agencja beetsma

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
www1172
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2017, 13:43

agencja beetsma

Post autor: www1172 »

Witam czy ktoś juz wyjeżdżał z agencji pracy betsma? Czy to nie dziwne ze w formularzu trzeba podać nr dowodu osobistego
www1172
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2017, 13:43

Re: agencja beetsma

Post autor: www1172 »

Ktoś juz sie tam rejestrowal?
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: agencja beetsma

Post autor: Dussiolek »

beetsma robi nabór dla holenderskiego pośrednika dla którego pracowałam. ja akurat byłam rekrutowana przez inną agencję. Praca przynajmniej w Holandii jest, nie jest to oszustwo, pracuje sie tam pod Van Koppenem. Co do warunków to każdy ma swoje zdanie więc trzeba to rozważyć samemu.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: agencja beetsma

Post autor: VISCA EL BARCA »

Dokladnie tak jak napisala kolezanka wyzej, Betssma tutaj a w Nl jak juz bedziecie to VAN KOPEN VAN EIJK. Pare dni temu
wrocilem z 9 miesiecznego kontraktu poprzez tego holenderskiego posrednika:)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: agencja beetsma

Post autor: clashtorny »

A jak jest ze stawką i czy nie ma żadnych dodatkowych opłat np za mieszkanie?
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: agencja beetsma

Post autor: Dussiolek »

stawka zgodna z holenderskim prawem pracy, zależy od wieku i godzin w jakich będzie wykonywana. Opłaty dodatkowe to ubezpieczenie zdrowotne oraz mieszkanie choć za mojego pobytu były jednymi z najniższych jak na kwatery agencyjne. Ale to w dwa lata mogło się zmienić.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: agencja beetsma

Post autor: clashtorny »

Ok ale jak się dowiedziałem to stawka godzinowa wynosi 6.70 euro na rękę na godzinę akurat przy sadzeniu, segregacji i robieniu bukietów tulipanów. Rozumiem że to stawka już po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia?
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: agencja beetsma

Post autor: Dussiolek »

Stawkę to Ci powinni brutto podać, zwłaszcza, że podatek tam nie jest zawsze taki sam. Jeśli masz więcej niż 23 lata teoretycznie na rękę powinno być jakieś 7,30, ale niektórzy prywaciarze na uprawach dają mniej korzystając z jakiejś furtki prawnej. Zawsze na miejscu masz prawo zażądać od agencji zmiany zakładu oddelegowania. Stawka zawsze była podawana przed odliczeniami.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: agencja beetsma

Post autor: clashtorny »

Brutto mnie za bardzo nie interesuje. Po co mi wiedzieć ile mi podatków zabiorą? Stawka brutto to 9.80 euro na godzinę. A liczba godzin to max 200 na miesiąc czyli wychodzi jakieś 1340 euro netto. I teraz czy odbijają jeszcze od tej kwoty za mieszkanie? Szczerze powiedziawszy jakbym miał mieć np 1000 euro na rękę to jakieś żarty.
ODPOWIEDZ