Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Dżon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 10 marca 2009, 16:25

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Dżon »

The Nun pisze:
Czepiasz się szczegółów. Ktoś, kto to pisał najwyraźniej nie jest lekarzem, więc po co te uwagi co do czego służy? a.
Napisałem tego posta, ponieważ większych głupot dawno nie czytałem.
Służyć miał temu, aby tych głupot następne osoby nie powielały i nie opowiadały pierdół o rurkach tracheostomijnych do karmienia pacjentów i innych podobnych bzdur.
Polecam też przeczytać ostatnie zadanie mojego poprzedniego posta...
The Nun pisze: Biedny lekarz został wybudzony ze snu, na samym wstępie mnie opieprzył, że ciągam dziecko w takie mrozy (-8 to faktycznie Kamczatka), w środku nocy. Że powinnam zostać obciążona finansowo za takie zachowanie.
No to zgłoś skargę do NFZ, do Rzecznika Praw Pacjenta lub do Dyrekcji Szpitala... bo jak na razie to czytamy tylko Twoją wersje...być może tak było..
The Nun

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: The Nun »

Dżon pisze: No to zgłoś skargę do NFZ, do Rzecznika Praw Pacjenta lub do Dyrekcji Szpitala... bo jak na razie to czytamy tylko Twoją wersje...być może tak było..
Dziękuję za radę, porządnie się nad tym zastanawiam, zwłaszcza, że mam świadków, gdyż nie byłam wtedy sama.
Jaślanka11 pisze:Do The Nun
O zwracam honor :szok: Po zgłębieniu propedeutyki medycyny, na pewno wiesz co mówisz :padam:
Nie twierdzę, że wiem co mówię. Mam tylko pobieżne rozeznanie, jednak wolę konsultować swoje podejrzenia z profesjonalistą, który się nim niestety nie okazał. Nie jestem po medycynie.
Jaślanka11 pisze: A ze środowiskiem lekarskim mam bardzo dużo wspólnego - mam to szczęście ( najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie), że od czasu do czasu korzystam z pomocy dobrych lekarzy.
Nie twierdzę, że nie ma dobrych lekarzy, gdyż ja korzystałam z porad profesjonalistów, którym oddałabym wiele w ramach podziękowań. Niestety odbywało się to za dodatkowe pieniądze, w związku z czym być może i dlatego zostałam lepiej potraktowana.
Przykro mi jest, że są mimo wszystko tacy lekarze, którzy psują jasielskiemu szpitalowi dobrą opinię.
Dżon pisze: Napisałem tego posta, ponieważ większych głupot dawno nie czytałem.
Służyć miał temu, aby tych głupot następne osoby nie powielały i nie opowiadały pierdół o rurkach tracheostomijnych do karmienia pacjentów i innych podobnych bzdur.
Insomnia pisze:Mężczyzna po tracheotomii, z rurką wprowadzoną do przełyku celem dostarczania do żołądka pokarmu
Sądzę, że dziewczyna po prostu zapomniała wstawić przecinka, którego brak wywołał falę oburzenia na forum. Dlatego napisałam, że ktoś się czepia szczegółów.

To wszystko z mojej strony, dziękuję za burzliwą dyskusję i atak na moją osobę.
Zdania na temat jasielskiego szpitala nie zmienię, zresztą temat ten dotyczy właśnie tej instytucji. I podobno autor tematu poprosił o wyrażanie opinii o jasielskim szpitalu, tych dobrych i tych złych. Cieszy mnie, że poniektórzy mają miłe doświadczenia z pracownikami szpitala i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Ja mam złe, o czym otwarcie napisałam, bo nie boję się napisać o czymś, co się wydarzyło. Dość milczenia na temat aroganckiego zachowania niektórych lekarzy.
Pozdrawiam
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

The Nun uważam że wrzucanie wszystkich do jednego wora jest jak najbardziej nie w porządku, jeśli juz chcesz szykanować kogoś na forum publicznym to może bądź na tyle odpowiedzialna za swoje słowa ,podaj inicjały owego lekarza,druga sprawa również mam dzieci i również spotkała mnie taka sytuacja z wysypką jak Twoje dziecko mimo to nie jechałam do szpitala lecz podałam fenistil w kroplach (który jest od 1mca życia ) a działa po 30min. jak się okazało wysypka była spowodowana uczuleniem na nowy płyn do kąpieli (obeszło się bez wizyty u lek.) po trzecie pamietaj że lekarze to też ludzie i tez mają dzieci i swoje problemy i z pewnościa nie jest im miło czytac na forum wciąż negatywnych opinii pod swoim adresem zwłaszcza po np. 24h dyżurze :|
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Jaślanka11 »

[quote="The Nun"]

Nie twierdzę, że wiem co mówię. Mam tylko pobieżne rozeznanie, jednak wolę konsultować swoje podejrzenia z profesjonalistą, który się nim niestety nie okazał. Nie jestem po medycynie.

