Sala na wesele?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
czarnulka123
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2017, 16:55

Sala na wesele?

Post autor: czarnulka123 »

Hej jestem tu nowa. Szukam z narzeczonym fajnej sali na wesele. Bardzo podoba mi sie w woli debowieckie. :) czy ktos z was mial tam wesele I moze mi cos wiecej powiedziec? Czekam na propozycje rowniez innych Sal. Wesele bedzie na okolo 150 osób :) i drugi temat : moze ktos cos wie na temat dobrego, zeby byly duze porcje Ismaczne I w miare z cena kateringu? Czy ktos wie cos na temat kateringu z wolicy "shake". Dziękuję za informacje Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Sala na wesele?

Post autor: landri101 »

IRYS Warzyce, przeeeeeeepięknnaaaaaa sala ;) prawdziwa perełka w srodku zwyczajnie wyglądającego budynku ;)
czarnulka123
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2017, 16:55

Re: Sala na wesele?

Post autor: czarnulka123 »

landri101 pisze:IRYS Warzyce, przeeeeeeepięknnaaaaaa sala ;) prawdziwa perełka w srodku zwyczajnie wyglądającego budynku ;)
a to jest sala? Raczej restauracja? ;)
compaq
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2017, 16:13

Re: Sala na wesele?

Post autor: compaq »

w IRYS Warzyce nie sądzę, żeby udało się zmieścić 150 osób nawet bez tańczenia
martin4
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 kwietnia 2016, 10:42

Re: Sala na wesele?

Post autor: martin4 »

Ja polecam Zajazd pod Skałą, jedzenie bardzo dobre, porcje duże, goście mega zadowoleni, my również, sala bardzo ładna, szybka obsługa, na 130 osób na sali było 6 kelnerów, wszystko szybko i sprawnie. Płaciliśmy 200zł/os ale menu ustala się osobiście, od 160 zł się zaczyna. Obiad i 4 kolacje, my jesteśmy bardzo zadowoleni.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Sala na wesele?

Post autor: wiolka666 »

a jak w szeranie cenowo za osobe ?ktoś wie?
netaraos
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 listopada 2014, 11:36

Re: Sala na wesele?

Post autor: netaraos »

Dom Ludowy w Niegłowicach. Aktualne foty z imprez na https://www.facebook.com/nieglowicepl/
BYSIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:20

Re: Sala na wesele?

Post autor: BYSIU »

Słyszałem, że na MOSiR-ze u grubcia robią wesela na małej hali, można sobie udekorować sale jak się chce
ODPOWIEDZ