Najlepsza pizzeria w mieście.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Postprzez Fukin_Mint_13 » 12 września 2015, 10:36

człowiek z lasu napisał(a):
Fukin_Mint_13 napisał(a):
człowiek z lasu napisał(a):Faraon to najlepsza pizzeria w Jaśle.

Hahahahah
Potraktujmy to jako żart i spuśćmy zasłonę milczenia.
Faraon ma tyle wspólnego z pizzą co Keks z dobrą kuchnią.
Jedno i drugie miejsce specjaluizuje się w popisowym psuciu najprostszych dań.

Potraktuj to sobie jak chcesz. Wyraziłem swoją opinię i guzik mnie obchodzi Twoje podniebienie.

Mnie Twoje też średnio.
Jednak zastanawiam się jak można mieć tak zepsuty gust i kiepski smak...
Jednak nie będziemy tego drążyć. Twoja sprawa.
Jedyne co w Jaśle przypomina pizze to Vesuvio.
Reszta to jakieś placko-wynalazki z dziwnymi sosami do polewania.
Fukin_Mint_13
Obyty
Obyty

Postprzez kapustajestpusta » 12 września 2015, 11:45

Tak się jaracie tym italiańcem... Byłem zjadłem i tyle. Sosu było tak nawalone że ser z salami zjeżdżał jak po lodzie, lało i kidało po rękach. Ogólnie dla mnie nie ma szału, żadnej podniety.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez człowiek z lasu » 12 września 2015, 11:48

Nie zastanawiaj się nad rzeczami nie do ogarnięcia, takimi na przykład, jak cudzy gust i smak. Wiem jak powinna smakować prawdziwa pizza, która z natury jest potrawą skromną. Gust Polaków jest inny, niż Włochów czy Francuzów i dostają zapewne to czego oczekują. Mi pizza w Faraonie smakowała, podobnie jak w dawnym Lauterbachu. Kebabów nie cierpię, więc się nie wypowiadam. Są miejsca, których się nie lubi i takie, do których chętnie się wchodzi. Do faraona wchodzę chętnie, a są też takie, do których nie wszedłbym nawet za dopłatą. Po jednej wizycie człowiek potrafi się zniechęcić. I wcale musi chodzić o smak pizzy, który faktycznie nigdzie nie powala.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 12 września 2015, 12:08

kapustajestpusta napisał(a):Tak się jaracie tym italiańcem... Byłem zjadłem i tyle. Sosu było tak nawalone że ser z salami zjeżdżał jak po lodzie, lało i kidało po rękach. Ogólnie dla mnie nie ma szału, żadnej podniety.

Oj, jaramy się, jaramy. Zwłaszcza jeśli chodzimy tam od kilku lat i nic się nie leje, ani nie "kida". W dawnej Veronie pizza też była niezła, po przenosinach bardzo się popsuła.No i znikła.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez noisey » 15 września 2015, 15:07

jedni bez broni, inni bez mózgu, bez oczu i uszu...http://pikio.pl/smutne-dramatyczne-zdje ... cenizacja/ pewnie płakałeś dwa dni, prawda? I ogranicz się do aktywności w wątku, który opuściłam (na szczęście) Nopta bene, pisałam po POZWOLENIU nie o broni :evil: A pizza najlepsza w Vesuvio.

Sama się ogranicz..Chyba cos Ci sie pomyliło nawiedzona kobiecino. Tak, płakałem dwa dni, prawda. Ty wiesz wszystko.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 15 września 2015, 15:11

Zauważyłam, że wśród pewnych kręgów intelektualnych króluje ostatnio słowo "tępy", jako próba obrażenia rozmówcy. To jakaś nowa moda mająca zamaskować słabość kreacyjną? Przypominam, że wątek jest o pizzy, a ja doczekać się nie mogę powrotu Massimo z urlopu.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez noisey » 15 września 2015, 15:16

Jasne, lepiej-kreatywniej napisać coś o "bezmózgach".. Mistrzyni intelektu sie znalazła. W dodatku "pedagog".
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 15 września 2015, 18:20

noisey napisał(a):Jasne, lepiej-kreatywniej napisać coś o "bezmózgach".. Mistrzyni intelektu sie znalazła. W dodatku "pedagog".

