Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor internetowy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor internetowy

Postprzez furman » 27 czerwca 2015, 17:35

Spłacam kredyt we frankach szwajcarskich. Ostatnio zostałem uświadomiony, że korzystniejsze kursy wymiany waluty znaleźć można chociażby w kantorach internetowych. Prawda to? Czy kantory nie pobierają przypadkiem jakieś dodatkowej prowizji za zamianę itd?
furman
Guru
Guru

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Postprzez che_che » 30 czerwca 2015, 10:36

liderwalut.pl to najlepszy, z jakiego korzystałem. mają bardzo dobre kursy i konkurencyjne w stosunku do innych kantorów :)
che_che
Debiutant
Debiutant

Postprzez pomarynka » 2 lipca 2015, 15:21

zależy na jaki kantor trafisz, musisz najpierw przeczytać regulamin. bo nie każdy kantor działa na tych samych zasadach i może okazać się że trafisz na taki co dolicza sobie opłatę prowizyjną, dlatego normalne, ze trzeba przeczytać najpierw. ale z tych co ja korzystałam to nie faktycznie lepszy kurs miałam niż w danym dniu w kantorach stacjonarnych w moim mieście, bo akurat się rozeznałam troche, żeby nie być stratna.
wiec wszystko zależy od ciebie.
pomarynka
Początkujący
Początkujący

Postprzez menua » 28 lutego 2016, 19:32

Ja, tak jak kolega powyżej, od jakiegoś czasu korzystam z kantoru internetowego Ergokantor.pl i jestem z tych usług bardzo zadowolona. Założenie własnego konta jest darmowe, jego obsługa bardzo sprawna. Bezpośrednio ze strony robić można przelewy, a poza tym również monitorować kursy różnych walut.
menua
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez PrO. » 10 marca 2016, 19:10

A co powiecie o internetowym kantorze Cinkciarz.pl?
PrO.
Guru
Guru

Postprzez PaulinaKos » 16 marca 2016, 10:45

Ojciec wymienia przez ten kantor i wszystko jest ok. Skoro taka zapobiegliwa osoba jak Tata się nie boi to można spróbować :)
PaulinaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Abdana » 5 września 2018, 10:24

To zależy jaki kantor wybierzesz. Są kantory lepsze i gorsze - czyli tak ja wszędzie. Mój sprawdzony kantor online to Gieldawalut. Wymieniam tam dość często i zawsze mają bardzo dobry kurs. Strona jest bezpieczna, dobrze zabezpieczona i łatwa w obsłudze.
Abdana
Debiutant
Debiutant

Postprzez krolowa_lez » 6 września 2018, 23:48

Nie wymieniałam jeszcze nigdy tą drogą. Boję się, że to niebezpieczne. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?
krolowa_lez
Debiutant
Debiutant

Postprzez Snookie » 7 września 2018, 00:21

Czasami
Snookie
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez mozajka » 7 września 2018, 18:12

krolowa_lez napisał(a):Nie wymieniałam jeszcze nigdy tą drogą. Boję się, że to niebezpieczne. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

A korzystasz z konta bankowego przez Internet? Forma transakcji w np. Cinkciarzu jest taka sama. Z konta przelewasz pieniądze na konto w kantorze zasilając portfel walutowy. Jak środki się zaksięgują wybierasz formę przewalutowania i wszystko dzieje się automatyczne. Po tym wracasz środki na swoje konto i gotowe. Oczywiście musisz mieć konto walutowe. Ale w większości banków one są darmowe. Pierwsza transakcje możesz wykonać przy pomocy konsultanta na czasie lub infolinii. Nie ma się czego bać.
mozajka
Debiutant
Debiutant

Postprzez pawel.mat33 » 14 września 2018, 15:29

Przez kantor internetowy na pewno jest dużo szybciej, ale trzeba sprawdzać ukryte opłaty. W regulaminie wszystko powinno być wytłumaczone.
pawel.mat33
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 17 września 2018, 11:24

Ale komu chce się czytać regulaminy...
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Abdana » 18 września 2018, 10:57

Pewnie, że mało kto czyta, dlatego najlepiej jest jak bez czytania, wszystko jest jasno pokazane, zanim wymienisz pieniądze. Tak jest w przypadku Amronet. Zanim klikniesz przycisk wymień, masz wszystko wyliczone i nic cię potem nie zaskoczy.
Abdana
Debiutant
Debiutant

Powrót do Opinie