Żylaki

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Żylaki

Post autor: martiiik »

Czy ktoś może mi poradzić do jakiego konkretnego lekarza powinnam się udać żeby zoperował żylaki na nogach. Dodam że nie mam w Polsce ubezpieczenia bo pracuję za granicą więc w grę wchodzi wizyta prywatna. Czy ktoś może polecić dobrego chirurga? Bardzo mi zależy na poważnych odpowiedziach bez żartów
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: Żylaki

Post autor: Kofi »

Naczyniowiec zajmuje się chorobami żył, ale trzeba mieć skierowanie. Nie wiem, czy prywatnie bez skierowania Cię przyjmie.
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Żylaki

Post autor: Ania_870 »

W zależności od tego na ile problem jest zaawansowany pewnie trzeba się będzie zapisać na operacje. Moja mama już miała i mnie pewne też czeka w przyszłości.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Żylaki

Post autor: dax »

Na żylaki tylko pijawki, bardzo skuteczna metoda.
papatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 marca 2014, 23:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: Żylaki

Post autor: papatka »

Ja jednak wybrałabym wizytę u lekarza w pierwszej kolejności. W życiu nie dałabym się wysysać pijawkom.
Tomaszku
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 lipca 2019, 06:44

Re: Żylaki

Post autor: Tomaszku »

Ja miałem bardzo duży problem z zylakami na obu nogach.... groził mi zabieg, ponieważ pojawiały się nowe żylaki, a stare się zwiekszaly jak na drożdżach. Wtedy dobra znajoma poleciła mi pewną kuracje. Od 5 tygodni stosuje, żylaki się zmniejszyly o 85%. Jestem mega szczesliwy i wdzięczny jej za pomoc. Nogi zaczynają wyglądać jak powinny. I uniknalem zabiegu. Jeśli macie jakies pytania, chętnie pomogę517537285. Piszcie
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Żylaki

Post autor: gibson »

Najlepszym sposobem na żylaki to duże dawki witaminy C , E i lizyny. Żylaki to brak kolagenu w organizmie. Odradzam suplementację kolagenem, ponieważ jest słabo wchłanialny,zachęcam natomiast do tego , aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników do produkcji kolagenu. ( kiedyś mieliśmy wszystko jedzeniu , dzisiaj to tylko historia) dlatego musimy się suplementować. Zachęcam do zgłębienia tematu , uważam , że duuuużo podpowiedziałem. Pozdrawiam.
Ardi55
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2019, 01:34

Re: Żylaki

Post autor: Ardi55 »

Masz rację z tymi witaminami. Parę dni temu na youtubie oglądałem lekarza , który leczy głównie witaminami i pamiętam, że była taka wypowiedź o tym co gibson napisał. Lekarz ten powiedział, że najgorsza rzecz jest wtedy, kiedy się nie wie co się je i po co się je. Wiele schorzeń po prostu jest z niedoboru witamin. Jak powiedział trzeba leczyć przyczyny a nie skutki.
Ww10
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2018, 14:08

Re: Żylaki

Post autor: Ww10 »

Polecam Dr. Mendykę, przyjmuje prywatnie we Frysztaku.
ODPOWIEDZ