Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Postprzez Lady_P » 26 lipca 2017, 22:12

Jak wygląda sprawa odwiedzin? Nadal trzeba stać przy drzwiach oddziału? Jest pokój odwiedzin?
Lady_P
Guru
Guru

Postprzez japonka12 » 27 lipca 2017, 09:30

Nadal trzeba stac w drzwiach. Jako tako nie ma odwiedzin na salach ale jak ktos jest ze znajomosciami to tata moze przyjsc na sale, siostra czy babcia..
japonka12
Mistrz
Mistrz

Postprzez Jagoda Fioletowa » 27 lipca 2017, 10:55

japonka12 napisał(a):Nadal trzeba stac w drzwiach. Jako tako nie ma odwiedzin na salach ale jak ktos jest ze znajomosciami to tata moze przyjsc na sale, siostra czy babcia..

Żadnych znajomości nie potrzeba.Wystarczy poprosić. Jeszcze nie słyszałam, aby odmówili...
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Postprzez paulina16270 » 27 lipca 2017, 10:59

Rodziłam w maju przez cc. W dobie zerowej czyli w ten dzień co cesarka mąż/narzeczony/ojciec dziecka mógł przyjść na sale. Akurat znajomości to ja żadnych nie miałam :D Mi sie dodatkowo udała super zmiana i mąż był ze mną około 2,5 godziny na sali. Akurat przy pionizacji, pomógł w toalecie i potem jak przynieśli malutkiego.
Przy innych dziewczynach na sali również byli partnerzy (raz przyszła kuzynka do pani). Jeśli dziewczyna jeszcze leży tu mówię o cc mogli wejść np jak donosili rzeczy poprostu powiedZieli pielęgniarką że partnerka leży i mają rzeczy bez problemu wchodzili. Później na drugi dzień odwiedziny już przy drzwiach. Ja szłam z dzidziusiem na chwilkę potem odwoziłam go do pielęgniarek i na spokojnie można było usiąść na korytarzu i porozmawiać. Pozdrawiam
paulina16270
Początkujący
Początkujący

Postprzez czarnulka187 » 27 lipca 2017, 12:03

jaslanka09 napisał(a):
Lady_P napisał(a):Trochę odświeżam temat... ;) Czy któraś z pań rodziła w ostatnim czasie w Jaśle? Jak wygląda sytuacja ze znieczuleniem, ubrankami, opieką, mlekiem dla dziecka i ogólnie jak jest obecnie??? Rodziłam w 2014 roku w Jaśle i tak się zastanawiam czy coś uległo zmianie :) W jakim terminie przewidywana jest obecnie dezynfekcja oddziału???

Dezynfekcja była w maju

Kolejna dezynfekcja ma być w drugiej połowie października br. :zly:
czarnulka187
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Lady_P » 31 lipca 2017, 18:27

czarnulka187 napisał(a):
jaslanka09 napisał(a):
Lady_P napisał(a):Trochę odświeżam temat... ;) Czy któraś z pań rodziła w ostatnim czasie w Jaśle? Jak wygląda sytuacja ze znieczuleniem, ubrankami, opieką, mlekiem dla dziecka i ogólnie jak jest obecnie??? Rodziłam w 2014 roku w Jaśle i tak się zastanawiam czy coś uległo zmianie :) W jakim terminie przewidywana jest obecnie dezynfekcja oddziału???

Dezynfekcja była w maju

Kolejna dezynfekcja ma być w drugiej połowie października br. :zly:

Potwierdzone info?
Swoją drogą mam nadzieję że to tylko plotki ewentualnie znów 'uwinę się' dwa dni przed dezynfekcją :rotfl:
Lady_P
Guru
Guru

Postprzez czarnulka187 » 1 sierpnia 2017, 06:51

Potwierdzone na Szkole Rodzenia przez główną położną. Ja również mam nadzieję że będzie to bardziej końcem października niż w połowie. Inaczej czeka nas Krosno.
czarnulka187
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez RenkaSyrenka » 5 sierpnia 2017, 12:05

To trochę smutne i dziwne, że porodu w jasielskim szpitalu kto może, to unika i wybiera Pro-Familię w Rzeszowie. Nie słyszałam, żeby któraś z moich jasielskich znajomych dobrowolnie wybrała porodówkę w Jaśle, jeśli miała taką możliwość i czuła się na tyle dobrze, żeby dojechać do Rzeszowa. Statystyki na pewno nie są przychylne dla szpitala w Jaśle, tylko szkoda, że nikt nie wyciąga z nich żadnych wniosków. Ja bez znieczulenia nie wyobrażam sobie wizyty u dentysty, a co dopiero urodzić dziecko. XXI w. a rodzić po ludzku można tylko w większych miastach..
RenkaSyrenka
Debiutant
Debiutant

Postprzez walentyna » 5 sierpnia 2017, 14:22

Ja rodziłam w Pro-Famili i jestem bardzo zadowolona, tam miałam też lekarza prowadzącego bo jak trafiłam do Jasła to zgroza -tylko uciekać. Super położne i lekarze (nie wspomnę o moim prowadzącym).
Tylko wg mnie władze jasielskie -bo organem nadrzędnym nad szpitalem jest starostwo powinno zareagować na negatywne opinie - był ankieta w Jasle na temat położnictwa czy ktoś zna wynik , tylko taki prawdziwy?
walentyna
Guru
Guru

Postprzez żabka1 » 5 sierpnia 2017, 22:06

Niekoniecznie podczas dezynfekcji czeka Was krosno ostatnia była w kwietniu i właśnie miałam pecha i mnie wysłali do Dębicy ☺
żabka1
Początkujący
Początkujący

Postprzez Tenshi » 5 sierpnia 2017, 22:22

Moja bratowa bardzo chwali Strzyżów :)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Lady_P » 7 sierpnia 2017, 20:20

Podobno odgórnie jest 'zalecenie' dwóch dezynfekcji w roku... więc nic więcej nie zostaje jak zadzwonienie do szpitala i weryfikacja terminu... ale to tak za miesiąc :)

Odnośnie porodu rodzinnego- nadal potrzebne jest zaświadczenie ze szkoły rodzenia? Czy mąż może wejść jeśli chce ot tak?
Lady_P
Guru
Guru

Postprzez jaslanka09 » 8 sierpnia 2017, 20:56

Lady_P napisał(a):Odnośnie porodu rodzinnego- nadal potrzebne jest zaświadczenie ze szkoły rodzenia? Czy mąż może wejść jeśli chce ot tak?

Nie trzeba już zaswiadczenia :)
jaslanka09
Debiutant
Debiutant

Postprzez ruda33 » 9 sierpnia 2017, 18:39

Kobieto nie pisz bzdur że z Jasła to tylko uciekać wcale nie jest żle tyle kobiet rodzi i sa zadowolone .
ruda33
Guru
Guru

Postprzez paulina16270 » 9 sierpnia 2017, 21:07

Dwa razy rodziłam. Pierwszy raz musiałam, drugi niestety też z przymusu, ale jakby mi przyszło to nigdy 3 raz w Jaśle! Pielęgniarki swoje, lekarz swoje a sprzątaczka swoje! Nie mówię że cały oddział to samo zło ale nie mówmy że jest na 5 z plusem...
paulina16270
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Opinie