Pizza, misiu, pizza :P
dragoness
VIP
VIP

Postprzez noisey » 15 września 2015, 19:44

I tak już mega offtop więc odpowiem w Twoim stylu. Sama odsyłasz do właściwego tematu jednocześnie wrzucając ink o zdjęciu martwego dziecka. Rozumiem oburzenie manipulacją dziennikarza dotycząca położenia ciała (podobniejak ci z SE którzy wrzucili na pierwszą stronę zdjęcie dziewczynki którą jakiś szaleniec potraktował siekierą, chociaż nie jest to identyczna sytuacja bo tutaj kontekst jest jednak inny) ale czy to powoduje że to biedne dziecko jest mniej martwe? Serio nie poruszyła Cie ta śmierć trzylatka żeby w ten sposób do tego podchodzić? Po co te głupie wtręty - "płakałeś dwa dni"? Tak wiem, pewnie zaraz napiszesz że napisałaś coś innego..

Pizza całkiem spoko, w Jaśle na ten moment zdecydowanie wygrywa.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 16 września 2015, 06:51

Wracając do pizzy, naszemu poprzedniemu Włochowi, Giuseppe urodziło się dziecko. :) Co do placka, można jeszcze zaryzykować w Keksie, ale zależy, którą się weźmie.
Serio nie poruszyła Cie ta śmierć trzylatka żeby w ten sposób do tego podchodzić?
Nie bardziej niż mojego ucznia, który umierając w cierpieniu na raka kości miał całe zycie przed sobą. I przestań, proszę, plątać się za mną po wątkach, bo to już jest chore. Vide
Postprzez noisey » 11 września 2015, 22:26

Zaczelo sie :szok: a dragoness jeszcze bez broni..
dragoness
VIP
VIP

Postprzez kamil3 » 20 listopada 2017, 23:26

w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez bl0ndas » 20 listopada 2017, 23:47

kamil3 napisał(a):w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)

Nie trzeba jechać do Rzeszowa. W Krośnie masz ok 20 pizzerii. Z Czego 10 jest na wysokim poziomie. Sam osobiście polecam kilka najlepsza według mnie od numeru 1.
1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.
bl0ndas
Początkujący
Początkujący

Postprzez natural_hedonist » 21 listopada 2017, 10:23

bl0ndas napisał(a):
kamil3 napisał(a):w jaśle nie ma dobrych zobacz na RZESZOWIE :D co jest np. są te pizzeria typu pizzahut albo inne :) naprawdę dobre ale drogie ale wiesz za co płacisz :)

Nie trzeba jechać do Rzeszowa. W Krośnie masz ok 20 pizzerii. Z Czego 10 jest na wysokim poziomie. Sam osobiście polecam kilka najlepsza według mnie od numeru 1.
1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.

Jezu Chryste
Ludzie na prawdę mają już tak zepsuty gust i smak?
natural_hedonist
Początkujący
Początkujący

Postprzez ragnar » 21 listopada 2017, 11:07

natural_hedonist napisał(a):
bl0ndas napisał(a):

1. Alcatraz
2. K-15
3. Ranczo
4. Posmakuj Krosno
5. Ambrozja
6. TELEPIZZA

Pozdr.

Jezu Chryste
Ludzie na prawdę mają już tak zepsuty gust i smak?

Nie ludzie tylko ci zamieszkujący obok Jasła w miejscowości krosno
ragnar
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez kamil3 » 21 listopada 2017, 17:35

hehe ALCATRAZ to wiem byłem wiele razy ale masz racje w krosnie też byłem dużo razy i jadłem jest dużo Dobrych Restauracji a 1 z najlepszych jest w GALERI PORTIUS pyszne jedzenie oraz inne :) często tam jezdzę :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Opinie