Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: mk3 »

Jeśli tylko masz zdolność kredytową to nie zastanawiaj się ani chwili - swoje to swoje... mówię z własnego doświadczenia ;)
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: JURT »

Matryca pisze:Mam taki sam dylemat- albo się zadłuzyc albo wynajmowac :(

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Postprzez Matryca » 20 września 2015, 22:37
Ja się przeprowadzam ale zaczynam tam zycie "od nowa"

To się zastanów co wreszcie robisz bo się gubisz, nabijać posty też trzeba umieć!! :krzeslem: :krzeslem: :wstyd: :rotfl:
ewkakot11
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2015, 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: ewkakot11 »

JURT pisze:
Matryca pisze:Mam taki sam dylemat- albo się zadłuzyc albo wynajmowac :(

Re: Przeprowadzka do Niemiec

Postprzez Matryca » 20 września 2015, 22:37
Ja się przeprowadzam ale zaczynam tam zycie "od nowa"

To się zastanów co wreszcie robisz bo się gubisz, nabijać posty też trzeba umieć!! :krzeslem: :krzeslem: :wstyd: :rotfl:
Gdzie jedziesz? Berlin? Monachium? Frankfurt? Ja właśnie myślę nad Berlinem, mam tam już znajomych.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: ajaks1 »

Kredyt to wspaniała forma współczesnego niewolnictwa. Z pracownikiem, który ma kredyt do spłacenia można zrobić wszystko bo on na wszystko się zgodzi i nikomu się nie poskarży w obawie przed utratą pracy. :hyhy:
kazia7474
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2015, 18:27

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: kazia7474 »

Najlepiej w ogóle nie pakować się w kredyty bo jak już zaczniesz to nie widać końca...
klemaj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 9 sierpnia 2015, 08:58

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: klemaj »

kedziorek pisze:
erosek pisze:A czy są jakieś sposoby na podniesienie swojej zdolności kredytowe? Tak aby bank chętniej udzielił kredytu. Wiecie jak jest... Od tego też zależą ostateczne jego koszta.
Poczytaj sobie:
http://direct.money.pl/artykuly/kredyty ... 89870.html - na stronie masz dobry artykuł z informacjami jak podwyższyć swoją zdolność kredytową. Na pewno polecam zrezygnować z karty kredytowej. Limit na karcie kredytowej jest traktowany jak normalny kredyt tak więc znacznie obniża Twoje zdolności. Druga opcja to kredyt z drugą osobą. Można wziąc kredyt na przykład z rodzicami. Robi tak wiele osób.

Widzę po moich znajomych że bardzo się męczą z tą koniecznością spłacania kredytu hipotecznego przez najlbiższe kilkadziesiąt lat. No ale cóż... co innego mieli zrobić?
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 października 2015, 21:44

Re: Spłacać kredyt przez 30 lat... ech

Post autor: Partyzant »

Karta kredytowa zawsze obniża wartość zdolności kredytowej. Zawsze jednak jest warto płacić za swoje mieszkanie niż czyje.
ODPOWIEDZ