwierdził łuszczycę i przepisał lek.

Poszłam do Pani dermatolog Nożyńskiej - Błach, trafnie dobrała mi leki. A ręce okazały się skutkiem przemrożenia, wystarczył dobry krem, który poleciła. Przyjmuje bodajże na franciszkańskiej, koszt 20- 30 zł.
volod
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2009, 16:38

Re: Dermatolog

Post autor: volod »

Ja jej nie polecam.
Dość długo leczyła mnie na trądzik. W moim przypadku, doktor Nożyńska - Błach za każdym razem przepisywała bardzo silne środki (przeważnie na receptę), które wogóle nie pomagały.
Natomiast w innym mieście pewna lekarka od razu przepisała mi środek dostępny bez recepty, który mnie wyleczył.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2010, 20:45 przez volod, łącznie zmieniany 7 razy.
aniaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2009, 20:07

Re: Dermatolog

Post autor: aniaa »

Ja przeszłam chyba przez wszystkich dermatologów w Jaśle. I... z czystym sumieniem polecam klinikęw Iwoniczu! Żaden jasielski lekarz nie pomógł mi tak jak tamtejsi lekarze. 100% skuteczności. Wizyta może nie jest najtańsza, ale jeśli chodzi o skórę to inwestycja warta tej ceny. Miałam duży problem z cerą - teraz moja buzia wygląda jak porcelana. Nie wierzyłam, ale warto było się przekonać. Gorąco polecam!!!!!!
volod
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2009, 16:38

Re: Dermatolog

Post autor: volod »

Nie ma po co przychchodzić do byle jakich lekarzy. Pani Nożyńska-Błach tylko przytruła mnie, okłamała, zniszczyła skórę i jeszcze kazała sobie za to płacić.
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2010, 20:37 przez volod, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: Dermatolog

Post autor: Cassandra »

A kto z Was wyleczył skutecznie trądzik i u którego dermatologa???
Ja przez długi czas byłam leczona środkami hormonalnymi, bo przy okazji problemów z cerą miałam też nieregularne cykle, ale to nic nie dało, tzn. dało póki brałam, jak odstawiałam to problem wracał :(
Teraz hormonów nie biorę od 5 miesięcy i z okresem :ok: ale z cerą ciągle jest problem. Miałam nadzieję, ze po jakimś czasie po odstawieniu tabletek moja gospodarka hormonalna się unormuję, ale się na to nie zapowiada :(
Stosuję środki do cery trądzikowej, ale to pomaga tylko trochę na początku, a później znów jest tak samo :looka:
Chcę wiec iść do dermatologa, ale boję się ze trafię na takiego jak ów ginekolog, który leczył mnie hormonami bez odpowiednich badań. Nie chcę być znów królikiem doświadczalnym.
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: Dermatolog

Post autor: Cassandra »

Czy jest u nas w Jaśle ginekolog-endokrynolog ?
giga922
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 17:20
Lokalizacja: z nikąd

Re: Dermatolog

Post autor: giga922 »

Ja polecam Dr SanockąJest wspaniała prawdziwa pani doktor...;)))
polecam
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Dermatolog

Post autor: buła »

co do doktora Kucharzyka to bez komentarza...kiedyś był dobry ale rynek farmaceutyczny cały czas się rozwija a Pan Doktor sto lat za murzynami ;)
ja osobiście polecam dr Turka . kilka lat temu miałem konkretny trądzik. zapodał mi taki płyn i powiedział ze śladu nie będzie za 4 miesiące. myślałem że tylko tak mówi . po 4 miechach okazało się, że miał rację.
tedi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 15:29

Re: Dermatolog

Post autor: tedi »

Z leczeniem czy bez, i tak trądzik pewnie zniknąłby ci sam w ciągu tych 4 miesięcy.
Ostatnio zmieniony 6 maja 2010, 22:44 przez tedi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Dermatolog

Post autor: Union »

Czy u Masteja można się zapisać do dermatologa na NFZ? Proszę o odpowiedz
kubusia
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 listopada 2008, 17:34

Re: Dermatolog

Post autor: kubusia »

witam. mam prosbe do ani, czy mogłabys napisac jakis kontakt do tej kliniki w ktorej sie leczylas? dzieki wielkie
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Dermatolog

Post autor: Insomnia »

Union pisze:Czy u Masteja można się zapisać do dermatologa na NFZ? Proszę o odpowiedz
Z tego co wiem,to nie można. U Dr Masteja przyjmuje dr Sanocka, ale prywatnie.. Wizyta z tego co pamiętam ok.40zł
A na NFZ dr Sanocka przyjmuje w szpitalu zakaźnym. Jednak tam podobno ciężko się dostać, bo są długie kolejki więc lepiej iść prywatnie.
Ale tak moim zdaniem, to cudotwórcą ta Pani nie jest. Raz trafi dobrze i pomoże rozwiązać problem, a raz trafi źle i niestety. W moim przypadku źle trafiła. Przepisała mi na tłustą cerę taką maść, że mi skóra później złaziła 3 tygodnie..
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Dermatolog

Post autor: Cassandra »

Tak, rzeczywiście dr Sanocka przyjmuje w poradni dermatologicznej w szpitalu zakaźnym. Na bloczki przyjmowanych jest 12 osób, ale trzeba tam bardzo wcześnie przyjść. Ja byłam o 6:00 i byłam 13-sta :kwasny:
Można się też zapisać i w sumie jak się komuś bardzo nie spieszy to lepsze to niż koczowanie od rana. Jak byłam się zapisać 20 czerwca to wizytę miałam 6 lipca.
Można (chyba) też zadzwonić na rejestrację i zapytać na kiedy są najwcześniej zapisy. Pani dr Sanocka przyjmuje w czwartki, nie wiem jak inni dermatolodzy...
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Dermatolog

Post autor: Lady_P »

Gdzie jest w Jaśle jakiś dermatolog do którego można iść na NFZ i nie ma olbrzymich kolejek??? Dokładnie chodzi mi o takiego lekarza, żeby mnie przyjął najlepiej w dniu rejestracji- w sumie obojętne co to za lekarz. Wszelkie info gdzie przyjmuje , kiedy oraz z numerem tel. mile widziane;)
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Dermatolog

Post autor: Cassandra »

Lady_P dermatolodzy na NFZ przyjmują m.in. w poradni dermatologicznej przy szpitalu zakaźnym. W każdy dzień przyjmuje chyba jakiś inny lekarz. By zostać przyjętym tego samego dnia należy rejestrować się rano. Panie rejestrują od 7:00 lub od 7:30 (nie pamiętam dokładnie), ale czekać trzeba od samiuśkiego ranka. Jak już pisałam, byłam o 6:00 i nie dostałam się, bo przyjmowanych jest 12 osób, a ja byłam 13-sta w kolejce.
To jest najprawdopodobniej numer na rejestrację: 013 44 638 62, może zadzwoń i spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej.
ODPOWIEDZ