Jaka dobra drukarnia?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Jaka dobra drukarnia?

Postprzez klemaj » 28 sierpnia 2015, 17:21

Jaką drukarnię w Jaśle możecie polecić do wydruku banerów reklamowych?
klemaj
Obyty
Obyty

Re: Jaka dobra drukarnia?

Postprzez Tadzik74 » 5 września 2015, 17:42

Lucas jak spamujesz to chociaż konta zmieniaj. Ja generalnie nie jestem zadowolony z lokalnych drukarni, zamawiałem więc materiały z dalekiego Szczecina :) Linka nie wrzucam bo nie będę spamować :)
Tadzik74
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez panzagadka » 6 września 2015, 02:35

@klemaj, wrzuciłem Ci info na PW - odczytaj sobie :)

Jak ktoś jest zainteresowany ogólnie drukiem w dobrej jakości to pisać na PW, nie chce tutaj spamować ;)
panzagadka
Debiutant
Debiutant

Postprzez michałowa » 29 marca 2016, 19:58

Zobaczcie sobie apla.eu/oferta/druk - firma drukuje praktyczne na wszystkim, mają dobre ceny. Specjalizują się w produkcji wszelkiego rodzaju reklam i materiałów promocyjnych, poza tym projektują też wnętrza biurowe. Mają siedzibę w Łodzi, ale działają na terenie całej Polski.
michałowa
Bywalec
Bywalec

Postprzez barbara.33 » 2 kwietnia 2016, 15:38

Drukarnia internetowa Labcreation. Kompleksowa oferta, świetny poziom i naprawdę dobre ceny. Zwłaszcza dla firmy lub agencji reklamowych. Wiem z autopsji, że oferują dobre warunki finansowe przy stałej współpracy. Zamawiamy u nich spore nakłady, zawsze zamówienie jest na czas, jakoś na tym nie cierpi. Obsługa pomocna. Ogólnie drukarnia godna uwagi :)
barbara.33
Początkujący
Początkujący

Postprzez Versal » 7 lutego 2017, 16:44

klemaj napisał(a):Jaką drukarnię w Jaśle możecie polecić do wydruku banerów reklamowych?

w jaslę unita polecam
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez viki88 » 10 listopada 2017, 11:58

Ja zawsze w sprawie uslug drukarskich korzystam z drukarni Vega
viki88
Debiutant
Debiutant

Postprzez MarekJak » 7 listopada 2018, 13:30

Ja śmiało mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na drukarnię Polimax, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych pod względem jakości wykonywanych realizacji jak i ceny. Jeżeli jeszcze nie do końca jesteś zdecydowany na kogo postawić, nawet przy dłuższej współpracy to zajrzyj na ich stronę internetową https://polimax.pl/xerodrukskanoprawa/x ... -a0-kolor/ na której znajdziesz wszystkie dokładne informacje na temat zakresu ich usług, cen oraz wymiarów i pozostałych aspektów które są ważne przy tworzeniu druków. Nas nie zawiedli do tej pory, a współpracujemy od kilku ładnych lat.
MarekJak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jozin.1 » 7 listopada 2018, 14:08

MarekJak napisał(a):Ja śmiało mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na drukarnię Polimax, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych pod względem jakości wykonywanych realizacji jak i ceny. Jeżeli jeszcze nie do końca jesteś zdecydowany na kogo postawić, nawet przy dłuższej współpracy to zajrzyj na ich stronę internetową https://polimax.pl/xerodrukskanoprawa/x ... -a0-kolor/ na której znajdziesz wszystkie dokładne informacje na temat zakresu ich usług, cen oraz wymiarów i pozostałych aspektów które są ważne przy tworzeniu druków. Nas nie zawiedli do tej pory, a współpracujemy od kilku ładnych lat.

Guano masz pojęcia o drukarniach - jesteś tu tylko po to by nawklejać linków durny wklejaczu
Jozin.1
VIP
VIP

Powrót do Opinie