Badania prenatalne

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Badania prenatalne

Postprzez Majeczkak » 30 maja 2017, 20:16

Witam,
Czy ktoś może udzielić mi informacji czy w Jaśle wykonywane są badania prenatalne w ciąży? I jeśli tak to gdzie i czy jest to tylko badanie USG czy wraz z testem z krwi. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam
Majeczkak
Debiutant
Debiutant

Re: Badania prenatalne

Postprzez Amfitryta » 30 maja 2017, 21:00

w Jaśle chyba nie. mnie gin z Jasła wysłał do Profamilii do Rzeszowa. Tam jest usg + krew.
Amfitryta
Weteran
Weteran

Postprzez Majeczkak » 30 maja 2017, 23:19

Mnie też skierował do Profamilii i zastanawiam się czy gdzieś bliżej nie można wykonać tych badań.
Majeczkak
Debiutant
Debiutant

Postprzez poszukiwana » 30 maja 2017, 23:51

szczerze mówiąc Rzeszów czy Kraków to wcale nie jest jakaś duża odległość, a poziom leczenia i podejścia do pacjenta Jasło a Kraków, to tak jakby wsiąść do 30-letniego malucha, a do najnowszego mercedesa. Warto wybrać się ciut dalej, bo naprawdę zapewniają opiekę na o wiele wyższym poziomie.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez niebieski listek » 2 czerwca 2017, 10:02

Majeczkak napisał(a):Mnie też skierował do Profamilii i zastanawiam się czy gdzieś bliżej nie można wykonać tych badań.

Bliżej niż w Rzeszowie się chyba nie da. Przecież to nie tak daleko. Ja robiłam w pro familii usg +test pappa
niebieski listek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez sarajewo » 2 czerwca 2017, 11:54

A czy te badania wykonuje się przez powłokę brzuszną czy dopochwowo?
sarajewo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jowita » 2 czerwca 2017, 13:41

Przez powłoki brzuszne
Jowita
Ekspert
Ekspert

Postprzez Majeczkak » 4 czerwca 2017, 07:49

Oczywiście, że Rzeszów nie jest tak daleko ale wydawało mi się, że są to już na tyle popularne badania i wykonać je będzie można nawet w Jaśle. Niestety trzeba pewnie jeszcze trochę poczekać...
Majeczkak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Esmeralda » 6 sierpnia 2018, 20:03

Mia akurat się trafiło tak, że wykonywałam badania prenatalne w Katowicach, a dokładnie u pani doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Super pani doktor, która naprawdę świetnie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde, nawet te najgłupsze pytanie. Humoru też u niej na wizycie nie brakuje. :) Wykonywała mi usg 4D i echo serca płodu. Bardzo ciesze się że to akurat do niej trafiłam. Warto było, ponieważ byłam po tych badaniach znacznie spokojniejsza.
Esmeralda
Początkujący
Początkujący

Postprzez świnia » 7 sierpnia 2018, 11:10

Informacja dla wszystkich przyszłych mamusiek, madek i innych fanek serialów w TV na temat USG.
https://www.youtube.com/watch?v=jcyu8nhukhs
https://www.youtube.com/watch?v=TOVK6frxEEY

Z fartem mamuśki !

PS.
Wymagana jest znajomość fizyki z zakresu 2-3 klasy gimnazjum (ruch falowy) i nie każda to zrozumie.
świnia
Weteran
Weteran

Postprzez dragoness » 7 sierpnia 2018, 12:11

świnia napisał(a):Informacja dla wszystkich przyszłych mamusiek, madek i innych fanek serialów w TV na temat USG.
https://www.youtube.com/watch?v=jcyu8nhukhs
https://www.youtube.com/watch?v=TOVK6frxEEY

Z fartem mamuśki !

PS.
Wymagana jest znajomość fizyki z zakresu 2-3 klasy gimnazjum (ruch falowy) i nie każda to zrozumie.

Tak. Wybijmy w ogóle wszystkie delfiny i nietoperze, zanim one nas zabiją.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez igom » 17 września 2018, 11:28

Jakby było tak szkodliwe, to jak sądzę dawno już by wycofano robienie USG w ogóle.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Opinie