Tak dla ścisłości, to właśnie miałam na myśli :/

Nie twierdzę, że nie ma dobrych lekarzy, gdyż ja korzystałam z porad profesjonalistów, którym oddałabym wiele w ramach podziękowań. Niestety odbywało się to za dodatkowe pieniądze, w związku z czym być może i dlatego zostałam lepiej potraktowana.
Przykro mi jest, że są mimo wszystko tacy lekarze, którzy psują jasielskiemu szpitalowi dobrą opinię.


I tak należało uzupełnić pierwszą wypowiedź, a obyło by się (jak to nazwałaś) bez ataku na Twoją osobę.
A swoją drogą, może warto się zastanowić, czy Twój kontakt z lekarzami przy tak negatywistycznym nastawieniu nie działa jak samospełniająca się przepowiednia. Twoje nieprzychylne nastawienie może być tak wyczuwalne , że nastawia go niechętnie do Ciebie. Zobacz jak tu jedna, bezkompromisowa wypowiedź ściągnęłaś na Ciebie takie gromy. Oni też, tak jak my są tylko ludźmi i jak każdemu z nas w swojej robocie tak i im też "udaje się" czasem coś spartolić. Nie róbmy z nich bogów wszechmogących,( bo nie wszystko tylko od nich zależy) ale też nie generalizujmy "złego" . Tak jak w każdym fachu są ludzie i parapety, a obiektywnie patrząc jakość opieki w jasielskim szpitalu wyraźnie się poprawia i jeśli chcemy, żeby ta tendencja nadal się utrzymywała, może warto to chociaż zauważać.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

Jaślanka11 pisze: Tak jak w każdym fachu są ludzie i parapety, a obiektywnie patrząc jakość opieki w jasielskim szpitalu wyraźnie się poprawia i jeśli chcemy, żeby ta tendencja nadal się utrzymywała, może warto to chociaż zauważać.
Otóż to ! i tu się z Pania zgadzam,niestety większość ludzi skupia sie na negatywnych stronach i to nie tylko jesli chodzi o opinie o lekarzach ale ogólnie w całym życiu "pamietam jak mnie skrzywdziłeś ,ale nie pamietam że kiedyś w życiu mi pomogłeś" to ciężka nauka i nie każdy to ogarnie ,a w zasadzie mało kto.
Kazdy lekarz ma swoich zwolenników i przeciwników ale żeby odrazu obsmarowywać na forum to totalnie nie fair :dobani:
Awatar użytkownika
gandziorek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 lutego 2012, 22:35

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: gandziorek »

Nie wszyscy lekarze są OK i nie wszystkich należy wkładać do jednego worka.
Ale najgorsza sytuacja jest na przyjęciach, jak nie przywiezie cię karetka to system przyjmuje tak długo że można dodatkowo nabawić urazu psychicznego.
Podejrzewam że tam większości przychodzi tzw. "szukam sobie choroby ale tak naprawdę to g... mi jest" i dlatego olewają.
Jak S.Z. (służba zdrowia) zostanie sprywatyzowana jak to jest w innych krajach, to wtedy będziemy mogli liczyć na godną troskę.
Puki co to nie ma co liczyć na NFZ.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

jasielski szpital!!!

Post autor: onomatopeja »

Witam chciałabym poznać Wasze opinie na temat jasielskiego szpitala..
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: jasielski szpital!!!

Post autor: wirgin »

Zadaj konkretne pytanie bo temat rzeka. Ile ludzi tyle opinii.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: jasielski szpital!!!

