Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Znowu ruska tituszka postanowiła dać głos... Hau, Pietia, hau...
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Nie dla muslimów

Post autor: wujek_garfield »

משה טוט נישט פאַרהיטן צו זייַן אַ הונט , עס איז נישט פּאַסן

:dobani: Jestém Kotéém! :rotfl: - Więc miau byś trochę... precyzji ? ;)

A od "gawarit pa ruski" wolę gotować parówki.Na obiad.Drobiowe.

---------------------------------
A teraz wreszcie w temacie:
https://worldreligionnews.files.wordpre ... orist.jpeg
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Dragoness - pani uważa i nie szarżuje.Tacy jak grzeh raz po raz sugerują swoją zawziętością itd,że są chyba jakimiś partyjnymi wtykami czy ludźmi z młodzieżówki albo innymi powiązanymi z partią.A tacy mogą mieć mentalność jak "hejt stop" - Więc po co to ? Szkoda strzępić klawiaturę.Straszą milicją czy może od razu ubecją = przegrali dyskusję.
nie zamierzam bać się anonimowych szczekaczy. Nigdy. A straszenie paragrafami? Już tacy byli.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Joziiiin »

Nawet Adrianek swego czasu straszył paragrafami... :)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Na tym forum nie ma zapotrzebowania na kulturę wypowiedzi i argumentacje na fakty.
Można siać idiotyzmy, pomawiać i zniesławiać innych i być z tego zadowolonym.
No i raz uczciwie napisałeś. A sklady rządów podczas czeczeńskich wojen masz na wikipedii i nie moja wina, że przy każdych wyborach partie zmieniały nazwy, by się łatwiej do koryta dostać, nie mówiąc o miedzypartyjnych przesunięciach posłów. Dlatego nie ma co udawać dziewicy w burdelu.
dragoness, jeszcze raz zapytam
potrafisz podać argumernty/fakty iż "Czeczenów wspierających tzw. ISIS wpuścili do Polski antyrosyjscy kretyni' - czyli wg Ciebie PiS?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Dragoness - pani uważa i nie szarżuje.Tacy jak grzeh raz po raz sugerują swoją zawziętością itd,że są chyba jakimiś partyjnymi wtykami czy ludźmi z młodzieżówki albo innymi powiązanymi z partią.A tacy mogą mieć mentalność jak "hejt stop" - Więc po co to ? Szkoda strzępić klawiaturę.Straszą milicją czy może od razu ubecją = przegrali dyskusję.
nie zamierzam bać się anonimowych szczekaczy. Nigdy. A straszenie paragrafami? Już tacy byli.
proszę bardzo.. wystarczyło zapytać o uzasadnienie tego co wcześniej tu pisałaś - i już zostałem nazwany 'anonimowym szczekaczem'.

Pani nieanonimowa_dragoness, musi Pani wiedzieć że pisze Pani na forum publicznym - i wypadałoby zachować choć minimum kultury
i po prostu uzasadnić na jakiej podstawie, tzn na podstawie jakich faktów/dowodów - rzuca się publicznie oskarżenia.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Nie dla muslimów

Post autor: wujek_garfield »

potrafisz podać argumernty/fakty iż "Czeczenów wspierających tzw. ISIS wpuścili do Polski antyrosyjscy kretyni'
Można by znaleźć z łatwością,kto taki działał aktywnie za sprowadzaniem Czeczeńców - tylko jak ty straszysz pozwami i procesami, to po co ryzykować podawanie konkretnych osób ? Po co ułatwiać ci pisanie donosu do ziobry czy gdzieś tam ?

Ok grzesiu.Choć to niemądre - mądrzejszy i tym razem ustąpi.Dla twojego spokoju (ponieważ i tak twierdzisz,że zmieniam zdanie,nawet jak go nie zmieniam) zgodzę się z tobą,że wpuścili ich kosmici,krasnoludki i ku-klux-klan. Tak lepiej ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@dragoness: właśnie dlatego wolę być (względnie) anonimowy.Jedyne co tacy mają na mnie to ich pogróżki.

