Gdzie zrobić wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
KrisKris
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2017, 03:03

Gdzie zrobić wesele

Post autor: KrisKris »

Witam serdecznie.
Szukam lokalu na wesele, nie jestem z okolicy więc nie mam zbytniego pojęcia o takich miejscach. Bardzo byłbym wdzięczny za jakieś sugestie gdzie warto się udać. Wesele ma być na około 130/140 osób i dobrze by było gdyby lokal miał jakieś pokoje dla gości.
laseczka29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 czerwca 2017, 12:14

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: laseczka29 »

Polecam Zajazd pod Skała
KrisKris
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2017, 03:03

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: KrisKris »

Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Jakie warunki? Jaka obsługa? Czy jedzenie jest dobre? Czy ceny są ok?
laseczka29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 czerwca 2017, 12:14

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: laseczka29 »

Jedzenie jest pyszne, a lokal przepiekny:-) obsluga jest na wysokim poziomie, a co do cen to trzeba juz zapytac w zajezdzie pod Skala.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: boss »

A ja nie polecam Pod Skałą. W zeszłym miesiącu bardzo się rozczarowłem jedzeniem na weselu. Nie tym "co było" podane, a smakiem potraw. Nie należę do wybrednych osób. Ja pochwalić mogę Afrodytę, ale to moje zdanie
as_as321
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2017, 09:17

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: as_as321 »

Swojskie Zacisze w Zimnej Wodzie - proszę o opinie :)
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: Gdzie zrobić wesele

Post autor: jammo »

W czerwcu robiliśmy wesele córki w LA DOLCE VITA w Siepietnicy , jesteśmy mega zadowoleni. Jedzenie wręcz wyśmienite, wypieki oraz szwedzki stół klasa sama w sobie a co najważniejsze bardzo dobra i sprawna obsługa. Wesele na 200 osób obsługiwało 8 kelnerów, wszystko było rewelacyjnie , szybko i sprawnie tak , że polecam z całego serca. Jedynie co, to terminy . My czekaliśmy blisko 2 lata ale powiem , że warto było. Dodatkowym plusem jest możliwość wynajęcia 5 pokoi w lokalu na górze, sami z tego korzystaliśmy gdyż część rodziny były z daleka, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