Najlepsza pizzeria w mieście.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: dragoness »

Zauważyłam, że wśród pewnych kręgów intelektualnych króluje ostatnio słowo "tępy", jako próba obrażenia rozmówcy. To jakaś nowa moda mająca zamaskować słabość kreacyjną? Przypominam, że wątek jest o pizzy, a ja doczekać się nie mogę powrotu Massimo z urlopu.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: noisey »

Jasne, lepiej-kreatywniej napisać coś o "bezmózgach".. Mistrzyni intelektu sie znalazła. W dodatku "pedagog".
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: dragoness »

noisey pisze:Jasne, lepiej-kreatywniej napisać coś o "bezmózgach".. Mistrzyni intelektu sie znalazła. W dodatku "pedagog".
Pizza, misiu, pizza :P
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: noisey »

I tak już mega offtop więc odpowiem w Twoim stylu. Sama odsyłasz do właściwego tematu jednocześnie wrzucając ink o zdjęciu martwego dziecka. Rozumiem oburzenie manipulacją dziennikarza dotycząca położenia ciała (podobniejak ci z SE którzy wrzucili na pierwszą stronę zdjęcie dziewczynki którą jakiś szaleniec potraktował siekierą, chociaż nie jest to identyczna sytuacja bo tutaj kontekst jest jednak inny) ale czy to powoduje że to biedne dziecko jest mniej martwe? Serio nie poruszyła Cie ta śmierć trzylatka żeby w ten sposób do tego podchodzić? Po co te głupie wtręty - "płakałeś dwa dni"? Tak wiem, pewnie zaraz napiszesz że napisałaś coś innego..

Pizza całkiem spoko, w Jaśle na ten moment zdecydowanie wygrywa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: dragoness »

Wracając do pizzy, naszemu poprzedniemu Włochowi, Giuseppe urodziło się dziecko. :) Co do placka, można jeszcze zaryzykować w Keksie, ale zależy, którą się weźmie.
Serio nie poruszyła Cie ta śmierć trzylatka żeby w ten sposób do tego podchodzić?
Nie bardziej niż mojego ucznia, który umierając w cierpieniu na raka kości miał całe zycie przed sobą. I przestań, proszę, plątać się za mną po wątkach, bo to już jest chore. Vide
Re: Najlepsza pizzeria w mieście.
Postprzez noisey » 11 września 2015, 22:26

Zaczelo sie :szok: a dragoness jeszcze bez broni..
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: kamil3 »

w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)
bl0ndas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 marca 2013, 10:44

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: bl0ndas »

kamil3 pisze:w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)
Nie trzeba jechać do Rzeszowa. W Krośnie masz ok 20 pizzerii. Z Czego 10 jest na wysokim poziomie. Sam osobiście polecam kilka najlepsza według mnie od numeru 1.
1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 września 2017, 17:41

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: natural_hedonist »

bl0ndas pisze:
kamil3 pisze:w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)
Nie trzeba jechać do Rzeszowa. W Krośnie masz ok 20 pizzerii. Z Czego 10 jest na wysokim poziomie. Sam osobiście polecam kilka najlepsza według mnie od numeru 1.
1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.
Jezu Chryste
Ludzie na prawdę mają już tak zepsuty gust i smak?
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: ragnar »

natural_hedonist pisze:
bl0ndas pisze:
kamil3 pisze:w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)
Nie trzeba jechać do Rzeszowa. W Krośnie masz ok 20 pizzerii. Z Czego 10 jest na wysokim poziomie. Sam osobiście polecam kilka najlepsza według mnie od numeru 1.
1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.
Jezu Chryste
Ludzie na prawdę mają już tak zepsuty gust i smak?
Nie ludzie tylko ci zamieszkujący obok Jasła w miejscowości krosno
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: kamil3 »

hehe ALCATRAZ to wiem byłem wiele razy ale masz racje w krosnie też byłem dużo razy i jadłem jest dużo Dobrych Restauracji a 1 z najlepszych jest w GALERI PORTIUS pyszne jedzenie oraz inne :) często tam jezdzę :)
ODPOWIEDZ