Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lenkamii »

Nie ma juz porodów rodzinnych w szpitalu w Jaśle... jak coś to w Krosnie można tak rodzic
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Evcia »

od kiedy ?? w czerwcu jeszcze byly
kasiona
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 20 października 2010, 08:35

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kasiona »

Co do porodów rodzinnych to nie wiem ale wiem że teraz dla dzieci trzeba mieć swoje pieluszki czy chusteczki podczas pobytu.... wszędzie oszczędności.
pioneczek123
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 11 października 2010, 15:33

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: pioneczek123 »

no to widac ze oszeczednosci wszedzie sa i jeszcze co trzeba wziasc dla dziecka
nowa123
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 11 października 2010, 14:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: nowa123 »

Napiszcie dziewczyny które niedawno rodziły czy ubranka na wypis należy mieć przy sobie, czy tak jak dawniej przynosi je tata w dniu wypisu???
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Evcia »

Ubranka możesz mieć przy sobie, ale radzę żeby tatuś dzidziusia przyniósłje w dniu wypisu. Pielęgniarki przecież ubierają dzieciaczka przed samym wyjściem w specjalnym pokoju. Od momentu porodu, aż do wyjścia noworodek jest w ubrankach szpitalnych. A poza tym jak rodzisz to musisz swoje rzeczy przenosić z podówki do pokoju w którym przebywasz po porodzie. W związku z tym ogranicz się tylko do najpotrzebniejszych rzeczy :)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: pocachontas84 »

mnie tez dziwi to co napisałaś lenkamii-czy to potwierdzone???Moja kolezanka rodziła w kwietniu i miała własnie rodzinny poród.Zresztą kolezanka Evcia tez to potwierdza ,że w czerwcu jeszcze były.Chyba ,że ze względu na remonty....
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mała111 »

Dziewczyny które mają rodzic w najbliższym czasie weźcie sobie swoje pampersy niestety nie dają ich w szpitalu :/
nowa123
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 11 października 2010, 14:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: nowa123 »

To było do przewidzenia prędzej czy później :kwasny: Ja mam termin na początek marca ale nie sądzę żeby się coś poprawiło do tego czasu. Mam do Was pytanie z innej beczki. Gdzie kupowałyście wózki dla dzidziusiów???
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mała111 »

Na allegro mozna znaleźć fajne wózki w fajnych cenach najlepiej jakis sobie upatrzyc pojechać do sklepu dokładnie go obejrzec a zamówic w necie ja tak zrobiłam i sporo zaoszczędziłam :ok:
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lenkamii »

pocachontas ja rodziłam pod koniec sierpnia a moja koleżanka 4 dni po mnie chciała rodzinny i kazali jej jechać do krosna więc widocznie nie moża
basiadf
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 listopada 2010, 14:06

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: basiadf »

Powiedzcie mi czy potrzeba zaświadczenia ze szkoły rodzenia do porodu rodzinnego??
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: pocachontas84 »

lenkami czyli jesteś świeżo upieczoną mamusią GRATULUJĘ :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Anuskaaa18 »

Rany! Ale oni umieją uprzykrzać życie! Żeby wpuścili ojca na sale porodową trzeba zaświadczeń?! To jest chore! Ja uważam, że to obowiązek faceta żeby być przy narodzinach swojego dziecka. Nigdy w życiu nie poszłabym rodzić sama.
Moja znajoma rodziła w Irlandii - ojcu dziecka nie było potrzebne nic oprócz tego zielonego. ochronnego fartucha. Mieli nawet ze sobą kamerę, a w polskich szpitalach pewnie wymagali by zaświadczenia żeby wejść z kamerą :rotfl: Szkoda gadać.. :oczami:
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: MalcolmX »

Nie dość, że trzeba zaświadczenie to patrzą na Ciebie (czytaj Przyszłego Ojca) jak na Szatana!!!
A warto być drodzy Ojcowie, bo kobieta w takim stanie błaga o pomoc a te damy raz są, raz ich nie ma, są niemiłe, boją się wezwać lekarza w nocy - czy aby ich nie ochrzani, że niepotrzebnie go budzili, ogólnie moje 2 doświadczenia - głęboki PRL!!!! Waszą rolą Ojcowie jest w razie potrzeby (wyczujecie ją bezbłędnie) ochrzanić personel i nakazać im wezwać lekarza. Wy to możecie zrobić, kobieta z bólami nie. Przykre - ale obecność Ojców bardzo pomaga w przebiegu porodu (czytaj lepszej opiece), która powinna być STANDARDEM a nie rodzajem WYMUSZENIA!!!
ODPOWIEDZ