mleko modyfikowane

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: mleko modyfikowane

Post autor: viktoria11 »

Zgadza sie ze najlepsze mleko dla dziecka ti mleko matki żadne inne nie da mu tylu wartości ale tu jest pytanie o mleko modyfikowane to każdy się dzieli swoja opinia na ten temat... Ja karmilam mieszanie i piersią i mlekiem bo niestety miałam ogromne problemy z laktacja i ani dieta nie pomagała ani herbatki itd na zwiększenie laktacji.... Niestety czasem innego wyjścia niema jak tylko takie mleko w proszku.....
Dorota.mam
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2018, 14:49

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Dorota.mam »

slimaczek pisze:szukam informacji ktore mleko modyfikowane poczatkowe do niemowlakow jest najlepsze,
To zależy czego dokładnie potrzebujesz. Bardo dobre i bezpieczne mleka ma na przykład Humana. Ja karmiłam swoją córkę mlekiem Humana 1. Aktualnie karmię ją Humana 2 i też wszystko jest w porządku. Co ważne, Humana ma specjalne mleka dla dzieci, które ulewają po karmieniu lub mają problemy z kolkami, więc jeśli Ciebie dotyczy ten problem tym bardziej zainteresowałabym się ich ofertą. Ich mleka są też łatwo dostępne więc nie będziesz musiała się martwić, że któregoś dnia go zabraknie :)
marekdrill777
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2018, 19:29

Re: mleko modyfikowane

Post autor: marekdrill777 »

dla mnie zwykłe najlepsze
marta777
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2018, 09:16

Re: mleko modyfikowane

Post autor: marta777 »

Jeśli chodzi o mleko modyfikowane czy też specjalistyczne ja swoją córeczkę karmiłam mlekami od Humany. Na początku z racji tego, że miała spore problemy z kolkami dostawała mleko Humana Anticolic, które na prawdę jej pomagało. Teraz jak problemy ustały dostaje normalnie Mleko pierwsze czyli Humana 1. Wszystko jest w porządku, mała rośnie jak na drożdżach :). Dużym plusem mleka od Humany jest na prawdę dobry i bezpieczny dla dziecka skład, oraz łatwa dostępność
ODPOWIEDZ