Post autor: onomatopeja »

chodzi mi o oddział zakaźny.. w tamtym tygodniu byłam ze swoja córeczką, zaczęło się od pediatrii, ale mała miała wirusa, więc po 24h przenieśli nas na zakaźny.. i mam porównanie.. na pediatrii pielęgniarki co godz, albo nawet częściej przychodziły, pytały, sprawdzały zarówno w dzień jak i w nocy, zaś tam na tym zakaźnym jakaś masakra jest!!!!!!!! Wszyscy zostawieni sobie!!! Kroplówke dziecku bez rękawiczek zakładają!! Na ZAKAŹNYM!! SZOK!! tak jej wenflon założyły, że małej przez 3 godz nie zeszło ani grama, gdy zapytałam czemu kazały mi ruszać rączką dziecka.. po czym okazało się ze raczka spuchła, trzeba było jeszcze raz zmieniać wenflon!!! Porażka jakaś!!!
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

Ja nie wiem czy jakość opieki w jasielskim szpitalu się poprawia... Na palcach jednej ręki mogę policzyć lekarzy, którym naprawdę zleży na pacjencie... niestety. Nie mogę narzekać natomiast na pracę pielęgniarek (podczas mojego pobytu w szpitalu zachowywały się super). A teraz co się stanie? Szpital w ramach oszczędności chce zacząć zwalniać pielęgniarki... przecież nie może zabrać ani grosza tym naszym wybitnym specjalistom...więc Ci dalej będą brać ciężkie pieniądze na dyżurach (na których cześć nic nie robi) a szpital będzie dalej zadłużony...
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: kuba1975 »

a godzina dyzuru takiego pozal sie Boze doktorka to 100zl.... lekka przesada
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

Emily86 pisze:Ja nie wiem czy jakość opieki w jasielskim szpitalu się poprawia... Na palcach jednej ręki mogę policzyć lekarzy, którym naprawdę zleży na pacjencie... niestety. Nie mogę narzekać natomiast na pracę pielęgniarek (podczas mojego pobytu w szpitalu zachowywały się super). A teraz co się stanie? Szpital w ramach oszczędności chce zacząć zwalniać pielęgniarki... przecież nie może zabrać ani grosza tym naszym wybitnym specjalistom...więc Ci dalej będą brać ciężkie pieniądze na dyżurach (na których cześć nic nie robi) a szpital będzie dalej zadłużony...
Człowieku nikt Ci nie bronił iść na medycyne jeszcze nic straconego,prosze bardzo poznaj zalety życia lekarskiego i weź na siebie odpowiedzialność za życie drugiego człowieka ,mdli mnie od takich postów każdy sam wybierał sobie zawód więc nie rozumiem o co teraz te pretensje bo jednemu czy drugiemu się uczyc nie chciało??? :dobani:
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

Droga koleżanko, "zalety" życia lekarza znam aż za dobrze :). Skąd wiesz, że nie jestem na medycynie, stomatologii itd? heh.... I nie pisałam, że lekarze mają lekko tylko, że ich zarobki są za wysokie w stosunku do tego co robią - w Jaśle nie ma skomplikowanych przypadków jak np. w Krakowie czy innym mieście...Przeszczepów serca się nie robi heh :p. Niech taki jasielski lekarz spędzi parę dni w jakiejś dobrej klinice to przekona się jak mało umie albo raczej jakie małe ma doświadczenie pomimo lat pracy :p.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: mała111 »

Emily86 pisze:Droga koleżanko, "zalety" życia lekarza znam aż za dobrze :). Skąd wiesz, że nie jestem na medycynie, stomatologii itd? heh.... I nie pisałam, że lekarze mają lekko tylko, że ich zarobki są za wysokie w stosunku do tego co robią - w Jaśle nie ma skomplikowanych przypadków jak np. w Krakowie czy innym mieście...Przeszczepów serca się nie robi heh :p. Niech taki jasielski lekarz spędzi parę dni w jakiejś dobrej klinice to przekona się jak mało umie albo raczej jakie małe ma doświadczenie pomimo lat pracy :p.
więc skoro znasz życie lekarza to Twój post jest totalnie nie na miejscu,odnoszę wrażenia że nie do końca wiesz o czym piszesz ale to moja opinia.
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Szpital Specjalistyczny w Jaśle (opinie)

Post autor: Emily86 »

To, że znam życie lekarza nie oznacza, że mam tylko chwalić lekarzy i pisać jacy to oni są biedni i jaką ciężką pracę mają... Część z nich to chyba zapomniało po co szli na medycynę i ubolewam nad tym bardzo. No ale to tylko moja opinia i nie każę nikomu się z nią zgadzać :). Pozdrawiam i życzę miłego dnia i jak najmniej chorób leczonych w jasielskim szpitalu :) :p
ODPOWIEDZ