Strach ? W przenośni: Rattlerek nie jest straszny.Ale jeśli ujada i biega bez kagańca to lepiej omijać.Nie ma się co bać, że zagryzie - ale ugryźć może,a po co brać potem leki przeciw wściekliźnie (czytaj: marnować czas w sądach zanim umorzą).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Proszę prześledzić składy sejmu i rządu w okresie wojen czeczeńskich. Ja nie mam czasu, ani ochoty, żeby dorosłego człowieka traktować jak niedorozwiniętego, co nie umie korzystać ze źródeł. A co do anonimowości, ja nie ukrywam swojej tożsamości, nie wyzywam nikogo od zielonych ludzików, czy sugeruję ociężałość psychiczsną z racji płci, czy wieku. Nie strasze również po szczeniacku kodeksem karnym, w imieniu jakiejś niezydentyfikowanej masy, bo to jest dziecinne.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

hadija
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 września 2016, 17:46

Re: Nie dla muslimów

Post autor: hadija »

Z tego, co czytam, to wątek trochę odbiegł od tematu :-) Więc chciałam tylko dorzucić swój mały kamyczek - nie dla islamizacji Europy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:
Dragoness - pani uważa i nie szarżuje.Tacy jak grzeh raz po raz sugerują swoją zawziętością itd,że są chyba jakimiś partyjnymi wtykami czy ludźmi z młodzieżówki albo innymi powiązanymi z partią.A tacy mogą mieć mentalność jak "hejt stop" - Więc po co to ? Szkoda strzępić klawiaturę.Straszą milicją czy może od razu ubecją = przegrali dyskusję.
nie zamierzam bać się anonimowych szczekaczy. Nigdy. A straszenie paragrafami? Już tacy byli.
proszę bardzo.. wystarczyło zapytać o uzasadnienie tego co wcześniej tu pisałaś - i już zostałem nazwany 'anonimowym szczekaczem'.

Pani nieanonimowa_dragoness, musi Pani wiedzieć że pisze Pani na forum publicznym - i wypadałoby zachować choć minimum kultury
i po prostu uzasadnić na jakiej podstawie, tzn na podstawie jakich faktów/dowodów - rzuca się publicznie oskarżenia.
obiekywna_dragoness; coś mi się zdaje że takie wyznanie wiary może podpadać pod Art 212 KK.
Zostałeś nazwany "anonimowym szczekaczem", gdy w braku argumentów zacząłeś straszyć paragrafami. Jak tam? Powiodły się poszukiwania u źródeł? Znalazłeś antyrosyjskich kretynów, którzy teraz są z PiSu, a wcześniej skądinąd?
Z tego, co czytam, to wątek trochę odbiegł od tematu :-) Więc chciałam tylko dorzucić swój mały kamyczek - nie dla islamizacji Europy.
Nie odbiegł. Czeczeni to muzułmanie. Wpuszczono ich do Polski, aby wleźć na odcisk Rosji. No bo przecież ratlerek zawsze może obszczekać niedźwiedzia...zanim ten odgryzie mu głowę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Ubogacenie kulturowe Paryża w wykonaniu "uchodźców" https://www.youtube.com/watch?v=Ek1ENuEyWHE
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

bardzo dziękuje za podniesienie tematu, bo widzę że zabrakło mojej odpowiedzi,
którą jak najszybciej postaram się udzielić
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Charlie_P »

http://www.rp.pl/Uchodzcy/170309171-ONZ ... .html#ap-1
ONZ krytykuje rząd węgierski za to, że bezpieczeństwo Węgrów jest dla rządu najważniejsze. Co za hipokryzja... kraje jak Francja, Niemcy, Holandia, Belgia pokazały jakie są "dobre" i przyjęły miliony uchodźców i co mają? RZEŹ! Węgry widząc to chronią swoich obywateli i są za to szykanowane.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Charlie_P »

Premier Turcji grozi Holandii. "Odwet najostrzejszymi sposobami", każdy wie co to oznacza z ust Islamisty. ;) Ostoja tolerancji Holandia się buntuje... a już w środę są tam wybory :)
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-pr ... Id,2367509
ODPOWIEDZ