Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor internetowy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
che_che
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 października 2014, 14:33

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: che_che »

liderwalut.pl to najlepszy, z jakiego korzystałem. mają bardzo dobre kursy i konkurencyjne w stosunku do innych kantorów :)
pomarynka
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 10:27

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: pomarynka »

zależy na jaki kantor trafisz, musisz najpierw przeczytać regulamin. bo nie każdy kantor działa na tych samych zasadach i może okazać się że trafisz na taki co dolicza sobie opłatę prowizyjną, dlatego normalne, ze trzeba przeczytać najpierw. ale z tych co ja korzystałam to nie faktycznie lepszy kurs miałam niż w danym dniu w kantorach stacjonarnych w moim mieście, bo akurat się rozeznałam troche, żeby nie być stratna.
wiec wszystko zależy od ciebie.
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: menua »

Ja, tak jak kolega powyżej, od jakiegoś czasu korzystam z kantoru internetowego Ergokantor.pl i jestem z tych usług bardzo zadowolona. Założenie własnego konta jest darmowe, jego obsługa bardzo sprawna. Bezpośrednio ze strony robić można przelewy, a poza tym również monitorować kursy różnych walut.
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: PrO. »

A co powiecie o internetowym kantorze Cinkciarz.pl?
krolowa_lez
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2018, 12:44

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: krolowa_lez »

Nie wymieniałam jeszcze nigdy tą drogą. Boję się, że to niebezpieczne. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: Snookie »

Czasami
mozajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 17 października 2015, 17:09

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: mozajka »

krolowa_lez pisze:Nie wymieniałam jeszcze nigdy tą drogą. Boję się, że to niebezpieczne. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

A korzystasz z konta bankowego przez Internet? Forma transakcji w np. Cinkciarzu jest taka sama. Z konta przelewasz pieniądze na konto w kantorze zasilając portfel walutowy. Jak środki się zaksięgują wybierasz formę przewalutowania i wszystko dzieje się automatyczne. Po tym wracasz środki na swoje konto i gotowe. Oczywiście musisz mieć konto walutowe. Ale w większości banków one są darmowe. Pierwsza transakcje możesz wykonać przy pomocy konsultanta na czasie lub infolinii. Nie ma się czego bać.
pawel.mat33
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2014, 17:16

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: pawel.mat33 »

Przez kantor internetowy na pewno jest dużo szybciej, ale trzeba sprawdzać ukryte opłaty. W regulaminie wszystko powinno być wytłumaczone.
George
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2018, 09:55

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: George »

@Mozaika - ostatnio Cinkciarz dodał też szybkie metody płatności, więc realizacja transakcji jest jeszcze prostsza ;)
AoK
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 7 czerwca 2013, 00:42

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: AoK »

Cinkciarz jest dosc drogi. Zalozenie konta jest darmowe, ale spready (roznica w kursie zakupu i sprzedazy) sa takie same, jak w niektorych kantorach "naziemnych". Zaleta sa transakcje spolecznosciowe, wtedy mozna pomniejszyc spread, ale te transakcje dotycza praktycznie tylko popularnych walut typu EUR, USD, GBP. W pozostalych nie ma zadnych ofert, wiec jestesmy skazani na kurs ustalony przez serwis.
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor interneto

Post autor: koala »

Kantor intelnetowy mnie oszukał na 500000 zł w euro. Halina jestes zajebista. Kocham Cię, znajdz mnie bo kwiatyka niepodlewałaś, chcę alimenty płaćić proszę przyjedz do JUgosławi to CI dam . Podpisuje się :) Franek. Przepraszam jestem pijany
Kuba479
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwietnia 2019, 14:56

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor internetowy

Post autor: Kuba479 »

Przy spłacie kredytu na pewno warto sprawdzić taką opcje nawet nie beda to jakieś ogromne oszczędności. Ja nie spłacam kredytu ale jak wyjeżdżam za granicę wymieniam zazwyczaj w internecie bo jest taniej niż w stacjonarnych czy w banku.
cavar
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 16:44

Re: Opinie na temat wymiany pieniędzy przez kantor internetowy

Post autor: cavar »

ja nigdy nie wymieniałem tak pieniędzy to nie wiem
ODPOWIEDZ